Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 19.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема cikul za naturalno trenira6ti  
Авторmitko (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 18:53



kakvo vi e mnenieto za cikul s ANDROSTENEDION , DHEA , tribulus terestis. ? kajete kakvo mislite - efektiven li e ili ne. 4el sum dosta statii otnosno tazo kombinacia i vsi4ki sa dosta razli4ni.



Тема Re: cikul za naturalno trenira6tiнови [re: mitko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 20:38



Мнението ни е че това е ташак Да не говорим че в тия неща дето си ги изброил няма нищо "натурално" освен донякъде трибулуса. Та ако си милиш че ще се назобиш и после ще се хвалиш какъв си "натурално трениращ" - просто забрави.

----------



Тема Re: cikul za naturalno trenira6tiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 11:14



Ti probval li si ?



Тема Re: cikul za naturalno trenira6tiнови [re: Eric]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 15:09



Не, няма и да пробвам

----------



Тема Re: cikul za naturalno trenira6tiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 12:21



Kato ne si probval ne govori.



Тема Re: cikul za naturalno trenira6tiнови [re: Eric]  
Авторx3m (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 13:22



И ако тва е наурално евала му кажи. браво хубаво си ре6ил натурално ама си обаркал препаратите. Припорь4вам ти бинобол ретаболол и тем подобните. Кво да ти кажа супер натурални и дават доста добьр ефект........



Тема Re: cikul za naturalno trenira6tiнови [re: Eric]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 14:16



Трябва ли да пробвам всеки боклук на пазара за да знам че не работи? Ей, на аз ти казвам че с 3 супени лъжици морска сол на ден ще качиш 10 кила мускули за 2 месеца. Ама не, не ми казвай че говоря глупости, първо опитай
Въпроса не е дали тия неща работят или не. Въпроса е че стероидите работят гарантирано и са в пъти по-евтини от тия изгъзици. Пък и както каза х3m, са също толкова "натурални"

----------



Тема Re: cikul za naturalno trenira6tiнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 16:46



Ama mnogo izkrivqvash neshtata, za tribestana kade li ne pishe che e konkurent na steroidite , samo v tvoia link pishe obratnoto . Za morskata sol nikade ne pishe. Are po-seriozno :)



Тема Re: cikul za naturalno trenira6tiнови [re: Eric]  
Автор achko (...)
Публикувано17.02.04 23:52



abe az ne sym v 4as...
vlizam v toq klub >>> gledam za nqkvi himii se govori >>> e stana mi interesno

toq lamqta otpredi go znam >>> toi po princip ne gi razbira ama za morskata sol e izkliu4itelno prav >>> tq spomaga za zadyrjaneto na voda v organizma (6toto e morska >>> drugata ne zadyrja voda), respektivno se ka4va qko masa

6te mi pokaje6 li nqkoi ot tvoite nau4ni izto4nici kydeto ima informaciq za tribestana? vqrno li ti stavalo ot nego m? priqtelkite 6te sa dovolni li?



Тема Re: cikul za naturalno trenira6tiнови [re: Eric]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 00:42



Само в тоя линк дето ти дадох има факти. Останалото са празни приказки, най-вече на хора които продават продукти на основата на трибулуса.
Единствено човек който си няма представа от стероиди може да твърди че трибестана им е "конкурент". И единствено такъв може да му повярва.
Виждам че ти си иска хем да си "натурален" хем да ти се сцепи бицепса от трибестана. Хубуу, нека да е така, само не ми казвай, че аз изкривявам нещата. А за момента нещата са такива че трибестана е конкурент единствено на виаграта.

----------




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.