Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 16.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема бреееййййй таа Солейка...  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано24.07.06 12:36



... станала Мис Юнивърс 2006 бе....я глейте ква са е разхубавила...












Тема Както и да се разхубавява...нови [re: ДжoДo]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано24.07.06 16:58



си остава дупе дебело.

there is no spoo^H^H^H^Hfork()


Тема Re: бреееййййй таа Солейка...нови [re: ДжoДo]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано25.07.06 10:07



мчи как бе,
тя ходеше на фитенс и др.
лично съм свидетел колко усилено се подготвяше за конКурса
удължи си коста
ходи на уроци по пуерторикански, защото си беше решено, че трябва да е от там мис вселена, нямаше как да каже - ми ас съм ина простъ българка - не - от пУерто Рико трябваше да бъде
получи гражданство от Пуерто Рико като стана част от харема на краля!
и в това инвестира неуморната и амбициозна солей!
смени си името на солейка, защото е по-- по-- пуерториканско .
сложи си спирала. две спирали.
започна да готви, за да може да включи и това в богатото си СВ.
направи си татуировка на водка флирт на лявата плешка, защото те финансираха участието й на конКурса и нямаше как.
беее, що усилия положи еййй
тва хубаво, стройно, умно, амбициозно момиче
ей колко далече стигна
клуба ни прослави!

it's all about love.


Тема неска...нови [re: ДжoДo]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано25.07.06 13:58



говорих с нея.
Вирнала нос, възгордяла се, не може да се говори с нея вече.
Не очаквахме от нея...

there is no spoo^H^H^H^Hfork()


Тема Re: бреееййййй янови [re: ДжoДo]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано25.07.06 15:32



Така!
Това е добре!
Радвам се, че моят акт се е забелязал. Защо казах моят акт ли, ще обясня. Не е това, което си мислите!!!

Време е всеки да подпомогне неистовите усилия на държавата за присъединяване към Европейския юниън и всеки, кой с каквото може поне да се предприсъедини, пък после... ако е рекъл Оли Рен и ще се присъедини.

Моят път е дълъг, но достоен. Защото всеки знае - от Юнивърс 2006 към Евросъюз 2007.
Това е!
Защото всеки заслужава да ражда евробебета, да има евроздраве, да пие еврозагорка, да яде еврошкембечорба, да притежава евролевове, въобще да живее един смислен и възвишен евроживот.

Да, да не забравя – вече ме наричайте Юросолей на галено.



Тема аааааааааанови [re: !Soley]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано26.07.06 10:21



Ади стига са надува ма оуууууууууууууууу
Ади сега... европейка щяла да става! Ми за ко Неонски разправя, че си взела пуерториканско жителство?!? Сигур там - на пуерториканските плажове - си го хванала тоя тен ... ццццццццццц
Ние чак на слънчев бряг ходихме и пак не можахме такъв тен кът твоя да хванем...

Ама.... завиждам ти ся.... ко да са прая... признавам си съвсем чистосърдечно...
Ебаси, тва Солейка да си в тоа живот, бе маамустаа! Веднага та праят Мис Юнивърс..... ейййййййй....


А па ние простите ДжоДо-та ... нема! Никой не ни е***ва за нищу! Ни снимките ни публикуват, ни корони ни дават, ни в Авропата искат да на земат.

пуууууууууууууууу

ше са спукам да ти завиждам ше знайш





Тема Pleaseнови [re: !Soley]  
Автор Radeberger (dear Gott)
Публикувано26.07.06 19:22



Сол, може ли да дойда да суча от твойте евроцомби, че на евромлекото в магазина много му пораснала цената



your Gott

Тема Джоде,нови [re: ДжoДo]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано26.07.06 22:57



мога да те посъветвам (без да отменям по-ранните съвети към тебе)

вземи кубинско гражданство. Имам усещането, че това е пътят към твоя успех.

there is no spoo^H^H^H^Hfork()


Тема Re: аааааааааанови [re: ДжoДo]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано28.07.06 16:55



оле бе Джо, притесняваш ме.

пиеш ли си редовно онова хапче. ще ти донеса от моите - еврохапчета ми пердписаха на мен - екстра ми се отразяват - даже и станишев ми става леко симпатичен първите три часа след като ги изпия.
пият се след чаша - три бира и няколко еврошишчета. никога на гладно. много са ефикасни, защото аз веднъж взех две наведнъж и на гладно, и замалко да се запиша на доброволна бригада в един консервен комбинат в първомай. минавах от там с колата и ми дойде часа за лекарствата и...
добре че бях е един анархист и той само каза- "по-тъпа идея не съм чувал" и ме отрезви.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.