Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Тема Една манджа...нови  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано31.03.09 14:58



... ако искаш да ти стане вкусна, треа да и туриш достатъчно сол, подправки и мааааааалко лютичко. /Аз лично предпочитам и по-лютичко да ми е.../ 'Начи на мен в таз нашта манджа - косовската, де - засега сичко ми е тоооочно по вкуса, има си екзотични ингредиенти /малииииииииии колко ного думи знам.../ в лицето на земноводните медолюбиви, има си сол в достатъчно количество, /макар аз да предпочитам по-соленко, ама на Сол и дреме на... синеочието за мойте кулинарни мераци/, има си "Малки тайни", ма не са от Маги фикс, ми от Мис фикс /те са по-тайни тайни/, има си дъх на огнище, че и пушек и дим се носи понякога, има си и мераклии за софра - таквиз кат мен и каринката... На пръв поглед сииииииииииичко си е наред, нали...

Ама питам ви аз: "Къде ми е лютата чушка??? Атомната ми такава? М?" Как си представяте, че мога да запазя безценната си трътка в изискуемите норми, ако нещо ми липсва в манджите??? Да съм споменавала на някого,че ще минавам на диета? А? На никого не съм дрънкотила подобни глупости, щото и да ги издрънкам, никой няма да ми се върже.

Искам си, значи Чушката Атомна. Който има информация за местонахождението й и не ми я предостави, ще бъде лишен от обяд. Даже два пъти лишен ще бъде!!!

Една уважаваща себе си Пипи трябва да се храни редоооооооооооовно!
А аз съм точно такава!
Демек, дайте ми тука Чушката. И по-бързичко!!!



Тема Re: Една манджа...нови [re: Pipilota6]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано01.04.09 04:29



ааа ми то, чушката е на диета щото й викат обидно "мириканец" а както е известно гладните чушки избягват контакти със своите съседи
и го боли таковата... задникът го боли, щото ходи на ски ония ден.
и кво друго за чушката... ми нема да прокопса, аз го познавам, и от него и чеп за зеле не става кво остава за маджа.

друго кво, атомната война в косово затихна и съответно потребността на чушки намаля... и така... не знам

и тука сега в притурките да спомена, че "не знам" е сред любимите ми фрази. обикновенно, по-често от необикновенно, значи точно обратното на това което значи. и друго няма.


По-добре корем от бира отколкото гърбица от работа




Тема Re: Една манджа... [re: AC]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано01.04.09 11:11



Чууууууууууууууууууууууууууууш!!! Ееееееееееей, сега вече ми дойде меракът за ядене и за живот!!! Защо бре, хайванино, не си пазиш гъзицата??? Не знайш ли ти, че гъзица глава затрива? Ма откъде да ти знай един "мириканйец" такива родни пословици...
За чеп не ставала чушката, ми вика, че аз да не съм тръгнала чепове да си търся?!? Аз си събирам подправките, че да ми е вкусно в таз манджа. А чеповете, простете на други места си ги търсиме и по други начини ги ползваме /е, не, че оралния го избягваме, нооо...

/
Хай, здравей!
Как преживява мириканската ти душица в тез кризисни времена? Надявам се да си му намерил и лекото и мекото... Тъй де!
Гушки на атомните чушки и да не се губят като резерв в "мириканска" банка!
По повод знанието и незнанието, обърни се към Мис. Тя е от знаещите... Нищо, че официално минава само за фея :))

Редактирано от Pipilota6 на 01.04.09 15:50.



Тема Re: Една манджа...нови [re: Pipilota6]  
Автор MissFix (full of love)
Публикувано01.04.09 23:03



:) аз само се обаждам, за да знаете, че ви чета, но напоследък ми е хйксдхйодцийхнскдйнцдклсй отвсякъде и нямам време, сили, средтсва и други да пиша. целувки милувки, мили мои.

it's all about love.


Тема Re: Една манджа...нови [re: MissFix]  
Автор Pipilota6 (Парис)
Публикувано01.04.09 23:10



е, все пак е нещо... друго си е да ти се яви феята. А то, току виж, си започнал да не вярваш във феи, което според мен си е чиста проба умирачка. Аз, все пак не вярвам да я откарам на умиранйе, щото докат има вкусни манджи и феи да ми се явяват,... ще ме бъде. Пък на - таз вечер и мешестото прекрасие ми се яви скайповидно. Голяяяяяяяяяяяям ден!!! и Голяяяяяяма нощ, ви казвам... Кееееееееееф






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.