Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 19.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема че ще ви подразня,нови  
Авторпpeдпoлaraм, (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 21:51



но искам да попитам нещо, като не изключвам някъэде из клуба да сте дискутирали подобен проблем.

Защо от почти месец стоя на едни килограми, при положение, че съм на строг хранителен режим, който действаше добре, докато да зачестя с тренировките.Всеки ден съм в зала, ходя и на други неща освен фитнес.Наблягам на бягащата пътечка и сравнителон дълги серии с малки тежести, разбира се.Като цяло тренирам много усилно и тялото се оформя, видно е за мен и за околните.Но килограмите стоят същото и което е още по-гадното, обиколката на бедрото ми дори със сантиметър нагоре?!
Тревожа се по свой си женски начин, а инструктора в залата е абсолютен кретен, в смисъл че като го попиташ нещо и понеже обикновено блъска нон-стоп, и бърче нос като диво прасе и ти става ясно, че изобщо, ама изобщо му е през онази работа за онова, което питаш.

Зная, че са суети това, което ви питам, сигурон ви е и писнало от лаични въпроси, но...ако ми отговорите, ще бъда най-щастлива и с известна яснота относно процесите из тялото ми.

Благодаря, момчета.



Тема Има ли начин, да се запозная с тялото ти отблизо?нови [re: пpeдпoлaraм,]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 22:00



Тогава, мисля, че ше имам доста по-конкретен отговор относно процесите, за които питаш.





Тема ...обаче...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторнaчин винarи имa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 22:12



питам съвсем сериозно и точно се възрадвах, че някой ми взел нещата присърце и що да видя, тъпото копеле.

Така, че що не си вземеш един шоколад, със стафиди и ядки, знаеш от къде.





Тема Тц, тц, тц ...нови [re: нaчин винarи имa]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 08:10



... нема анонимност вече никъде, деба! Ще зема изчезна безследно, да видите колко по-зле ше е без мен!!!





Тема Сериозно мнение по въпроса (къвто и да беше той):нови [re: пpeдпoлaraм,]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 08:19



В т.нар "фитнес" има два вида показатели (е, не само в него, но понеже така, нали ...) - количествени и качествени. Количествените се измерват с система СИ, чрез кантари, шивашки метри и т.н. качествените - чрез огледало или други чифтове очи. Ти твърдиш, че имаш видими промени от качествен тип, тва е чудесно и доста по-важно, поне от гледната точка на тъпото копеле (изрично използвам 3л. ед.ч., за да подчертая огромния си авторитет, така правят повечето истински знаменитости когато става дума за публичният им образ). Както вече съм имал възможност многократно да спомена, тия "инструктури" служат за да събират левчетата ти на входа, да подреждат инвентара в края на работния ден и да замитат, замиват и подбърсват залата, така че не очаквай от тях повече, дори и с/у пари (просто, немат необходимата квалификация, вече ги назначават след правилно проведени конкурси). Сега, да се върна на съществената част, категорично сметам, че съвсем скоро ще усетиш и количествените промени под формата на спадане на теглото ти и некои обиколки. Тва въобще не требва да те притеснява, просто се чуда колко време ше издеяниш да блъскаш секи ден щангите. Прати ми пик! Асл?





Тема не съм предполагала, че тук може да синови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторkaтo ce зaмиcля, (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 10:23



заговорим приказката, но пък от друга страна- "злите езици" казват, че го можеш навред.

Значи, макар и НЕизчерпателно, получих наглед успокояващото мнение, че не трупам излишни маси, след като целта ми е да премахна същите.В интерес на истината, нямам идея още колко ще издържа, но ако питате...тоест, ако питаш мен, сега абсолютно извътре разбирам блъскащите защо го правят.Изчиства мислите, абсолютно!Блъскаш си и в един слънчев миг, усещаш че ка беше "вървя и мисля, вървя и мисля- и по едно време усещам, че само вървя".Е, и с мен така.Толкова за блъскането, ако искаш да си поговорим и за йогата, там вече е наслада и една втора


Ама, аз пак да мнърнна малко, сигурен ли си, че нещо не бъркам?
Колкото до клетия инструктор, верно че постоянно размества и намества уредите и си мисля, че този човек на лего-то ще е адски добър, на друго- никак.
И още, искам да ти кажа... да, бе, да- как да не го напиша!



Тема Седъ и се чуда ...нови [re: kaтo ce зaмиcля,]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 15:50



... що толкова време не се изчукахме?





Тема Re: не съм предполагала, че тук може да синови [re: kaтo ce зaмиcля,]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано05.05.07 18:31



Ха! Май лафа беше, ""вървя и мисля, вървя и мисля - и по едно време мисля, че само вървя" Че то това му е цаката, братле или како. Щото блъскането не е само резултати, килограми и калории - блъскането си е единв ид медитация, изчистване на ума чрез напрягане на тялото. Лично аз веднъж щом успея да си създам точната нагласа за редовно блъскане, у дома или в залата, се чувствам сякаш не мога без нея. Ако очакваш днес за утре да станеш нагрухано теле, еми няма да стане. Но ще се чувстваш определено по-добре след няколко години, за разлика от каките/треньора на Йогата, които я ги/го свалиш, я не...

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."


Тема Още един път да видя некъде думата "Йога" и се ...нови [re: kaтo ce зaмиcля,]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 20:43



... заклевам, че утре едноименният клуб ше осъмне, прилично осеменен с мои теми. Признавам, ше го направа с неудоволствие, щото там се събират некви симпатични психопати, които си обменят рецепти за ядене на въздушна храна, клизми с Кока-кола преди сън и най-новите пози от Кама Сутра. Сега, по темата, спряла си да сваляш кила, щото си подложила организма на стрес и той реагира като трупа запаси (вероятно, доста рядко сереш, тва може да ти е ориентир), същата е историята с обиколката на крака, нарастването се случва неизбежно в началните няколко тренировки, след това нещата се нормализират. Дължи се на малко повече вода в тъканите, не е нищо, за което си заслужава да се притесняваш. Сега, да не вземеш и да намалиш водата!!! Водата е много важна!!! Относно "излишното трупане на маси", тва занимание отнема сума време, пари и усилия на безброй много балъци из залите и тоя клуб в частност, хич не е лесно за постигане.


П.П. Нека позная, искаше да напишеш, че ме мразиш?





Тема че те мразя адски много, префинено инови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автордa, иckax дa нaпишa, (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 22:10



за цял живот, струва ми се



И онова за "йогата" не го разбрах, дето го е списал Тъп Блъскач, ама и не се напъвам да го разберна.

Вода си пия, с перисталтиката на червата съм перфектна, но все пак е по-добре да останеш с впечатлението, че съм прекрасно розово нещо, което не прави такива неща или в краен случай..как беше, "изпуска златиста течност".

И какви начални някакви тренировки, че това става вече месец и към половина, всеки ден, без неделя.Ега ти водата!

И на фундаменталния въпрос, защо още не сме се изчукали, фундаментално ще въздъхна- ... .. .. ......!







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.