Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предупреждение към водачите на МПС !нови  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано20.11.06 22:33



"Една секунда невнимание - цял живот мъртъв!"
Такива лозунги имаше при социализма. Започвам поредица от комични апели, надявайки се, че ще ги оцените по достойнство и коментирате разбира се. Темата за движението по пътищата е актуална и днес. Особено за Соли с нейните недотам изправни атомобили, на два от които аз собствено съм се возил. Мда! Няма майтап!

Magister bibendi


Тема Re: Предупреждение към водачите на МПС !нови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано25.11.06 18:54



явно оцелял си,щом пишеш тук

мерси ще внимаваме и ще се радваме,че не е в София



Тема Re: Предупреждение към водачите на МПС !нови [re: esprit]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано04.12.06 22:23



Здрасти Мери. Нямаше ме седмица и след тежките разговори с шейха на Дубай съм отново на родна територия. Надявам се, че малките са добре. Мъчно ми е понякога за добрите стари времена дето си лафихме на воля почти всяка вечер. Много ми помогнаха да открия непознати страни в характера си. Всички тук имат дял за това. Колкото до Дубай - ще разказвам друг път по подробно.
Поздрави и целувки!
тихх

Magister bibendi


Тема Re: Предупреждение към водачите на МПС !нови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано08.12.06 01:25



:-)))Добре се завърнал от Дубай.Аз ще слушам с интерес разказа ти.
И на мен ми липсват тези разговори:-)Бяхте и все още сте Занзо от най приятните ми събеседници:-))))
П.С.Малките са добре синчето прохожда,а щерката се кипри вече:-))





Тема Re: Предупреждение към водачите на МПС !нови [re: esprit]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано09.12.06 23:48



Пък за занзо нямам никакво инфо. Какво прави този велик доктор на мемфиска околия. Много ше се радвам да го видя някаъде. Колкото до Дубай - направих великолепни снимки. Не знам къде мога да ги покажа. Засега. АКо имате идея - кажете. Ходих и на изкуствения осров - палмата първата. Качих се и на Бурж ал араб - седемзвездния хотел и така нататък. Доста нещо е направено и се прави. По последни данни оттам - в Дубаи се намират 28% от строителните кранове в света. За такива мащаби иде реч. ТОлкова засега Мери. Браво на децата - случиха на майка.
тихх

Magister bibendi


Тема Re: Предупреждение към водачите на МПС !нови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано19.12.06 23:27



Уау! 28 % от строителните кранове били съсредоточени в Дубай!
Имах си хас за не се заинтересувам от тази полезна информация! Записвам си го в тиквата при другите факти, дето казват примерно, че годишно в света умират повече хора убити от магарета, отколкото от катастрофи (също така повече умират убити от пчели, отколкото от змии), че месеците, които започват в неделя, винаги имат петък 13-ти, че щурците имали вкус на ябълки, а глистите на пържен бекон, че кокалите в кълките на хората били по-здрави от бетон, че не можеш да се самоубиеш със задържане на дъха, че има по един град Рим на всеки континент в света, че десняците живеят средно 9 години повече от леваците, че слоновете били единствените млекопитаещи, дето не можели да скачат (и слава богу), че отпечатъкът от езика на всеки човек е различен, също както пръстовите отпечатъци, че ноктите на ръцете растат 4 пъти по-бързо от ноктите на краката, че по-голяма част от прашоляка в къщите ни е съставена от мъртва олющена кожа, че жените мигат два пъти повече от мъжете, че Кокаколата щеше да е зелена, ако не добавят боя към нея, че един обикновен молив може да изпише линия дълга 55 километра или 50 000 думи, че камилите имат три клепача (на всяко око, да не помислите че имат три очи), пък положението на очите на магарето му позволява да си вижда и четирите крака по всяко време, че жирафите могат да си оближат очите, че Земята е единствената планета, която не е кръстена на някакъв бог, че е не възможно да кихнеш с отворени очи (или пък да си близнеш лакътя освен ако не си жираф), че плужеците имат 4 носа, а бухалите не могат да виждат синия цвят, а някакъв си Чарлз Осбърн хълцал 69 години... Айде да не продължавам, че то едно и две ли са...



Тема Re: Предупреждение към водачите на МПС ! [re: medusa]  
Автор deimiana (( дим, пушек))
Публикувано20.12.06 10:45



забрави да споменеш, че прасето изпитва оргазъм 30 минути.

Моралната страна на въпроса остава за по-късно. ("таман за никога" уточнявам)



Тема Re: Предупреждение към водачите на МПС !нови [re: medusa]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано20.12.06 14:32



УАУ!

наистина ли ги знаеше отсамосебеси всички тези неща?

it's all about love.

Тема Re: Предупреждение към водачите на МПС !нови [re: MissFix]  
Автор deimiana (( дим, пушек))
Публикувано20.12.06 16:12



ами знае ги, защото е умна, аз знам само за прасето...



Моралната страна на въпроса остава за по-късно. ("таман за никога" уточнявам)



Тема Re: Предупреждение към водачите на МПС !нови [re: deimiana]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано22.12.06 14:31



горката женска свиня...

there is no spoo^H^H^H^Hfork()



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.