Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 28.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Things women say at work when they are stresseнови [re: MissFix]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано06.11.06 12:25



Ей, Мисис, объркала си форумите...

Това си е чисто български форум.

Езикът ни остана единственото само наше си, непродадено нещо.

Всичко останало в България е или ЕЮ, или турско, а ако не е нито едно от двете значи е китайско.

Така че, моля ... нека пишем на български, поне докато кирилицата не бъде отменена единодушно от Европейската Комисия.



Тема Re: Things women say at work when they are stresseнови [re: !Soley]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано06.11.06 20:14



Спокойно бе, това не е в задължителния материал!
Английски език говорят около 809887 пъти повече хоря отколкото говорят български. Това е една от причините да има много повече неща казани/написани на английски отколкото на български. Невъзможно е /и ненужно всички те да бъдат преведени, нали.
Има неща, които или четеш на английски или не четеш. Няма ги на български. Простичко е, защо се бунтуваш толкова?

Или трябваше да ги преведа преди да ги пусна във форума?

Росен или Ясен като пускат неща на руски и аз не ги разбирам просто не ги чета. Но сигурно има хора, които ги разбират и е чудесно да могат да си ги прочетат. Кво значи "български форум"?!?!?! бе сол???
български в смисъл какъв???
В толкова много държави се говорят паралелно два три, че и повече езика.. И както казах - просто има неща, които вече веднъж са написани на някакъв език, а превода както добре знаеш е време и пари...

или го консумираш в суров вид или си го спестяваш.

от кога стана такваз любителка на милото и родното?

it's all about love.

Тема Re: Things women say at work when they are stresseнови [re: !Soley]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано06.11.06 23:05



ми аз соли съм съгласен с теб за първи път. първите няколко реда кат прочетох ми стана ясно. Все за некво ибане иде реч. Или неща около него дет се въртят. Колкото за руския дет вика миси - предпочитам го. Някак по ми иде отвътре. Откак преди години гледах гара за двама - един от многото прекрасни руски филми, станах обожател на руската култура.
мда
това е дълга тема и си мисля, че мони ше ме подкрепи активно, ако е тук още де
тихх

Magister bibendi


Тема Re: Things women say at work when they are stresseнови [re: MissFix]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано07.11.06 02:21



Пиши и говори на какъвто език искаш бе, мисис

Просто от евро-какволине и евро-английски език ми се повдига вече.

В началото на 20 век нашите дядовци са обикаляли Европа и са учили езици и науки в който си искат университет из Европа. Търгували са из целия континент и през ум не им е минавало, че са нещо друго освен българи от Европа. И са ги уважавали! И тогава е имало правила.
Правила, основаващи се на уважение и спазване суверенитета на всяка една държава.

Сега обаче Европа има нови собственици – Еврократите - служителчетата из евроофисите в Брюксел, които казват кой колко е европеец.
И поставят условия, квоти, изисквания, регламенти, директиви, застанали зад гръмкото и благородно „Просперитета на Европейския съюз”, притискайки и унижавайки по европейски всяка държава, която и без това е в Европа и разбира се, че ще влезе в Евросъюза, дори само защото им е необходима. А нашите държавници явно са забравили кои са дядовците им, се приемат за виновни и кротко са свели главици, дано ги погали Оли Рейн.

А истината е EU versus USA
А ние сме просто данъкоплатци, без имена, с номера и задължения вече и към Европейската администрация. Честито!

Веднъж искаше да участвам в една анкета ”Какво очаквате от Европейския съюз”. Можеш да я попълниш - Уважение! Другото си го имаме (или сме го имали, преди да го продадем) точно колкото всички останали страни из Европа.



Тема Re: Things women say at work when they are stresseнови [re: !Soley]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано07.11.06 10:58



срещу какво точно е бунта ти, сол?

дядовци, двайсти век, търговия, писменост, брюксел, офиси, електроразпределение, америка, европа, уважение?

УВАЖЕНИЕ? Мисля, че това е което очакваш и не получаваш от българските си, българо-говорящи, -живящи, -спящи, -ядящи и крадящи в българия политици или там тези които ти лично чувстваш като вземащи решенията. Мисля, че нямаш никаква идея какво точно против Европа и ЕС имаш. Как точно искаш ЕС да те уважава? Отпред или отзад :::))) Или Оли Рен искаш да те уважава?
Хайде да започнем от полицая и секретарката в България, а?

