Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 20.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тука някой спомена да се обадя след 3-4 месеца?!?нови  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано10.05.05 18:40



Здравейте фенове на силовите изпълнения и естетичното мускулесто мъжко тяло!

Та вече направих около 4 месеца трениране в зала. Вярно 2-3 пъти седмично, но нямам време за повече. Имам доста въпроси вече, въпреки че чета от тук-от там!

Като начинаещ използвам порграмата - "цяло тяло" т.е. стренирам цялото тяло в една тренировка с пирамидно натоварване:
- клякане с щанга(около 4-5 серии в )
- изтласкване от лежанка(наклонена и равна) - в една тренировка едно от 2-те разновидности на упр.
- набиране на лост с широк хват(чукчетата ми се сториха тежки, а пък и не ги изпълнявам правилно)
- раменна преса на бате Арни(заменена по късно с разтваряне с думбели)
- бицепс - прав с щанга(започнах скоро и на Скотово)
- трицепс - дърпане на скрипец, разгъване на ръцете с гира зат главата, дипс(подобно на успоредката, но на пейка като краката са ми на по-висока с диск от 10кг на бедрата)
- преси
- издигане на пръсти с щанга на раменете

Та аз не правя всичко това в една тренировка, но винаги правя по-едно упр.(4-5 серии) за всяка мускулна група.

Имам няколко въпроси, но ще започна с:
Колко време трябва да тренирам цялото тяло и кога да мина на разделните тренировки като добавя нови упражнения. Казаха ми от 4-6 месеца???
Тялото ми се оформи, но има още много какво да се желае, искам да увелича натоварването на всяка една мускулна група. Но това в една тренировка ще стане непосилно за мен.

1. Да минавам ли на разделни тренировки: крака-гърди-рамена-бицепс и на гръб-трицепс-корем-подбедрица???

2. Да почвам ли концентрираните протеини на прах?!?

Това е за сега.

Страх награди не взима и срам п***и не е*е!


Тема Re: Тука някой спомена да се обадя след 3-4 месецанови [re: Kykepa]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 19:12



Pochni, vij kak shte ti podeistva i ako ima problem - pak pitai.



Тема Re: Тука някой спомена да се обадя след 3-4 месецанови [re: Rexer]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано10.05.05 23:27



Рексер, очаквах да се включиш! Абе аз те питах преди време кои протеини са горе-долу добри и ти ми каза Юнивърсал и някакви други, но сега не мога да намеря темата, защото вече е много назад.
Какви би ми препоръчал като за начинаещ! Не съм дебел със сланини, така че може да има и малко карбс в протеина, но НЕ искам да има креатин в протеина, който ще взимам!

Страх награди не взима и срам п***и не е*е!


Тема Re: Тука някой спомена да се обадя след 3-4 месецанови [re: Rexer]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано11.05.05 06:15



Отслабнал съм с 3-4lb, което си е 1.5-1.8кг за 4 месеца?!? Това нормално ли е при положение, че блъскам за маса, но още не взимам протеин и други добавки, а също и не се храня много?!?

Страх награди не взима и срам п***и не е*е!


Тема Re: Тука някой спомена да се обадя след 3-4 месецанови [re: Kykepa]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 18:37



Mi kato ne se hranish, niama kak da ne svalish. Pomisli - vse pak trenirovkite sa deionost, koiato otnem a energia. KAto ne davash na tialoto da vazstanovi kaloriite, niama kak da kachish. No vaprosa e drug - ti kazvash, che si napravil muskuli, koeto oznachava, che sigurno prosto si svalil mazninki v protsesa, koeto e dobre.
Za proteinite, az ne sam spetsialist i ne pomnia kade kakvo sam ti kazval :) No samo shte ti kaja da ne se nabutvash - vzemi si neshto kachestveno i ne mnogo skapo. Ti sega v USA li si ta pishesh v paundove? Ako da, pochti vsichko, koeto vzemesh shte e dobre, no horata sam chuval da preporachvat Optimum Nutrition - tam sa evtini produktite im i sa sas dobro kachestvo. Ako si v BG, ne sam mnogo siguren. Vseki shte ti kaje - Musashi, no kato tsialo ne sam chul; hubavi neshta za Musashi, i to ot avstraliitsi. Nutrim pak ne smeia da ti preporacham, zashtoto u nas niama oshte kachestven kontrol. Optimum nutrition veche navleze, no sa mnogo skapi v BG, ne znam kak se ravniavat s drugite firmi. Razgledai, no kupuvai ot firmi, za koito znaesh neshto. Razgledai online magazini, vij horata kakvi retsenzii pishat za produktite, pogledni si i v djoba i deistvai. Nedei da kupuvash Geineri, gledai da e okolo 80-90% protein v dozata. Ti sega oshte kachvash i niama smisal ot super-duper 100%-vi i pr. Za teb vsichko shte raboti. DAvai i uspeh.



