Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 25.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шкембе бърнър  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано04.05.07 23:00



Ще се топи шкембе - това е положението. Домашно за лятната ваканция, 20 килца при това. Снабдих се с един фет бърнър на прилична цена, Lipozan на Nutrim. Ще ми се да зная дали съм се прецакал, че не съм заложил на тройно по-скъпия Musashi бърнър. Както и как да го почна - на стандартна доза (3 на ден) или като "мощно активиране на мастния метаболизъм" (6 на ден) и ако трябва второто, колко време да го пия така? Благодарско на всички които помогнат с нещо смислено по темата. Моля Тъпото Колепе да не пише в темата, както и никой да не отговаря на изказванията му, ако вземе че напише нещо.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."


Тема Re: Шкембе бърнърнови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано04.05.07 23:55



Той тук не пише, ама ти май си сбъркал клуба. С бърнърите нищо не става, има полза само ако се гладува повечко. Пробвай да ограничиш до минимум въглехидратите и мазнините и карай само на протеини - риба, пиле, теле



Освен това и салатки разни, но без мазнина и т.н. Ще стане работата, ама се иска много желание и малко търпение.

Що се отнася до нутрим - нали те бяха пуснали един протеин 90%, дето бил всъщност 60%.

А тия 20 кила - сложи ги средно 7000 килокалории на килограм - това прави дефицит от 140 000 килокалории. При 1400 килокалории дефицит дневно - около 100 дни. Нужно е само желание.

Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Шкембе бърнърнови [re: Изyмeн]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано05.05.07 00:05



Изумен, да, мислех дали да не атакувам първо клуб Диети, но реших, че блъскащите тук са далеч по запознати с добавките. Колкото до диетата - тя е налице, карам засега на -1500 калории на ден които в момента ми ебават майката и явно няма да издържа вечно, но плановете са дългосрочни - т.е. ако не ми мине маца път, търпението и усилията ще са налице.

Все пак, тоя бърнър ми стои на бюрото до мен и ще е грехота да не го използвам. Още се надявам, че някой ще каже дума-две за това дали си струва (макар че това с протеина, което каза, е адски гадно!) и относно двойната дозировка - дали и колко време, общо взето.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."


Тема Добре, бе, бате ...нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 08:25



... нема да пиша.





Тема Lipozan (Nutrim)нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано05.05.07 09:43



ИМа само две ценни съставки, която подтискат апетита и улесняват "изхождането" ако си се задръстил от гладуване (случва се).

На същите пари си можел да си купиш Л-карнитин от аптеката.

Послушай изумения и хапвай чисти храни и салатка. Блъскай повече (за горене - много повторения с по-малки тежести). Ако имаш върл глад вечер и не можеш да спиш 2-3 супени лъжици извара или твърдо сварен кафяв ориз.

Няма да стане бързо обаче. В края на лятото ще си ги изчистил.



Тема Re: Lipozan (Nutrim)нови [re: martyr]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано05.05.07 10:37



Аз и L-Carnitite имам (отново евтин, 12 лв Суправитски - мамка му и бюджет) но копелето, на което се доверих в избора, ме убеди, че Липозанът имал по-силно действие. Та, излъган ли съм?

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."


Тема Re: Lipozan (Nutrim)нови [re: Tъп Блъckaч]  
АвторДa-дa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 13:42



Казват,че действа,но незнам на Нутрим дали им е добър Липозан-а(т.е. дали е истински)!Единствения продукт които съм взимал на Нутрим е whey протеин,след операция,и мисля че им е най-доброто.
Аз също мисля,че L-carnitine ти е достатъчно,но щом си го купил вече(Липозан-а) изпий го и след това ще решиш дали да продължиш с него.
Пробвай с по-малката доза и след това (1-2 седмици),я увеличи!
Успех!



Тема Re: Lipozan (Nutrim)нови [re: Дa-дa]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано05.05.07 18:27



Благодаря за съвета! Така и ще направя.

Огледах сайта на Нутрим и също се спрях на Whey Pro, гледам ББ-Тийма препоръва суроватърчен протеин дори и за диети/треноровки за отслабване.

Още нещо, че тази тема мина в коментиране на Нутримските продукти, какво ви е мнението за ИзоТоп напитките по 0.55 лева. Освен че са блъскани с подсладители, естествено. :/ Добри ли са, има ли по читави алтернативи до 1 лв? Вярно ли е, че помагат и за умствена дейност - професията ми е да топля стол с задник и блъскам с юмруци по клавиатура от изгрев до мрак.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."

Редактирано от Tъп Блъckaч на 05.05.07 18:36.



Тема Re: Lipozan (Nutrim)нови [re: Tъп Блъckaч]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано05.05.07 22:09



Изотоничните напитки са добри, но само в някои случаи. Ако са съвсем без захар - тогава са идеални за диета. Възстановяват разни минерални соли, което е много важно. Освен това добре утоляват жаждата - не се връзвай на всичко, дето четеш из нета, не прекалявай с водата - пий само толкова, колкото ти се пие. Аз преди време свалих 20 кила, отне ми 3 месеца, после пак си ги върнах, но то е, понеже ми се наложи да замина в Чехия, а там само се яде и се пие :)

Протеините над 80% са добри за такава диета, соевият е най-евтин, но определено не е най-добрият.

Що се отнася до спорта - на протеинова диета няма да имаш големи постижения, но не е и необходимо. А калориите не брой, просто ги ограничи максимално. Също така не е зле да си носиш и малко шоколад или несафе 3 в 1 - може да е необходимо, понеже има вероятност кръвната захар наистина да падне, особено в първата или втората седмица от диетата. Физическото натоварване просто не е чак толкова важен фактор за теглото, човек и само да седи - пак си изгаря калорите, а ако прави нещо друго - разходът на енергия наистина се увеличава, но не чак толкова. Добре е да правиш аеробни упражнения, без да си даваш много зор.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Lipozan (Nutrim)нови [re: Изyмeн]  
Автор Tъп Блъckaч (Рогат Добитък)
Публикувано05.05.07 23:14



Страшно съм ти признателен за съветите!

Благодаря и за съвета за напитките - освен на Нутрим други има ли на пазара, които се вписват в приличен бюджет?

Колкото до водата - аз поначало пия много, по 3-4 литра на ден. Някакъв вид залъгалка за нервите ми ми е, особено когато съм под напрежение, аз често съм.

За протеините - бях чел за тях по форумите на ББ-тийм, и като цяло тези над 80% излизат скъпо, тези филтрираните (не помня имена, извинявай) имаха някакъв проблем със стомаха, другите с най-голяма чистота и запазени някакви непроизносими за мен вещества струват ипотека на имота в провинцията ;) Соевият не е най-добър, но с колко, стига да знаеш? Тоест, ако заложа на такъв, няма да има осезаемо (т.е. в пъти и т.н.) по-слаб резултат, или...? Защото човек постоянно се налага да прави компромиси и ми се иска да знам дали и за това ще е така.

"Бих зобил до гроба, сти'а да мога."
Мания: Отслабване! Тежа 90 кг, гоня 70 кг!

Редактирано от Tъп Блъckaч на 05.05.07 23:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.