Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 18.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Тема servo za 2101нови  
Авторmladeja (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 20:41



Ако някой е слагал ще го помоля да сподели опита си.Предварително благодаря.



Тема Kakwo imash predwid?нови [re: mladeja]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 20:58



Za usilwatel na spirachkite li stawa duma?



Тема Ами данови [re: Niki]  
Авторmladeja (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 20:12



2101 е от по старите бих казал от най - старите събратя на серията Лада и няма тази екстра.Ще ми се да си поставя.Така като я оглеждам не виждам много големи разлики от другите модели.Но винаги може да има някой подводен камък и ако някой се е сблъсквал с него то няма защо да откривам Америка отново.



Тема Re: Ами данови [re: mladeja]  
АвторTK3C (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 14:34



Аз на моя Москвич имам, въпреки че и той е от първите.
Ама понякога нямам, че май по-добре изобщо да нямам. Щото като натисна и не знам има ли няма ли, колко да натисна че хем да спре хем да не излетя от прозореца и келеша с БМВ-то дето ми святка отзад да ме ми стане като багажник... Майтап де ;)
Нещо ми издиша сервото, аз го чувам като натисна педала.
Иначе с дискови спирачки без серво трудно се спира. На дядо ми Москвича дето е само с барабани, педала му е по-мек от моя когато има серво, и си спира добре. Предполагам от това е разликата, като знам отпреде какви яки челюсти са



Тема Re: Ами данови [re: TK3C]  
Авторmladeja (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 19:20



Всичко можеби е въпрос на навик.Мразя по колата да има разни джунджурии дето ги слагат.Отдавна ми свиха огледалото дето в завода го слагат.Но за приятели когато ме возят сложих ново.Вече минава месец а още не мога да свикна да го гледам.Още си извивам врата.А бе навик.Но смятам че си заслужава да си променя навика с едно серво.



Тема Re: Решение [re: mladeja]  
Авторdino (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 13:29



Аз също съм мислил по този въпрос и предполагам че не е трудно да се направи . Първо купуваш сервото, което струва около 30 лв в магазина , второ един маркуч , за които трябва да се пробие дупка в колекторните търби / под карбуратора / да се монтира щуцер за да може да пъхнеш в него маркуча , трето да пробиеш четири дупки в купето за да захванеш сервото и четвърто да провериш буталният лост на самият педал дали нетрябва да е по-дълъг и ако е така на да търсиш от втората употреба за LADA 1500.
Ако мислиш че можеш да се справиш с всичкото това, което по-горе описах , да те е честита новата спирачна система



Тема Re: Решениенови [re: dino]  
АвторEntusiast (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 21:14



Az imam ne Zigula a moskve koeto e s Barabanni spira4ki i otpred i otzad.
Vsi4ki kolela sa na edna magistrala - s edna duma ednokrugova spira4na sistema. Dokolkoto znam na Lada sled 2103 sa dvukragovi a za zigulata ne znam ...
No ako vaprosnata kola e s ednokragova asistema nesto ne si predstavqm kak ste se montira servoto ... pak i vse si mislq 4e spira4kite sa naj- nepodhodqstoto masto za eksperimenti ...
NoUspeh !



Тема Re: Решениенови [re: Entusiast]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано30.08.01 12:39



Dvukrugova e na zhigulkata .. predni diskovi i zadni barabanni .. servo se slaga bez problemi

WWell BE COOL

HITMAN


Тема Re: Решениенови [re: HlTMAN]  
Авторmladeja (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 20:27



Благодаря за информацията.Това за маркуча и сервото което тук в Пловдив върви по 20-25лв. ми е ясно питах един който си е сложил но уклончиво ми отговори че се сменя цалата рейка с педалите.Подробности не ми каза та за това се допитвам до уважаемите почитатели на Лада.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.