Тема Re: Тука някой спомена да се обадя след 3-4 месецанови [re: Rexer]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано12.05.05 06:00



Да, сега съм в US. Едно момче ми каза в залата, че пие(и то 3 продукта наведнъж?!?), той даже е послаб от мен(начинаещ също) някакви продукти на Мас Тек или нещо подобно?!? Аз май съм ги засичал по магазините. А какво за Universal, нищо не каза?!? А преди ми го беше препоръчал?!?

Страх награди не взима и срам п***и не е*е!


Тема Господин Кукернови [re: Kykepa]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 14:50



Varianta s cqaloto tqalo moi 4ovek e za hora koito nqamat vreme za razdeleni trenirovki ,kato mene i tebe qavno.Razdelnite trenirovki sa po-dobriqa variant ina4e.Tvoiqata renirovka e dulga i mnogo natovarva6ta , i po- skoro aerobna otkolkoto ne6to drugo,imenno poradi tva svalqa6



Тема Re: Господин Кукернови [re: Stone Cold]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано14.05.05 05:46



Какво значи аеробна?!? Та аз правя НЕ повече от 10 повторвния в серия, даже на последните серии правя по 6?!? И работя в пирамида.

Знам че да тренираш цялото тяло е за начинаещи за това и аз така започнеах, но мисля вече да премина на сплит. Много натоварваща що годе, но не чак толкова. Аз правя по едно упр. за всеки мускул.
Ти какво би ми предложил?

Страх награди не взима и срам п***и не е*е!


Тема Re: Тука някой спомена да се обадя след 3-4 месецанови [re: Rexer]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано15.05.05 04:37



Благодаря много Рексер!
Днес си взех една опаковка на Оптимъм Нютришън и съм много доволен от покупката. Аз мислех, че тази в магазина ще ми препоръча най-хубавото и търсено, а тя почна да ми предлага там някакви техно продукти(аз бях в General Nutrition Center), дето зимаш едно пък другото било на 50% отстъпка. Но добре, че се сетих да питам за Optimum Nutrition Верно излизат мааалко по-скъпичко, но имат малко повече протеин и мнооого по-малко fat and cholesterol, което също е много важно!
Иначе на Юнивърсал имаше някакви Енимъл кутийки, а пък тук някой беше писали, че били много силни и предполагам доста по-скъпи, защото бяйа заключени зад стъкло?!?
ТА почвам да пия от тия дни!

Страх награди не взима и срам п***и не е*е!


Тема Re: Тука някой спомена да се обадя след 3-4 месецанови [re: Kykepa]  
АвторRexer (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 09:11



GNC sashtno ne sa mnogo loshi, no tuk sam i dosta skapi produktite i se kupuvat poveche ot hora, koito ne se roviat poveche, no sam sreshtal dovolni hora. Ako ti e bilo dosta po-evtino ot GNC, mojel si i ot tiah da kupish. Vij, az ne znaeh, che se prodavat v Bg. No za optimum sam slushal samo hubavi raboti i uspeh!

Mejdu drugoto ti kolko chesto trenirash prez sedmitsata, za da moga da opredelia i kakav po-konkreten savet da ti dam za programata. Ako e 2, togava tova, koeto si si razdelil e dobre - prvi po 3 serii za po-golemite gupi i 2 za po-malkite, kato imai 1-2 razgriavashti. Gledai trenirovkata ti da ne e poveche ot chas i polovina.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.