Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 17.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Тема МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИнови  
АвторБeлчo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 20:04



Стана прозшествие със моята петица челен удар доста се е поразместила но върви ще трябва дас сменям сва фара прстилка броня решетка калник а не знам дали не е изкривен и кошът искам дас знам, колко ще ми излезне смяната със часстите и пребоядисването аз съм ученик и нямам голями доходи така че за всяка помощ или съвет ще съм ви благодарен.
Тази кола е много важна за мене



Тема Re: МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИнови [re: Бeлчo]  
Автор mladejaМодератор ()
Публикувано04.02.02 20:11



Не знам дали ще съм ти полезен но ще ти разкажа как постъпих аз при тенекеджийски проблем.
Запалих колата и по различни препоръки за една седмица обиколих майсторите тенекеджий.Получи се разлика в цената от 250 лв.Спрях се на офертата за най кратко време и разбира се за най-приемлива цена.Договори всичко което има да се прави за да не ти набутат накрая допълнителните неща в сметката.Хубаво е да проверяваш ежедневно какво се прави по автомобила - така правих аз.Ако си от Пловдив и района мога да ти препоръчм майстор.
Късмет.



Тема Re: МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИнови [re: mladeja]  
Авторladalover (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 00:10



Значи трябва да си наясно какво точно трябва да се направи... кое да се смени и КАК да се смени. Това за ежедневното контролиране си е истина... Баща ми като смля колата... то дори не беше в София, само закара на "майстора" частите и той като се обади отидохме да си приберем колата... Така я беше направил, че добре че имаше един приятел с нас да ни доиздърпа до вкъщи. Че бяха после реглажи на преден мост, па въобще...
Иначе отиди има на Ж. Кюри един магазин за авточасти, там човекът си е съвестен, ще му обясниш всичко подробно, ще ти направи някаква капитулация и може да ти препоръча майстор. Друго важно нещо е да провериш луфтовете между детайлите: ако нещо е прекомерно разместено търси причината, при мене дължината на предницата ми е различна отляво и отдясно.
Пък в крайна сметка важното е да няма пострадали, щото ламарини и се изправят, и се купуват, ама другото не подлежи на смяна.



Тема Re: Малко помощ...нови [re: Бeлчo]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано15.02.02 15:24



Ако ти трябва помощ от към отстъпки в цени на частите, казвай. Ще ги минем като едрово. Виж точно какво ти трябва - пиши и ще ти кажа къде да дойдеш, ако си решил да си ги купуваш сам, а не чрез майсторите. Доколкото съм патила и те си слагат по нещичко. Като гледам ще ти трябват доста неща.



Тема Re: МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ [re: Бeлчo]  
Автор peizanina (*МАЙСТОРА*)
Публикувано21.02.02 03:52



Ami kaji otkude si ,za da mojem njakak si da ti pomognem
A inache za kolata ne iskam da te plasha ama se e baja remont i izvajdane

DEGUSTIRAM RAKIA PO DOMOVETE S MATERIALI NA KLIENTA


Тема Re: Малко помощ...нови [re: Eva*]  
Автор W.A.S.P. (Чарли Резачката)
Публикувано23.02.02 00:18



имаш ли идея на каква цена са предни/задни пружини за 2104?

Сигнатура (до 100 cимвола).
Да ти го тура! И то с повече от 100 символа!!!


Тема Re: Малко помощ...нови [re: W.A.S.P.]  
АвторEva* (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 09:36



Предна и задна пружина за 2104 - 18 лв. за брой!

Успех!



Тема Re: МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИнови [re: peizanina]  
АвторБeлчo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 22:06



Благодаря за съветите но за сега нямам пари за каквото и да е било по колата едвам съм събрал 50 лв а ще трябват много повече и засега колата седи пред блока, само дето през една две седмици я припалвам и така добре пали че направо ме е яд (на тоя дето я блъсна - не съм аз): С роднини да си нямаш вземане даване, пак ви благодаря до нови срещи



Тема Re: Малко помощ...нови [re: Eva*]  
АвторБeлчo (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 22:10



Тъй като събрах малко пари и се интересувам да закупя части и ако можеш да ми помогнеш ще ти бъде много благодарен дай ми и-меил ако можеш




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.