Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ден 216нови  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано24.09.07 00:51



Ама каква салатка съм си направил днескааааа... няма да изброявам ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Ден 217нови [re: wiper]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано24.09.07 14:38



Ама каква салатка си имам ... .. доматки , маслинки , зехтинче , пресно лукче ... то от повече няма нужда...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Ден 218нови [re: wiper]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано25.09.07 23:14



Ах каква салатка си направих днескаааа .... тц тц тц , доматки , краставички ,чушка ,пресно лукче, маслинки и зехтинче ... ама айде няма да зиброявам ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Ден 218нови [re: wiper]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано27.09.07 19:26



Два дена без салата ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Ден 220 [re: wiper]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано28.09.07 09:08



и аз днес купих материал за салатка
домати, краставици, чушки, лук

и пилешки гърди

ама вместо това ядох сини сливи и пих бяло вино (било по-диетично) и сега не мога да излезна от кенефа



така де, излизам ама ме е страх да пръдна. оказа се по-диетично отколкото си го представях

така или иначе- супер е бялото вино
и ром и кола има
най много утре да не се събудим

за работа

има и една бутилка отлежала ракия... ако имаш път към САЩ... ела да я пинеме. отлежала е щото я донесох миналата година... вече 10 месеца отлежава

бисерна мускатова... ако подгреем с нещо ще е най-хубавата ракия която сме пили.

еми това е за сега... да запеем сега

фани огин, запали меееее...



Тема Re: Ден 220нови [re: AC]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано29.09.07 20:36



Ех ... аз прекалих нещо със салатките и сега ще почивам няколко дена за да ми дойде акъла ... иначе за тая твойта ракия бих фръкнал и на по далече от Америка ... ама нека чаветата да пораснат малко , че сега може само да си летиме тука из нашата клетка ... пък тебе ако те изселят на към Лондон , ще изклатиме повече от едно шише ракия ... тука поне самолета тръгва от нашата спирка та е лесно ... я кажи защо в лаф да става няма модератор , Амоняка каза че са му иззели правата един ден и ... край , влизах там и гледам някакъв спами с някакво лекарство за гъзобол , да го наритат сички манафи отзад деба ;-))

Ех бисерна мускатова ми звучи точно като Кавказка пленница - зове и вика , освободи ме Ваше Излочителство ... ще лудна тука без ракия , само някакви водка има и някакви блудкави шербети дето салата неможеш да вденеш с тях... уиски със маруля ...бляк, или джин , ще почна като в Ъндърграунд да си пека ракия от лайната ... обаче ми донесоха малко ракия де ... ейй тц тц тц , сега лежи там в камерата на лордовете , цялата обледенена и направо могат да те заболат забите от студ ;-))

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Ден 220нови [re: wiper]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано15.10.07 00:30



Незнам какво ще си отговоря , но е така влязох за да напиша нещо ... не за де умре клуба , той отдавна умря ...просто е така ... есенно да напиша някакви букви , всички са се махнали нанякъде ... АС каза да не го мислиме .... Карина я няма , Мисс я няма , Сол я няма , Пете ... ех , него го отнема отдавна , изчезна някак покрай жена си , незнам на какво се дължи това , на него ли ... на нея ли ... Сол ... ех , тука ще сложа много точки ..... Пипитата и двете , и те се скриха , едната има деца и си ги гледа ... другата Парис дето е ... не я знам къде е , Буратино и той го няма ...изобщо веселбата приключи ,Сол и нея я няма ... незнам защо , сигурно шиба някъде ... тия дето са се появявали рядко няма да ги споменавам ... като Тихия ;-))) и Сол ... айде кой прочел прочел , кой написал - написал , само да не забравя за Сол да напиша , че я няма ...но и тя знае че я няма ... така чееее...а забравих за Радебергер и ДжоДо , защо забравих незнам ...Ясен се яснее понякога на кю.... Деймиана я виждам по други клубове ...тя така или иначе не е от тука ,но поне пише някъде ... айде няма ли да свършва това изречение , ако ме питате аккво съм пил .... нищо не съм пил , даже днеска ми свършва отпуската и съвсем нямам повод да пия ..ох айде ...щв свършвам изречението.

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Ден 220нови [re: wiper]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано15.10.07 05:54



Признавам си. Аз съм виновен. Аз ги прокудих всичките. За да ни оставят на бира. Некой път на ракия.

Всички са добре бре. Ни бой се. Ей димича е написала кратък репортаж. Всичките са си същите и живеят добре. Така каза.

Сол е несериозница. Да ми яде х!! да ми яде.

Всички са заети бре Вип. В София вече пет километра се минавали 30 минути и затова никой не поддържа контакт с никой друг. Страшна работа е. Ти не можеш да си представиш, щото караш на грешната страна на пътя.

Ае, спирам с глупостите. Гладен съм, крив съм, писаха ми глоба днес, останах бездомен, и ще си отворим ракията сега да видим кво ще стане.



Тема Re: Някакъв деннови [re: AC]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано15.10.07 22:59



Четох аз в Лаф да става ...всички сме добре, и сме си самодостатъчни ...

Айде , за днес ти пожелавам да откриеш целебната сила на ракията ;-))) и да я концентрираш към успехи ... квартирни и глобални ;-)) аз минах на Грант'с ... със салата ... с домати , краставици и всички там мурафети ... за втвърдител - Фанта ... алеле фризна ми се мишката ... ух , децата и прегризаха кабела ... затова си поръчах безжична и клавиатура такава , да им еба майката на децата ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: ден като деннови [re: wiper]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано23.10.07 20:44



Утре съм почивка , днес незнам какво да правя ... затова просто си живея , пих малко уиски , колкото да ми олекнат краката(това след работа де) , чуствам се супер ;-))) няма салата ...но ако скоча на хладилника веднага ще направя една ,майната и на салатата , пуснал съм си някакъв рейв ... друса тука музика , децата гледат за децата , аз се върголя из клубовете ... засега ...странно , установявам че за човек живял 40 години в .... абе в ...сети се в какво ... та през целия ми живот все е имало някакви проблеми , сега тука нямам никакви проблеми и ми е странно ...непривично , не че ми липсва ... ама то все едно на охлюв да вземеш черупката и да му викаш карай бе батка , няма страшно , няма кой да те сгази ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.