Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 24.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема опасните стероиди  
Автор viper (непознат )
Публикувано27.03.03 15:27



ееее много се говори тука за зоб обаче никой не казва кво ще стане ако прекалиш. или никой не е предозирал или никой не е вземал достатъчно .
от литературата е ясно че се скапват всички органи в тялото.
дали е истина това обаче или не не разбрах лично досега.
може би трябва да се пише какви са опасните последиците а не толкова положителните ефекти щото за тях се научава индивидуално
ПРИЗОВАВАМ ОПИТНИТЕ ДА СПОДЕЛЯТ ОПИТА СИ ПОНЕЖЕ АЗ НЕ ЗНАМ
КАЖЕТЕ ОТ КАКВИ ПРОБЛЕМИ СТЕ ИМАЛИ ОТ СТЕРОИДИТЕ А НЕ КАКВИ МУСКУЛИ
ТОВА ЩЕ ПОМОГНЕ НА МНОГО ОТ ТЕЗИ КОИТО СЕ КОЛЕБАЯТ
мразя мнението на олимпийските професионалисти. те просто или мамят или рекламират себе си. ИСКАМ ЧЕСТНО МНЕНИЕ И ПРЕПОРЪКИ

УСПЕХ И МУСКУЛИ НА ВСИЧКИ МАНИАЦИ



Тема Re: опасните стероидинови [re: viper]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано27.03.03 15:56



4e to ima li bezopasni?
az v aerobika i fitness sum pisal rezultatite ot edin cikul, susto i strani4nite efekti koito sum imal.
ima edna knijka, "proekt muskulna masa" tam ima suvsem razli4en pogled v/u strani4nite efekti.
tova koeto ne sum napisal tam zastoto stana po- kusno e 4e 2 sedmici sled cikula koito sum opisal polu4ih surde4na aritmiq. hodih na lekar, napraviha mi dosta kruvni izsledvaniq + nqkoi koito sam pojelah. i absolutno vsi4ko bese v norma. (vklu4itelno hormonite, trigliceridi, nolesterol i t.n..)
sega vuv vtornik ste hodq na po- podrobni izsledvaniq na surceto za da stane qsno kakuv to4no e problema i dali e v rezultat ot himiqta.
mislq 4e moje i da e na nervna po4va stoto rabotata mi e malko takava ..

nonya bizzz


Тема Re: опасните стероидинови [re: viper]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 12:12



steroidite sa vredni - po vredni otkolkoto polezni tova e 100% sigurno a kolko 6te ti navredqt zavisi ot tova kolko 6te gi vzima6...
ina4e nai 4esto sre6taniete strani4ni efekti sa:
zasileno okosmqnavane po litzeto i tqloto
ginekomastiq ( rastat ti jenski gyrdi )
pyp4asvane
pretzakvat ti se bybretzite 4erniq drob i syrtzeto
ako ti stane ne6to da znae6 4e po4ti vinagi e bezvyzvratno t. e. ne moje6 da se opravi6 pove4e
sy6to taka i se zastarqva6 na vyn6en vid ( az naprimer sym na 17 godini a ot tiq himii izglejdam na okolo 20-21 - nikoi ve4e ne mi dava po malko ot 21 godini )

a 6tangistite naprimer se napikavat ve4er v synq si - tova e rezultat ot tehnite himii deto gi piqt ( orotzitem i o6te 3-4 proudkta bqha ama ne gi pomnq )

abe kato tzqlo vsqko lekarstvo si ima belejka s vsi4ki jelani i nejelani deistviq pokazaniq protivopokazaniq i t. n.
kato ide6 v aptekata otvori i pro4eti ....



Тема Re: опасните стероидинови [re: viper]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 13:01



Общо взето Defleppard е обхванал нежеланите ефекти в отговора си (за гинекомастията даже не бях чувал). Аз лично съм чувал абсолютно същите неща, като съм срещал информация по въпроса и в книги за културизъм, и при разговори на темата, включително веднъж говорих и с една студентка по фармация и тя ми каза същото. Само ще добавя, че ако си предразположен към косопад и това ще ти се случи при консуамция на анаболи.
Най-просто казано анаболите са мъжки полови хормони, които по принцип се отделят от надбъбречните жлези и тестисите. Оттук идва и още един момент, за който Defleppard не е писал - при продължителна употреба на анаболи организъмт свиква на изкуствено получаване на такива в-ва, при което функциите на съответните жлези закърняват. Понижава се потентността, а при професионалните спортисти доколкото знам си води направо до импотентност много често.



