Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Тема бе да ви питам една работа ...нови  
Автор Karinka (членка)
Публикувано14.12.08 19:13



стига ли ви времето?



Тема Re: бе да ви питам една работа ...нови [re: Karinka]  
Автор MissFix (full of love)
Публикувано15.12.08 09:54



на мен да.
стига ми за всичко, за което ми трябва - за работа, за почивка с приятели, за шопинг, за пране, гладене и готвене, за мъжа ми..
наистина за всичко ми стига.

:) що бе, на теб за какво не ти стига?

it's all about love.


Тема Re: бе да ви питам една работа ...нови [re: Karinka]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано17.12.08 12:32



Не те разбирам какво питаш ?
Не разбирам какво толкова правиш , че ти е нужно още малко време за да го свършиш , още повече времето не е захар или олио че да се запасиш с него ... Хората са измислили начин да измерват разстоянието между ноща и деня, както и другите цикли в това времево пространство , имам предвид седмици и години , но се чудя до колко е реално това ... струва ми се че всичко е направено за да се внесе някакъв ред , защото човешката натура не обича алогичните и объркани неща.
Иначе за жалост и аз живея по тоя начин , ръководейки се от часовника , защото трябва да почна работа примерно в 8 и да свърша в 5 ... макар че ми се иска да почвам когато се наспя и да свършвам когато не ми се работи , няма да давам пример с деня и ноща , че тука при нас зимата деня е 6 часа ... а лятото ноща е 6 часа ...
Също така израза - "Да убиеме малко време" - ми е много смешен , хахах , хората са си създали някаква илюзия , и сега ще я убиват ...
Със всичките тия горни изречения ми се щеше да кажа как не ми се живее във и със времето ... обаче ето няколко примера които ясно показват , че времето е необходимо зло , например в готвенето , направата на една манджа изисква точно определено време , е не изключително точно време де , но пък ако е по малко рискуваш нещо да хрупа повече , а пък ако я оставиш по дълго да се готви , рискуваш манджата да покафенее повече от необходимото и леко да нагарча ... освен това искам да добавя ,че това правило не важи за варенето на яйца ... тях може да ги вариш много повече от 5 минути , предполагам че може да ги вариш 5 години дори , стига да добавяш вода ... щото тя някакси се изпарява ...но ето това е потвърждение , че всяко правило си има изключение , в случая това изключение са яйцата ... та като казах яйца , се сетих да те питам дали си намерила някой който да ти чукне две яйца ... или още си без гадже ?

-------------------

Ех , защо писах толкова дълго , като можех просто да отговоря с ДА ... както правят повечето хора .
Дали щеше да си по доволна ако ти бях написал ДА , вместо да изпечатвам толкова много букви ?



Тема Re: бе да ви питам една работа ...нови [re: wiper]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано17.12.08 19:27



НЕ
Буквите ти са добре подредени в думи, а думите в изречения, а изреченията в абзаци. И в същност аз изгубих известно време докато прочета твоето ДА, но пък не съжалявам, защото разбрах, че мога да варя яйцата 5 години стига да доливам вода.



Тема Re: бе да ви питам една работа ...нови [re: MissFix]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано17.12.08 19:28



Бе и аз не знам за какво не ми стига. Последния път когато наблюдавах този ефект беше като не ми стигна времето да ми изсъхне лака и да си направя прическата.



Тема Re: бе да ви питам една работа ... [re: Karinka]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано26.12.08 20:13



vzemi si kuche
kato ti se nalaga da stavash v 5-6 da go izpikaesh i deniat stava bezkraen


По-добре корем от бира отколкото гърбица от работа





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.