Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 25.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема gotini club za zdraveniaci  
Авторafer4o (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 16:21



Zdraveite gotini i zdravi litfadjii, skoro se premestih v Sofia v jk.Dianabat i sega ne znam kade da hodia da se potia..... ako niakoi mi pomogne da mi kaje nai-blizkiai i razbira se podhodiasht club shte sam mnogo blagodaren



Тема Re: gotini club za zdraveniaciнови [re: afer4o]  
Авторбивш cтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 22:14



Ами предполагам, че най-удобни ще са ти клубовете в Студ. град - зала Хр. Ботев или клуба в бл. 33(или 34 беше, не помня вече).
Може да има и още нови клубове, но тези са ми известни на мен. Предполагам, че има и клуб в плувния комплекс Дианабад?!?



Тема Re: gotini club za zdraveniaciнови [re: afer4o]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 11:42



Hodi v zalata na Kiril Todorov,to4no pod zalata na 6tangistite,do stadiona na kompleksa "Dianabad"



Тема евтиния: 22 лв месечна картанови [re: afer4o]  
АвторCт. Гpaд (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 11:25



1.50 лв на посещение (до 16ч) това е един клуб, койот се намира на гърба на Цецо Спасов: бл 10 на Ст. Град



Тема Re: gotini club za zdraveniaciнови [re: bluefan]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано19.04.05 21:01



Къде плащас 500 фрнака и на колко лева се равняват по сегашния курс?!?
Франция ли това Швейцария, брей?!?

Страх награди не взима и срам п***и не е*е!


Тема абе то за 500 шв. франка има и...нови [re: Kykepa]  
Автормaлko (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 19:02



в Сф и пак близо до Ст. Град. в Мусагеница... рекламират го по радиото, и ИМА И БАСЕЙН!



Тема Re: gotini club za zdraveniaciнови [re: Kykepa]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано24.04.05 20:38



emi ravnqvat se na 700 kinta nekade
v shveicaria e da
mamata si e ebalo...ama si zaslujava hubav e fitnesa
samo deto dokato si vzema karta trqbvashe 1 milion formulqra da populnq...tiq sa bolni mozuci podloziha me na ochna stavka
v bg ako na nqkoj mu dadesh 700 kinta za karta i v invalidna kolichka da si she gi vzeme a tam kato pochnaha..kak si sus surceta,baba ti boleduvala li e ot ne znam si kvo..
SMEH bate ama sa takiva tiq evropejci -)




Тема Re: gotini club za zdraveniaciнови [re: bluefan]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано25.04.05 09:06



В САЩ варира от $40-50 и нагоре на месец.
Но има някои големи вериги за зали, които много гадно те зарибяват с 3 годишен договор?!? И след 3-тата година ти е $6-7 на месец, но през тия 3 годин,и ако не си платиш наведнъж сумата за 3 години, ти взимат лихва и е малко ебня.
Аз съм за $39 на месец малко в спартански узловия, но ми върши работа и не съм зарибен с 3 годишен договро, когато искам напускам членството, има и басейн, ама не съм го ползвал, че много гадно смъди на белина в залата с басейна?!?

Страх награди не взима и срам п***и не е*е!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.