Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 24.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За Шитофил 3  
Авторpolkata (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 17:16



Здравейте искам да попитам някой чувал ли е за продукта за топене на мазнините Шитофил 3, и дали някой го е изполлзвал?



Тема Re: За Шитофил 3нови [re: polkata]  
Авторadi (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 13:45



Аз лично вече трета седмица ползвам продукта и не виждам резултат, поне до момента! Не мисля, че е толкова ефективен колкото пишеше в рекламата.





Тема Re: За Шитофил 3нови [re: polkata]  
АвторTAHЯ (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 08:30



Признавам си, че имах глупостта да ползвам ШИТОФИЛ 3. Поръчах си таблетки за 15 дни, спазвах стриктно приема им, но в резултат качих 2 кг. Така че ще минете и без този нов продукт. Това е моето мнение, ако все пак сте решили друго, моля, пробвайте.



Тема Re: За Шитофил 3нови [re: adi]  
Авторgali (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 15:37



polzvax go i vmesto da otslabna ka4ix 5 kg



Тема Re: За Шитофил 3нови [re: adi]  
Авторgali (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 15:42



mislia 4e re6enieto e na plodove i 4ai i mnogo dvigenie.imam da6teria na 8 meseca i vmesto tia da palnee a az da otslabvam stava taka 4e debaleem i dvete imam o6te dve 6i6eta xap4eta za otslabvane i neznam dali da gi pia





Тема Re: За Шитофил 3нови [re: TAHЯ]  
Автор koraviat_tip (активен)
Публикувано28.02.08 00:03



prodavam edin produkt s koito naistina 6te otslabnete ako darjite mnogo da go napravite az sam 4oveka koito garantira 5- 8 kg za edin mesec za pove4e informaciq pitaite me bih vi pomognal



Тема Re: За Шитофил 3нови [re: koraviat_tip]  
АвторБpaнko (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 15:37



dai pove4e info za produkta za otslabvane,,,i cena ,,



Тема Re: За Шитофил 3нови [re: polkata]  
Авторcheruti_222 (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 00:38



МОМИЧЕТА,АЗ СИ ПОРАЧАХ НАЙ-ГОЛЯМАТА ДОЗА ШИТОФИЛ 3 И ДО СЕГА СЪМ ИЗПИЛА ЕДНАТА ОПАКОВКА,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ,НИКАКЪВ ЕФЕКТ!ТАКА ЧЕ НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ!ДНЕС СЕ ОБАДИХ ЗА ДА ГО ВАРНА И САМ ИЗПРАТИЛА ДРУГАТА ОПАКОВКА.КАЗАХА МИ В СРОК ОТ 30 РАБОТНИ ДНИ ЧЕ ЩТЕ МИ ВАРНАТ 98 ЛЕВА И СЕГА ЗАПОЧВА ЧАКАНЕТО,НО ТОВА ДА МИ Е ЗА УРОК!НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ ГРЕШКА МАЙКАТА МУ Е ДИЕТА И СПОРТ1АКО ЗНАЕТЕ НЕШО ЕФИКАСНО ЗА ОТСЛАБВАНЕ МИ ПИШЕТЕ НА cheruti_222@abv.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.