Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 05.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Райднови  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано29.07.06 23:53



Вкъщи са дошли хлебарки. Каня се да ги изтребя с един Райд, обаче не ми дава мира въпросът, щом като единствените същества, които биха оцелели след ядрена война са хлебарките, какво си мисля че ще постигна аз с една мижава отрова?



Тема Re: Райднови [re: medusa]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано30.07.06 10:58



мдаа, нищо не може да се направи срещу хлебарките
питай солей, тя ги опитоми и сега съжителстват хармонично. тя ползва хола като е светло, те - като е тъмно. и другите стаи така. за храната бързо се разбраха - те ядат един трилион пъти по-малко от нея. само още не са разпределили кое легло за кой е и ползват всички легла заедно.

it's all about love.


Тема Re: Райднови [re: medusa]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано30.07.06 12:01



бе боже бе, не един - след 28 райда, 32 кубчета, 18 лепенки, 20 туби с паста ПРОТИВ хлебарки, един ден видях една от големите в микровълнената и й викам - ей тук ми трябваш, ей ся те ... и други неща й казах и врътнах копчето на печката да си стопля и чашата вода ...
След близо минута -две микровълнова обработка - водата кипеше, а онова същество напусна тържествено фурната и никак, ама никак нямаше вид на опечена, сварена, омикровълнена, въобще по някакъв тачин притеснена - беше си в превъзходна форма.

Тогава именно реших, че след като не мога да ги изгоня и искат да живят в къщи, ще се наложи да се съобразяват поне с мен, а не да се разполагат навсякъде и по всяко време. Както ти обясни Мис разпределихме донякъде пространството и времето, но сега искам и да ги накарам и няква работа да вършат. Все още си мисля, че аз съм по- висшата от тях и ще го докажа.... Работя по това и ще те държа в течение докъде съм стигнала. Дано успея.



Тема Здрасти, МисФикс!нови [re: MissFix]  
Автор Caмo ЛEBCKИ, oлe!!! (оле, оле, оле!)
Публикувано30.07.06 13:22



Ти нема ли да се сетиш, да ми пратиш неколко снимки, барем?




Цунки, свинчета _І_

Тема Re: Здрасти, МисФикс!нови [re: Caмo ЛEBCKИ, oлe!!!]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано30.07.06 18:03



Здравей самолевскиоле сетих се няколко пъти почти всяка вечер на лягане се сещам но нямам ти и мейла.



it's all about love.

Тема Re: Райднови [re: !Soley]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано30.07.06 20:41



Как ли изглежда всичко това в очите на хлебарките... сигурно си викат "Оф, пак са плъзнали хора в апартамента, дайте да ги изтребим с нещо, ядат ни от храната, спят ни по леглата, издевателстват над децата ни, да се отървем от тях час по-скоро!"


Сол, опитай с дресировка верно, колко ше е кефско вечер да идва пионерския ръководител и да ти рапортува: "Хазяйке, умили сме пода, изхвърлили сме боклука, сготвили сме пиле (снимали сме го), сложили сме масата и т.н.", а ти ласкаво да ги потупваш по главичките: "О, милите ми, кака ще им купи чехлички, очилца и обички!"
И като ти идват гаджета на гости да се крият тактично зад картините и да си шъткат една на друга, за да не те издадат че си ги пуснала като наематели, да огасят лампата, да палят свещите, да пускат романтични мп3-ки...



Тема Поправям тази несправедливост: [re: MissFix]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 16:05



rosen123@gbg.bg
Виж, там, прати некои голи, да има за кво и аз да се сещам всяка вечер на лягане.





Тема Re: Поправям тази несправедливост:нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано31.07.06 17:07



изпратих с новата ми изпращачка на снимки през гмайл, коео става супер бързо и ти пуснах 24 снимки


а кво ще кажеш
тази с червените прашки съм аз нищо, че не ми се вижда лицето.
после там с черната перука пак съм аз.
там с големите цици не съм аз, а партньорката ми. но с малките съм аз. енджой
а там дето има един младеж тва е тъпото копеле, а ако се чудиш що е облечен - ба ли му мамата и тъпото копеле.

it's all about love.

Тема Re: Райднови [re: medusa]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано31.07.06 21:48



аз пък имах проблем с мравките
взех едни гадости на Райд
мравките ги отнесоха да си правят оргия с тях
никакъв ефект

ОБАЧЕ

сестра ми каза за едни други, марка Hот Shot, и с тях ги изтребих. Та ако има от тая марка за хлебарки, вярвам ще помогне.



Тема Благодаря ти, о, МисссФикс!нови [re: MissFix]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 22:37



Тази гледка просто радва окото:



Помниш ли, ква радост беше?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.