Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 19.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Съвет за диета?нови  
АвторRookie (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 01:37



Здрвайте всички!

Имам следния проблем - съм 184 / 70 кг но ми се ще да е повече. Ходил съм преди на фитнес но без никакви диети, програми химии и т.н. и просто над тези кг не съм успявал да се вместя.

бях поизоставил но сега пак започнах, само че, този път ми се ще всичко да е както трябва. Затова се рових из нета да намеря аджеба какво точно трябва да ям и кога и т.н. Кофтито е, че само едни обяснения в протеини, въглехидрати ала бала - много ми е мътно там да прост съм мерси

Може ли някой да ми помогне с някаква програмка горе долу какво да се яде и кога ? Ок 5-6-7 яденета на ден но кога какво ? кога месата кога плодовете и т.н.

Тва с 3-та литра вода на ден го разбрах, тва с многото ядене също, 3 тренировки на седмица ок. Протеин ок. Ама диетата е мъчна работа като не зная какво и кога да ям.

Мерси много :)

п.п

Абе не мислите ли, че щом човек не може да качи / свали над определени кг то тва означава, че всъщност толкова трябва да си бъде и така му е отредено от "майката природа"



Тема Бате, принципът на "качване-сваляне"-то е прост:нови [re: Rookie]  
Автор нa мaйka ти ((.))
Публикувано10.03.06 10:43



1. Положителен енергиен баланс - качване. Приетите през деня калории са повече от изразходваните.
2. Отрицателен баланс - сваляне. Обратно на горното.

Доколкото разбирам, бате, ти искаш да качиш, значи трябва да се придържаш към т.1. Заеби химиите, към досегашния си хранителен режим добави или още едно хапване някъде през деня, или добави малко по-голямо количество към досегашната си бройка яденета. Пример: досега обядваш с две кебапчета - вдигаш ги на три и по тоя начин си увеличил с 50% приема на калории от кебапчета. Тъй като си слабичък, няма да те затруднявам с глупости относно структура на диетата ти, като качиш десетина кила и ти натежат около кръста, сам ще се сетиш да питаш. Ако те интересува още нещо, питай смело, в тоя форум сме все специалисти.



Тема Re: Бате, принципът на "качване-сваляне"-то е прост: [re: нa мaйka ти]  
АвторRookie (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 15:01



:D еее това е ясно, трябва да се яде повече отколкото сега. Нали ти казвам, ходих четох ала бала кво ли не обаче ми се ще да си направя нещо като програмка. Тая идея да се омажа и после да се оправям нещо не ме радва - не може ли още от начало да се почне със структурирана диетка?

идеята ми беше да си разделя още от сега 5-6 храненета

1во - мога да ям еди кви си и кви си храни
2ро - така

и т.н. тва със плодовете и течностите

няма да ме затрудниш със структурата давай насам :D

и мерси за отговора




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.