Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Средновековие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Medieval Instruments  
Автор Glorian (Royal Bard)
Публикувано26.08.03 11:52



Privet na vsichki! Ot izvestno vreme se kania da pochna tazi tema i nakraia reshih che moje bi e vreme. :-) V neia bih iskal da obmenim informatzia, mnenia, opit i vuobshte da diskutirame vsichko svurzano sus srednovekovnite muzikalni instrumenti. Zanimavam se s muzika i otskoro reshih da zapochna da kolektzioniram 100% avtentichni srednovekovni strunni instrumenti. Bih se radval da otkria i drugi muzikanti ili tzeniteli na nepovtorimia zvuk koito edna srednovekovna fleita, liutnia ili hurdy-gurdy naprimer suzdavat...
Kato nachalo eto edin adres na koito moje da prochete, vidite kak izglejdat i chuete kratuk sample na povecheto srednovekovni instrumenti:
http://www.s-hamilton.k12.ia.us/antiqua/instrumt.html

Gloria lunga, vita brevis!


Тема Re: Medieval Instrumentsнови [re: Glorian]  
Автор SANTlAGO (chevalier)
Публикувано27.08.03 16:21



Привет драги барде,
радвам се,че се появявяш с такова чудесно предложение!
Както и преди съм ти казвал,познавам се с единствения,доколкото ми е известно в България майстор на старинни струнни инструменти,с когото ще те свържа непременно.
Дано се намерят и други музикално настроени средновековници,защото както сме говорили и с Estacada , смятаме да направим една музикантска гилдия или секция в Обществото!



Тема Re: Medieval Instrumentsнови [re: SANTlAGO]  
Автор Glorian (Royal Bard)
Публикувано28.08.03 16:05



Izpulvash surtzeto mi s radost druje! :-) Koga mojesh da me svurjesh s tozi chovek? Kraino vreme e da se vidim i s teb, no tui kato tuk ne e miasto za ugovorki, te molia da mi pratish niakakvi koordinati (sms) na moia gsm - 0888 62 63 87, ili 9157375

Kolkoto do temata, mislia che osven da obmeniame muzika i fakti, moje da pravim svoia takava (ili rekonstruirame avtentichna sus sobstveni izpulnenia). Ako ima hora koito podkrepiat tazi ideia, ili prosto biha iskali da nauchat poveche za srednovekovnite instrumenti, moga vednaga da napravia edin site (pone vremenno dokato ne reshim kude okonchatelno shte razpolojim site na obshtestvoto) na koito da upload-vam muzika, fakti i snimki.

Gloria lunga, vita brevis!


Тема Re: Medieval Instrumentsнови [re: Glorian]  
АвторMani (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 12:23



Ej, naj-posle :)))))))))) Brawo dostopochteni ;))
Prekrasna ideq e towa za site-a s muzika. A i izobshto tazi sekciq ;)
Za sygalenie znam prekaleno malko po tazi tema, no ot godini iskam da naucha poweche i eto sega shte razbera otkyde :)))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.