Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 20.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте марка протеин  
Автор White Raven ()
Публикувано11.03.06 21:33



Искам да попитам опитните и знаещите коя марка протеини биха ми препоръчали? (Соев изолат). Търсих е нета- излиза само Мусаши, като лидер на пазара. Критериите ми са да нямат добавки като емулсифатори и др. и да са масимално усвоими. Благодаря.



Тема Re: Препоръчайте марка протеиннови [re: White Raven]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано13.03.06 12:25



Личният ми избор: Nutrim ги има навсякъде, дори по супер маркетите. Цените са приемливи - 4-10 лева за кг протеин. На мусаши са най-скъпите. Имат един "зареден" протеин за 60 лева със каквото-се-сетиш-вътре.



Тема Re: Препоръчайте марка протеиннови [re: martyr]  
Автор White Raven ()
Публикувано16.03.06 02:27



Принципен въпрос- защо не харесвате Мусаши? Чувам го от няколко места, но никой не ми дава задоволително обяснение.



Тема Re: Препоръчайте марка протеиннови [re: White Raven]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано16.03.06 10:30



Високите цени ме дразнят. Не може да ми продават една кутийка 100 грама L-carnitine за 60 лева, при условие, че в аптеката е за 17.90. Сайта им е неподдържан и няма актуалните цени ..., а онова за протеина зареден със глутамин, креатин, карнитин и хром направо ме шашна. Все едно от 1 лъжица се очаква да натрупаш 1 кг lean mass и да тичаш 4 км спринт .



Тема Re: Препоръчайте марка протеиннови [re: White Raven]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано16.03.06 10:34



Некачествени са. Мусаши е измислена марка, която се продава само в България.
Неоправдано скъпи са. Който е пил американски добавки, знае колко зле всъщност е Мусаши



Тема Re: Препоръчайте марка протеиннови [re: martyr]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано16.03.06 10:38



Nutrim ги има навсякъде, дори по супер маркетите. Цените са приемливи - 4-10 лева за кг протеин.

Цените са 6-14 лева за ПОЛОВИН КИЛОГРАМ.

НЯМА Нутрим за 60 лева, най-скъпия е 34 лева за 1 кг

Пишеш колкото да има нещо, и друг път съм ти чел аматьорските глупости



Тема Re: Препоръчайте марка протеиннови [re: White Raven]  
Авторsadek (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 15:40



OPTIMUM разбирасе а защо СОЕВ



Тема Re: Препоръчайте марка протеиннови [re: lazo]  
Автор White Raven ()
Публикувано16.03.06 16:04



А какво ще кажеш за този?


Мусаши не се продават само в бг. Ако пуснеш сърч в гугъл
е видиш, че си е резонна форма с офиси в много страни.
Да ти призная ниската цена, на това, което ти предлагаш малко ме притеснява. Как е възможно да се постигне качество на такава цена без някакъв компромис? Просто се чудя.....
Искам да намеря аналог на по-ниска цена на това:




Тема Re: Препоръчайте марка протеиннови [re: White Raven]  
Автор OxoБoxo ()
Публикувано16.03.06 23:06



Пич
най-добрия Whey протеин вече 2-ра година подред е ON 100% Whey. Има го в един куп разновидности, супер бързо се разтваря т.е. не ти трябва миксер и вкуса му е доста приличен. Аз съм пробвал Strawberry, Cookies & Cream, Chocolate и сега си поръчах Chocolate Mint да го видя как е.
Колкото до Cassein протеин аз лично мразя да го взимам на прах щото много бавно се разтваря и вкуса му е обикновено гаден и се придържам към естествените източници. Най-добре си е изварата преди лягане



Тема Re: Препоръчайте марка протеиннови [re: lazo]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.03.06 11:08



В отговор на:


На мусаши са най-скъпите. Имат един "зареден" протеин за 60 лева със каквото-се-сетиш-вътре.




Ставаше въпрос за Мусаши, а не за Nutrim. И друг път си ръмжал по мен без причина. Поне чети по-внимателно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.