Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 19.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Колани за потененови  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 13:37



Никога не съм искал да свалям,обаче изкарах няква брутална болест през зимата и 2 месеца не ходих на зала.Ядях само почти само мазно и сега съм се омазнил в областта на корема.Не искам да свалям ни6то освен корема и започнах да се замислям за колан за потене.Какво 6е кажете?Има ли ефект от тия колани??



Тема Re: Колани за потененови [re: M_H]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 16:40



аз ползвам, но не съм много убеден в ползата им. но поне не вредят, така че действай.
Успех!



Тема Re: Колани за потененови [re: analog]  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 21:18



Kolko pari sa tezi kolani?



Тема Re: Колани за потененови [re: M_H]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 01:12



Тва сигурно се е дискутирало вече хиляда пъти. В потта има предимно вода, не съм чувал да се отделят мазнини заедно с нея.
Колкото до това, че колана не бил вреден - е, едва ли ще умреш от него но не виждам защо ще го носиш след като няма да свалиш и грам повече тлъстини и може само да ти пречи.



Тема Re: Колани за потененови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторE.L.F. (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 12:03



Не се ли отделят и някакви токсини чрез потта? И в този смисъл да е полезен?



Тема Re: Колани за потененови [re: E.L.F.]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 15:52



Сигурно...но тялото си има достатъчно начини да отделя токсини
Едва ли точно с колана ще цъфнеш и вържеш. Като искаш да се потиш, влез в сауна - това е най-добрия начин. А и колкото и малко да е, колана пречи на тялото да се охлажда добре докато тренираш. Ако е стегнат ще ти пречи и на движенията.



Тема Re: Колани за потененови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 16:41



Kato se potish otslabvsah!Tova e sigurno.Neznam kakvo se otdelia i s pomoshta na koe no se otslabva.



Тема Re: Колани за потененови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 17:48



Vqrno.Dosega ne se bqh zamislql,4e samo pot she otdelqm,a nqma da izgarqm maznini.Toq korem me e sram da se pokaja zaradi nego.Iskam da go mahna,oba4e ne iskam da 4istq ni6to drygo.Nqkakvi preporuki?



Тема Re: Колани за потененови [re: M_H]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано29.03.03 21:10



И аз имам подобен проблем бате - ръцете ми ка горе-долу релефни, паменете и гърдите също, имам 4 плочки /без долните 2/, но краката ми са като на 140 килограмов дебелак. Задника ми е като диференциал на Татра дет се вика. Както се изрази един изглеждам като анимационен герой. Страх ме е, че ако почна да горя, както горе съм чист, ще изгоря яко мускулна маса, а колко трудно съм я направил мамата си е ебало
Ако някой може да даде съвет....



Тема Напротивнови [re: *******]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано29.03.03 21:17



Няма такова нещо. Като се потиш отделяш само вода. Потенето е точно това - като "прегрееш" тялото ти започва да се мокри, за да те охлади. Губиш някакво тегло, но е само вода - мазнината си стои. Затова примерно като си ритал един час, и после умираш за вода. А като пиеш вода си възстановяваш теглото.
А като тичаш примерно, и отслабваш - това е друго. Това е защото се движиш и гориш калории, а не защото се потиш. Казах ти потенето за какво е. Ако се потиш с някакъв колан, или защото ти е топло - ще има да чакаш да свалиш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.