Тема Re: опасните стероидинови [re: DEFLEPPARD]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.03.03 13:18



sto prikazvas gluposti, az sum na 27, a mi davat 22-23.. kvo obsto ima tova sus zoba?

nonya bizzz


Тема Re: опасните стероидинови [re: viper]  
Автор viper (непознат )
Публикувано28.03.03 15:34



ЯВНО НЕ БЯХ РАЗБРАН ДОБРЕ
целта на въпросите ми е да изясни личните ви преживявания а не теорията на приемането на стероиди. на практика лично съм изчел на бг и други езици повече от 60% литература. разговарял съм с поне 10 просветени лекари и 5 пъти повече назобени телета. но никой не си признава или просто не знае.
давам пример от себе си:
с КЛЕНБУТЕРОЛ първите три дена ми трепереха пръстите на ръцете, сърцебиене и потене, след това симптомите изчезнаха. точно както го описва Торанс Кларк в книгата си и както е по описание на инструкциите на опаковката.
КАЖЕТЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА СЪС БИАНАБОЛ, стромба, тестостерон, ретаболил и други.
вземах кленбутерол 2 месеца и не последва нищо за моето здраве, но какво ли е с другите стероиди това не знам а не вярвам на РОН КОЛМАН или друг олимпийски кретен който дрънка тъпотии и лъжи... те са в друг свят не нашия затова не им вярвам. и аз да съм с дохо по 20 30 000 usd на месец най малко ще приказвам кво ли не.... та смятам че в този клуб могат да се чуят макар и аматьорски все пак реални преживявания и опит стига да сме честни

е това е дано темата стане интересна



Тема Re: опасните стероидинови [re: viper]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.03.03 16:07



mi mislq 4e az suvsem konkretno ti otgovorih na vuprosa...

nonya bizzz


Тема Konkretno po temataнови [re: viper]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 18:30



Vzemal sym Bionabol- predi 10-15 godini- efekta:
- natrupvane na voda v kletkata, sled priklyuchvane na cikula momentalno chistene na vodata-stranichen efekt-obilno potene(super gadno)
- silno namalyava efektivnosta na imunnata sistema(kvo po gadno ot tova)

Priemal sym i Retabolil- efekata e pochti sushtiya kato pri gornia bokluk no tuk shte dobavya kato stranichen efekt i poyavata na akne.

Priemal sym i Prima-bolan v kombinacia s Winstroll- vij tova ne e bokluk. Ne natrupva voda v shibanata kletka, a izgrajda chisti muskulni vlakna. E ne e tolkova efikasno kato androgennite steroidi, no efekta e dosta produljitelen. Stranichni deistviya ne sum nablyudaval, s izklyuchenie na tova che po vreme na cikula dokato priemah po gornite se chuvstvah strahotno i fizicheski i psihicheski.

Sega ne priemam absolyutno nishto osven vitamini i imam po krasivo i harmonichno tyalo ot vsyakoga do sega.
Nadyavam se che sum bil polezen s moya opit!
Pozdravi.



Тема Re: Konkretno po temataнови [re: troy]  
Автор more_love (Paganini)
Публикувано29.03.03 14:59



Blagodarq za syvetite na vsi4ki tuk. Мисля, че ме разколебахте да приемам химия. В крайна сметка здравето е по-важно!

Don't worry, be happy


Тема Страничен ефектнови [re: troy]  
Автор more_love (Paganini)
Публикувано29.03.03 15:03



Косопад. Взимах бионабол когато бях в 11 клас. Резултата е, че сега имам сравнително по-високо чело:) Е, щастлив съм, че се разминах само с това... надявам се. Вижте, това с косопада е тясно сварзано и с гена и с индивидуалната предразположеност, но все пак мисля, че и бионабола си има своя, макар и минимален принос...

Don't worry, be happy



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.