Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 19.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Л-карнитин  
АвторШOH (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 17:43



Здравейте , тренирам от около 6 месеца , висок съм 182 см тежа 128 кг
обиколката на ръката ми е 46 см.
Проблема е че искам да изчистя малко излишните мазнини та съм се ориентирал към Л-карнитина
И понеже никога не съм ползвал хранителни добавки - очаквам да ме посъветвате какъв да бъде той и на коя марка .
Благодаря предварително



Тема Re: Л-карнитиннови [re: ШOH]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано07.03.06 18:58



daaa interesnooo i az taka ama ot 1 sedmica vzimam edni fat-burners da vidim rezultata...
e na men rukata mi e 43cm i 97 kg na 186cm ama da vidim.
Mitko



Тема Re: Л-карнитиннови [re: Mumko]  
Автор Creech ()
Публикувано09.03.06 15:44



Зравей,според мен да зимаш добавки не ти е нужно.Най важното е с какво се храниш и по колко се храниш.Аз лично не се занимавам от 3 години с фитнес но знам че най важна е храната.Какво имам предвид-погледни в нета за разделното хранене.Това ще ти помигне много да свалиш мазната тъкан.Също така като се стопли почвай да тичаш.Това също помага много .



Тема Re: Л-карнитиннови [re: ШOH]  
Автор OxoБoxo ()
Публикувано09.03.06 17:15



Шон,
почти няма значение на кой е. По-важното е по колко и кога. Аз взимам по 2-3 г 1/2 час преди тренировка, но знам хора които взимат и след това по още толкова.
Бих те посъветвал да пробваш отначало като мен и според желания ефект да увеличиш или намалиш дозата.
Само имай в предвид че по-важна е диетата ти а не добавките
Успех



Тема Re: Л- тъпотиннови [re: OxoБoxo]  
Авторstone cold (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 20:08



И с карнитин и без е се тая.Истината е глад яаш само салати и супи тва е.



Тема Re: Л-карнитиннови [re: ШOH]  
Авторbarebones (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 21:46



л карнитина 6те ти помогне наи жайното наистина е храненето трябжа да яде6 мн салати и да спира6 да яде6 около 6 4аса мн важно е и да яде6 пиле6ко месо наи добре пиле6ки гарди за6тото те няма да позжолят на мускулите ти да се стопят при отслабжането





Тема Re: Л-карнитиннови [re: ШOH]  
Авторfiorella (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 00:57



Извинете, момчета, вие занимавате ли се сериозно с това, защото прочетох много глупости в отговорите

.
Значи, взимаш си карнитин на Биогейм, от 500 милиграма. Пиеш по 2 капсули сутрин и 2 вечер, задължително на гладно. Ако правиш кардио след тренировката можеш да си вземеш и Active L-Carnitin. Той е разтворим, пие се 1/2 -1 час преди интензивна тренировка. Само да знаеш, че много ще се потиш и няма да е приятно. Аз, че съм момиче, като го пиех понамирисвах след тренировка . Успех в чистенето, ако има някакви други въпроси питай, насреща съм!



Тема Re: Л-карнитиннови [re: fiorella]  
АвторPolly (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 16:50



Az iskam da te pitam..kolko vreme trqbva da se vzima toq l-karnitin?Ako iskash mi pishi na mail-a:surf_polly@yahoo.com



Тема Re: Л-карнитиннови [re: Polly]  
АвторClZl (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 16:59



А този Л-карнитин може ли да се взима без да се тренира и отслабва ли се от него или е всичко вятър и мъгла



Тема Re: Л-карнитиннови [re: ClZl]  
Авторbacardi (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 04:07



Без да имам претенциите, че съм някакво фитнес-гуру

, със сигурност мога да кажа че само Л-карнитин без тренировки НЕ помага

Л-карнитина се използва най-вече след периода на трупане на мускулна маса, т.е. за чистене на ненужните мазнини. Това което прави Л-карнитина е просто да ускорява(но и сам да причини ;) ) изгарянето на мазнините.

За най-добър ефект по време на свалянето на килограми препоръчвам първо да се избере подходящата програма, която да се спазва стриктно, избор на точна диета, вземане на Л-карнитин преди всяка тренировка и естествено бягане по няколко километра сутрин на гладно...
Тази "програмка" съм я тествал и гарантирам за резултатите й




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.