Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Memorable Quotesнови  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано05.11.05 10:14



Тръгнах да търся из нета един филм, който (естествено) не мога да открия ни в сървъри, ни в торенти...
Та така... търсейки... открих Memorable Quotes от същият този филм...

Nine 1/2 Weeks (1986)


Elizabeth: How did you know? How did you know I'd respond to you the way I have?
John: I saw myself in you.

--------------------------------------------------------------------------------


John: You work and you work and you work. You meet with people you don't like, that you don't know, that you don't even want to know. And you try to sell them things and they try to sell you things, you go home, you listen to the wife nag and the kids bitch. You turn off the T.V., you wake up the next day and you do it all over again. But I'll tell you, the only thing that keeps me going is this chick. I've got this incredible chick on the side you see, and she is so hot, I can hardly believe it. She's got one of those heart-shaped asses. Have you ever had a chick with a heart-shaped ass?


Тва е...... просто исках да го споделя с вас... щото ми стана... абе... вътрешно!
Замислих се, че the only thing that keeps me going много пъти е било именно познанството и приятелството ми с вас...
... ама сега да не си помислите, че е щото имате one of those heart-shaped asses....

Не бе.... просто ви обичам!



Тема Re: Memorable Quotesнови [re: ДжoДo]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано06.11.05 19:57



и аз те обичам, Еми.



Тема Пък, аз обичам ... [re: ДжoДo]  
Автор тъпoтo koпeлe (поредното)
Публикувано07.11.05 07:44



...сладолед.

Само ЛЕВСКИ, оле!!!


Тема Re: Memorable Quotesнови [re: ДжoДo]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано07.11.05 10:18



Джо, бе.. . тоя филм .. как ти навя пък мисъл за приятелство...)))))))
секс, любов страст, съвършенство, страст, секс, секс, секс, страст - те това си спомням аз от тоя филм, и вярно ти става... как го рече.. вътрешно ама... далеч не драска по алтруистичните ми струни....

по-скоро... предизвиква желание (и то силно) за бягане от света с ЕДИН негов представител, и съответните асоциации за див, необуздан и абсолютно нерегламентиран и страстен "лош" секс

иначе за обичта, приятелите... си права. В живота само с тяхна помощ продължаваш, но това е една друга тема, различна от девет седмици и половина ))))))



Тема Re: Memorable Quotesнови [re: !Soley]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано07.11.05 11:22



ми те... понякога... са вързани нещата, ма...
ся мен секса като не ми е стихия... кво да напраа... на приятелство ме избива!

ти земи ми го намери филма и да видиш как ше та обичам после ....

Редактирано от ДжoДo на 07.11.05 11:24.



Тема Re: Memorable Quotesнови [re: ДжoДo]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано07.11.05 11:44



да бе, свързани ...
и аз веднъж им бръщолевих на тия тук, как нямам нищо против да се чукам с приятелите си и оттогава ... не се гледа на мен с добро око...,

готово бе - имаш го филма- какъв формат го предпочиташ- ако искаш и в МР3-ка ще ти го дам.. )))))))))



Тема Re: Memorable Quotesнови [re: !Soley]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано07.11.05 13:29



на какъвто ще да е - и на дивиди мога да го гледам и на ави и на квот дадеш... само да не е на VHS, че видеото ми е забравило откога не е работило...

абе... свързани са, мен ако питаш, ама... може да земе да са окажеш права и ти, че не е задължително чак пък приятелство заради едното чукане... абе ти всъщност май обратното искаше да ми кажеш... ама то все там - в чукането е работата!

... ама и аз кво ли се правя на спец по въпроЗъД, като не разбирам чак толкоз от чукане...

Редактирано от ДжoДo на 07.11.05 13:34.



Тема Re: Memorable Quotesнови [re: ДжoДo]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано09.11.05 21:57



Като чета тия неща дет си написала си спомних първия път когато се видяхме наживо. Беше преди около 6 години. Даа. Една компания в едно заведение под валентина. Май рико се казваше. Не знам дали го има още, но споменът е жив. Тогава още не можех да предположа колко неща ще се променят в живота ми от контакта с хората в нета. Понякога си мисля, че липсата на яснота от това какво те очаква е част от очарованието на живота. Знам, че през тия години трябваше да преодолееш и доста трудни моменти. Но си герой, без да ти правя вятър.
За останалото - като се видим наживо.
тихх

Magister bibendi


Тема Re: Memorable Quotesнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано10.11.05 07:37



Там беше - юни 2000 г.! )))... като ти разпрах тениската до кръста ... и като ми се подпали косата на свещите.... ех какви танци направихме тогава... малееееееее
Обаче нали се сещаш, че не всички спомени остават... остават само тези, които искаме да си спомняме, с хората, за които искаме да си спомняме...
А защо ли?!?!!.... сигурно, защото е вярно онова "I saw myself in you.".... във всички вас...




Тема Re: Memorable Quotesнови [re: ДжoДo]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано10.11.05 16:28



Този филм не беше ли нещо за кулинария?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.