Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 30.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Тема чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СОЛнови  
Автор MissFix (full of love)
Публикувано30.04.09 00:09



ОБИчАМ ТЕ! чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БЛАГОДАРЯ НА МАЙКА ТИ И БАщА ТИ чЕ СА ТЕ НАПРАВИЛИ И РОДИЛИ, ЗА ДА МОГА АЗ ПОСЛЕ ДА ТЕ СРЕщНА И ДА Е БИЛО ТОЛКОВА ХУБАВО ДА ТЕ ИМА В ЖИВОТА МИ.
ОБИчАМ ТЕ!!!

ТИ СИ чУДЕСНА. СЪХРАНИ СЕ ТАКАВА. ОБИчАМ ТЕ.

И СЕСТРА ТИ И НЕЯ ОБИчАМ И ТЯ ИМА ДНЕС РОЖДЕН ДЕН, ДОБРЕ чЕ ТАКА Е СТАНАЛО, чЕ ДА ТРЯБВА ДА ЗАПОМНЯМ САМО ЕДНА ТАКА, БРАВО. ВИЕ БЛИЗНАчКИ ДА БЯХТЕ НЯМАшЕ ТАКА ДОБРЕ ДА СЕ НАРЕДЯТ НЕщАТА. ОБИчАМ ВИ!

it's all about love.


Тема Re: чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СОЛнови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано30.04.09 15:59



Да, тези двете да са здрави и честити! Коя коя беше един господ знае, те може да са ги объркали още от самото начало и всъщност едната да е другата и другата едната, ноооо важното е че са излезли от едно и също място по едно и също време, няма да споменаваме преди колко точно години и от кое точно място... Да са ни живи и здрави!


П.п. Мисо бе, "ч"-то, "ш"-то и "щ"-то пак ти куцат?



Тема Re:Ден да ти е Сол!нови [re: MissFix]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано30.04.09 17:01



Хайде, наздраве и от мен на таз светкавица!!! Да си бляскава и тряскава и да си си ти, щот много си ми харна, ма много!!!
И гледай да се включиш в бирения ни фест с Мис на 23 май в София. Е, не е задължително да си на бира, де... то и аз бира не пия:))) Предпочитам едно шофьорско :)

Аааааааааайдееееееее, наздрааааааааавеееееееее! Да си жива Слънчуго!!!



Тема Re: чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СОЛ [re: MissFix]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано06.05.09 23:41



А така! Браво! Нека ми и мерси ви.

Нямало ме е тия дни, та чак сега ви викам мерси





Тема Re: чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СОЛнови [re: !Soley]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано27.05.09 23:20



Сигурен съм , че са ви подменили със сестра ти едно време в родилното , и сега незнаете коя коя е ...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.