Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 19.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ОБЯВА  
Автор Karinka (членка)
Публикувано19.09.06 18:42



търси се нов любовник

по възможност:
1. да си реже ноктите на краката и ръцете
2. да се бръсне или поне подстригва под мишниците
3. да си сменя чорапите и бельото редовно
4. да не ме кара да му бърша сополите когато мама (респективно жена му) му се кара
5. да се къпе веднъж на ден (или поне преди секс с мен)
6. да му е здрав, прав и корав кура
7. да не говори много, а само по същество

май не се сещам за други изисквания



Тема Re: ОБЯВАнови [re: Karinka]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано19.09.06 22:42



Сексът и градът ти е промил мозъка, Каринке. В днешно време мъжете не си режат ноктите, днес те участват в пълна промяна.



Тема Re: ОБЯВАнови [re: пeтъk]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано19.09.06 22:49



драги ми Петък, аз съм просто момиче и нямам кабелна телевизия, та туй с пълната промяна не ми е съвсем известно.
но по непотвърдени данни имам някаква бегла представа по тоя въпрос, та във връзка с последното - хич не ми дреме къф му е носа или дали са му криви зъбите, стига да си ги е мил и да не си яде сополите.



Тема Re: ОБЯВАнови [re: Karinka]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано19.09.06 22:58



Е, не, не ми е работа, но наистина прекаляваш с изискванията.
Впрочем, полът важен ли е?



Тема Re: ОБЯВАнови [re: пeтъk]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано20.09.06 09:49



до колкото съм учила български език, Любовник е от мъжки род, а Любовница от женски.
Демек аз съм от женски, пък търся нещо от мъжки.



Тема Абе правилно си се ориентираланови [re: Karinka]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано20.09.06 10:09



да търсиш по форумите.
Погледни и в сладур точка ком и елмаз точка ком. Там в профила на всяка втора потребителка пише, че мрази лицемерието и лъжата. Това го споменавам просто ей така, да те ориентирам в конкуренцията.



Тема Re: Абе правилно си се ориентираланови [re: пeтъk]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано20.09.06 15:58



да видя и във флиртче точка ком?
за ква лъжа и кво лицемерие говориш бе?
аз го искам просто здрав, прав и корав!



Тема Re: ОБЯВАнови [re: Karinka]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано20.09.06 17:57



ей на тва му се вика да свалиш летвата!

ммммКари.. успех..
само да не се окаже, че на вратата ти хлопат само такива като от оня виц (любим на АС) за да ти кажат "ъъъъ, аз саму дуйдох ти каа да ни разчиташ на мен."

Българските мъже.. в голямата си част .. са...
кх.

бе ти що не си търсиш мъж, а любовник?

аз пък си търся любовница


и нямам никакви изисквания. само да е на същата гоеографска и емоционална чистота като мене.

it's all about love.

Тема Re: Абе правилно си се ориентираланови [re: пeтъk]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано21.09.06 00:01



приятел в нужда се познава, ей, няма шега!

кари, аз съм за Besniqt!
виж колко е остроумен и оригинален и... "неотразим" кх.
и с бизнес се занимава. доходен плюс тва.
а малко потаен е, ама какво пък, така ще ти е все интересен.

дерзай!

бе я направо вземи че пусни тази обява там. че нашия клуб не го чете твоята таргет група.

it's all about love.


Тема Re: ОБЯВАнови [re: Karinka]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.09.06 00:41



Видях офертите тука дето ти ги е пуснала петък и направо незнам , тия хора винаги ми зимат думите из от устата , винаги съм бил с много голем кур и винаги съм бил много оригинален ... деба трябва да се запозная с тия хора ,може пък да се окажеме кръвни братя .

Всъщност да отговоря на обявлението ... аз мога да съм любовник ...поне отговарям на доста точки , изрязвам се правилно , бръсна се , жена ми ми сменява чорапите и бельото дори когато съм заспал , сополи нямам ... това сигурно е някакъв дефект ... и най важното за кура ми е , че какъвто си го направиш - такъв ще си го ползваш ... пък после може да си поговориме, дори и по същество ... Видях офертите тука дето ти ги е пуснала петък и направо незнам , тия хора винаги ми зимат думите из от устата , винаги съм бил с много голем кур и винаги съм бил много оригинален ... деба трябва да се запозная с тия хора ,може пък да се окажеме кръвни братя .

Всъщност да отговоря на обявлението ... аз мога да съм любовник ...поне отговарям на доста точки , изрязвам се правилно , бръсна се , жена ми ми сменява чорапите и бельото дори когато съм заспал , сополи нямам ... това сигурно е някакъв дефект ... и най важното за кура ми е , че какъвто си го направиш - такъв ще си го ползваш ... пък после може да си поговориме, дори и по същество ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.