Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 19.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ако искате даите саветнови  
Автор Zapad_pz (непознат )
Публикувано05.03.08 15:10



Здрасти на всички за порден път пиша надявам се някой да ми отговори.Сега направо на въпроса.Известно време бях на НВД и успях да сваля 3кг,сега искам да попитам дали за около 50 дни (месец и половина) е възможно да сваля 10кг,ако използвам НВД и намаля количеството на храната.Искам да попитам и освен каране на колело(или велометър) и бягане .Има ли тренировки които да ми помогнат в това начинание.Надявам се този път някой да отговори на темата.



Тема Ако искаш, аре да посметаме първо, баце!нови [re: Zapad_pz]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 18:00



Значи, за да свалиш кило, требва да имаш отрицателен енергиен баланс от 9200ккал. За десет кила, тва са 92000ккал. За да ги махнеш за 50 дена, требва да караш на 92 000:50=1840ккал отрицателен баланс. Теоретично е възможно, но не ти го препоръчвам.





Тема Как ги пък сметна тия?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторИвaнyш (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 08:45



Значи или си много умен, или си много тъп и си вярваш!
Как сметна че за да свали 1кг. му трябва отрицателен енергиен баланс от 9200ккал?
По принцип си прав за отрицателния баланс, но не си прав за това колко трябва да са му ккалориите, или ти съдиш по себе си!?
Знаем че си леко закръглен(въпреки че се "скъсваш" от каране на колело!), само искам да те питам какво правиш за да изглеждаш така пухкав?
Питам те за да знам какво да не правим ние!



Тема Т.К. е малко субективеннови [re: Ивaнyш]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано07.03.08 10:55



вероятно защото ги смята по себе си. А той е тежък. На миналогодишните му снимки беше доста омазнен, също така. Последното, което пусна в клуба на байкърите вече беше по-изчистен.

В общи линии, 75 килограмов човек трябва да "изгори" 7000 ккал, за да "разгради" 1 кг мастна тъкан. Това е също съвсем субективна статистика. 7000 ккал са равни на около 10 часа скачане на въже или 21 часа силови упражнения. По принцип може да ги постигнеш за една седмица. Но нали и ще си похапваш през това време?

Като извади човек калкулатора - все го докарва на сметки, пък като влезе в залата и после седне на масата ... все не излизат.

Яжте, пийте, носете си новите дрехи и не пропускайте дните за зала. Не правете, като мен. Аз съм се зарязал до несериозните 92 кг и съм много отпуснат в момента.





Тема Еми, пухкав съм щото цела зима не съм се скъсвал.. [re: Ивaнyш]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 11:22



... да карам заради лошото време, а скъсвах майка ти от ебане в гъзъ. Не правете като мене, тва не допринася за повишаване на естествения прираст на населението!





Тема Баце, би ли споделил колко години ебане в гъзъ ...нови [re: martyr]  
Автормaлko cyбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 11:25



... ти осигуряват сваляне на 7000ккал или таа зима си стиял на сухо? Питам, щото пишеш, че си надебелел, явно си на протеинова диета, само свирчоци.





Тема Re: Ако искате даите саветнови [re: Zapad_pz]  
Автор Zapad_pz (непознат )
Публикувано07.03.08 15:50



Хора пуснал съм тая темичка попринцип да потърся съвет,ама щом ви е по-интересно да се джафкате...и да коментираме физическото състояние на Т.К.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.