Аз не се чувствам неуважавана от Европа. Аз виждам всички недостатъци на системата - и на българската и на европейската. Но аз знам предимствата на Европейската Общност. Политиката. Икономиката. Финансовата система. Национална сигурност. Са неща които е несериозно да товарим с изисквания за "уважение".

И какво бе, ако българина иска да го управлява Първанов и Доган или още по добре - Сидеров, а не иска ЕС - нека да направят референдум, а?! Ето в Норвегия 2 пъти се проваля референдума и най-богатата държава в Европа не е в ЕС. Хайде нека ни уважват нашите полици, нека направят за милото си и драго народче едно малко спретнато референдумче за или против ЕС. И ако българина!! същия този дето избра царя на времето, първанов и сидеров, реши, че не иска ЕС - ми нека се откажем от ЕС бе, какво.

Срещу какво се бунтуваш, сол?

Уважението, комфорта, спокойствието, вярата в бъдещето са неща, които не може да искаме от политиците и международните организации. То е в нас. Знам, че е трудно да го съхраниш в България. И знам на какво сме подложени там ежедневно, но вместо да търсиш съвиновник на българските "управници" - предложи доброто, предложи алтернативата, посочи кое е по-хубаво.
Звучиш мизантропски.
Отричаш всичко. Америка. Европа. България.
Какво приемаш? Какво искаш тогава? Да живееш на остров с Джак и Сойер (тез не са били в тоя клас, не се чуди, от Лост са)?

Ето ти истината - проблема на българина изобщо не е към коя международна организация или икономическа и политическа група ще се причисли. Проблема на българина е самия българин. От това няма как да се избягаме. Освен - далече от България.
С влизането в ЕС живота в България няма да стане по добър. Ще стане по скъп. Ще има повече чужденци може би. Ще чуваме все по-често за това какво иска Брюксел от нас. Малкото предприемчиви и образовани българи може би ще започнат и ще развият много добър бизнес.
ЕС не е нищо повече от една икономическа общност, която ако знаеш как да ползваш - ще имаш ползи, ако не - няма.

Ох, а си казах, че няма да се разпростирам. Айде, че имам да уча кво се разправям с теб като много добре се знаем коя кво мисли.
Не се гневи толкова бе. Какво ти е виновен английския език?!?! Ей тва пък ме обърка съвсем. Хайде иди обясни на Лора сега, как английския не трябва да се говори, само български, щот Кирил и Методий и Цар Симеон през 953 година и после Паисий Хилендарски.. и за тва трябва да обичаме, почитаме и дадем живота си за БЪЛГАРИЯ! ДА живей!
Има толкова готини места на света, където човек може да живее по-добре, кво има да се лъжем.
Няма как да се върнем във времето на Левски и да живеем патриотично, сол. Времената се променят. Света е съвсем различен сега. И по важно, българия sucks!

айде целувам те.

it's all about love.

Тема Re: Things women say at work when they are stresseнови [re: MissFix]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано07.11.06 12:03



Имай късмет да ми говориш на развален английси като си дойдеш след половин година. Лично ще ти счупя главата.



Тема Re: Things women say at work when they are stresseнови [re: !Soley]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано07.11.06 12:28



чш, мацка, първоооооооо 11111111111111 - прибирам се след 46 (четиредесет и шест) дена, кви шес месеца бе!!!
после - 22222222222 - няма да ти говоря на английски изобще


иии 3333333333 - в това, че съм пуснала копиран текст на английски няма никакви претенции за това, че говоря добър английски.


обичам те теб бе.

it's all about love.

Тема Re: Things women say at work when they are stresseнови [re: !Soley]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано08.11.06 00:26



Я се засрамете и двете!
Знаете си защо.

there is no spoo^H^H^H^Hfork()


Тема И забравих да кажа:нови [re: MissFix]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано08.11.06 00:31



zorla guzellik olmaz!

Това по повод евроатлантическите (разбирай протестантски) ценности.

there is no spoo^H^H^H^Hfork()


Тема Re: Things women say at work when they are stresseнови [re: Яceн]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано08.11.06 11:54



Аз се засрамих!


Няма да правя повече така.
Няма да обиждам другарчето на еуро (че вече не бивало да е евро, а ще пишем и казваме еуро, както настояват от еУропейската централна банка).

Даже, ще си намеря белгийско другарче и ще си пишем писма. Обещавам!

А Мис..., нея я обичам! ако ще и на китайски да ми пише и говори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.