Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 18.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: bluefan]  
Автор te3is (Rap tvrdina)
Публикувано21.01.08 20:11



20 дена ако биеш по 2 ампули на ден.
Предостатъчно е той като го избиеш един път ще си действа доста дълго време.Мене Милос Сарчев ми е казвал за него.Взимал го е и Мики Рурк и много артисти , дето искат подмладяване на клетките.
Мани не ги слушай тия -ще си вземат нещо дето струва един тон пари за 100 евро-нали се сещаш кога
То и ти даде 30 000 левва за златно Верту,при условие че има ментета китайски за по 200 долара.



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: te3is]  
Авторspider (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:08



zdr brat iskam da znam ako znae6 razbirase ot 2 meseca nasam se zanimavam sis kulturizim i po priroda sam malko taka sis nadnormenno teglo okolo 10kilograma imam 6kembe i nqmam mn sili prosto po nqkoi pit nesim dobre sis silitesi i se interesuvam ot tiq raboti detogi govorite nesami mn qsno tiq raboti hormon na rasteja-tova himiq li e kato se izpolzva kakvisamu strani4nite efekti 4uvalsim da kazvat 4e posle nemojej dasi naprai6 deca prosto iskam dasim silen kakvo moga da izpolzvam az no nemi ostava mn vreme za trenirovki kakvo da napravq predvaritelno vi blagodarq



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: spider]  
АвторDj_Steo (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 02:38



trqbvat ti pari kato za na4alo i to dosta a za nadnormenoto teglo edinstvenoto ne6to koeto se se6tam i ne e himiq e L - karnitin



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: Dj_Steo]  
Авторspider (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 11:36



dankishon-blagodarq no za parite nqmam nikakif problem prosto iskam da znam ako se izpolzva opredeleno vreme e tova hormon na rasteja-himiqlie kakvoe nego znam imali nqkakvi opasni strani4ni efekti a za L-karnitina nqmam mn vreme za trenirovki togava pak pomagali kato go izpolzvam ili samo sis bqgane stavali





Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: Dj_Steo]  
АвторDj_steo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 00:45



prodavam hormon na rasteja



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: spider]  
АвторDj_steo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 00:53



stava s bqgane nqma6 problemi pii si go i 6te vidi6 rezultata za ne pove4e ot mesec i polovina 6te ima nqkakva razlika ne znam kakva oba4e 6toto vseki organizam reagira po razli4en na4in na razli4nite medikamenti



Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: Dj_steo]  
Авторspider (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 20:55



ok brat razbiramte no iskam edin to4en otgovor nespomenava6 ni6to za strani4ni efekti kato se izpolzva toq hormon na rastejalie ili testosteron li kakvoe ili samo izvestno vreme bezb da prekalqvam togava pak imali strani4ni efekti za karnita namerih edna hubava statiq obesnqva vsi4ko ot do pak ti blagodarq





Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: spider]  
Автор bluefan (ял сладолед)
Публикувано13.02.08 02:05



абе нали ти се каза бе - тоя без ефекти е скъпия, дето си го слага бате Рони. Требва от него да зобиме !!!!!!!!!


ВЕЛИКАН!!!

Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: bluefan]  
Авторspider (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 15:03



abe qsnomie ama davai imeto pi6i go po to4niq na4in zada moga dasi go vzema ab e bate davai podrobnosti sis injekciq li se polzva ili se podigrava6 sis men ako neznaete prosto mi kajete i az 6te potirsq na drugo mqsto pomo66t-informaciq nali kazah 4e nesami qsni ti q raboti





Тема Re: Хормон на растежа ?нови [re: bluefan]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 00:09



Не знам как точно се взима ,но имах другар дето го зимаше и ефекта беше много сериозен,в смисъл много добър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.