Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 24.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как тренират момичетата  
Автор Chromosom ()
Публикувано14.12.11 22:27



Днес ходих на фитнес с една приятелка, и изобщо не бях впечатлен от тренировката й. Въртя някаква колело пет минути и бута някаква машина още пет, след което направи няколко кръгчета в залата и това й беше тренировката. Момичето е много амбицирано и ходи във фитнеса всеки ден, но на практика нищо не прави там, доколкото аз го разбирам. Замислих се че кел файда си нямам от това как едно момиче трябва да тренира в спортната зала. Аз като отида си имам стратегия – работя над отделните мускулни групи една по една и се опитвам да натоваря мускулите си максимално много, за да увелича мускулната маса по тялото ми за сметка на ненужните масни тъкъни. На момичетата целта им не е точно мускулна маса, а готино тяло по някакви други критерии. Но какво да казвам на приятелката си следващия път като отидем във фитнеса?



Тема Re: Как тренират момичетатанови [re: Chromosom]  
Автор Triglav Zmei (gorianin)
Публикувано08.02.12 17:29



Но какво да казвам на приятелката си следващия път като отидем във фитнеса?
Кажи и: Моята приятелка е щангата!



Сега сериозно. Най-добре да попита някой от треньорите във фитнеса, те могат да и изготвят програма за трениране специално за нея в зависимост какво иска да постигне.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.