Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема колко чифта гащи имате?  
Автор Karinka (членка)
Публикувано02.11.05 13:38



нали е един броя на гащите които обуваме сутрин? разбирам "чифт чорапи" ама "чифт гащи".



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: Karinka]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.11.05 13:46



са за израза ли питаме или за бройката?
аз тъкмо като прочетох въпроса си казах - Ехаааааааааа, веднъж за винаги ще си изброя гащите и ще се похваля с някаво страхотно число имане на гащи, ама цъ. явно не е това.

аз май не казвам чифт гащи.
а само гащи.
аз и "гащи" не казвам де, но това е друго.

Иначе според мен идва от това, че има думи които нямат единствено число.
Като очила, дънки и т.н.
На английски е съвсем същото - pair of jeans казваш за дънки.
което ако го превеждаме звучи съвсем като - чифт дънки.

it's all about love.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: MissFix]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано02.11.05 13:54



добре де - колко чифта очила имате?
ама имаме ляво очило и дясно очило.
кво сега, за гащите - имаме лява дупка за крак и дясна дупка за крак. от там ли им идва чифта?
па некои мъжки гащи имат и трета дупка. те тек гащи ли имат?



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: Karinka]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.11.05 14:28



МУАХАХАХАА

Смешно;-)) Ляво очило и дясно очило;-)))

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: wiper]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано02.11.05 15:31



ляво очило и дясно очило въобще не е смешно
по-смешни са ми ляв крак и десен крак.

мис, аз даже докато чаках да се отвори цялата страница почнах да си ги прехвърлям мислено, като си ги подреждах първо по цветове, после по комплекти и по дължина на дантелата..., но и аз бях излъгана.
и понеже , да, така е чифт е заради лявата и дясната дупка (за крака, щото иначе не са лява и дясна а предна и задна), тъй като стоят на място където свършва левия и почва десния крак, а това място предизвиква чифтосване... ама това е друго, вероятно...
но няма значение - в човек има много повтарящи се по две неща - дори и в единия нос има две дупки, а и кой не се е чувствал раздвоен често...въобще можем да си казваме - днес ще се видя с един чифт карина, един чифт мисис, един чифт вайпър или дори понякога с два чифта от него, колкото и да ти е в повече...

за чифт очила съм съгласна, защото все пак същественото е стъклото, но... в едни гащи същественото да са дупките ... и то за краката... не го разбирам.
Кари, викай им гащя. Например - да си налузвам ли гащята или... да я карам дибидюс?.



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: !Soley]  
Авторdiiv (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 16:02



TO takiwa kato !soley са си все раздвоени...даже в нейния случай разчетворена...абе няма лошо хубаво е да се клонираме поне по двама от всеки- например един Лош и един Добър))



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: !Soley]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.11.05 16:16



нали бе, нали
четеш и си викаш айдее ше броим гащи.
викам си, са кари ще каже - виште кво мисла че сички ва бия по имане на гащи неска си подреждах шкафа, пардон 2та шкафа ф които си ги събирам и ги избройх 68 чифта пък ко щеше вярвайте
и бях готова да зема и да броя и аз!

и точно, точно
по цветове ти идват на ум първо
после по прашки и непрашки
после по дантели и недантели
после по стари и нови
едноцветни или шарени
ах, колко може да се изговори за чифтовете гащи..

it's all about love.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: diiv]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано02.11.05 17:13



да, да, разчетвОрена съм - 3 на 1 за лошите...



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: MissFix]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано02.11.05 17:34



да, гащите са една неизбродимо огромна тема... без да ги броим като чифтовете...
но ако..., то тя става голяма х 2

и мис, нали делят се също така на... запредхора и незапредхора,
любими и нечии други любими,
аз например имам едни ... изгубени - нямам представа къде са., и други, за които предполагам къде са.
имам също така - специални гащи и съвсемобикновени гащи,
имам никога-не-носени гащи и скъсани-от-носене гащи
бе гащи да искаш, ама ей на, не щете да си ги изброим



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: !Soley]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.11.05 18:10



хахаха че се смях
точно бе, точно такива видове има всяка жена явно
и като си набележиш няколко любими ЧИФТА нали и само тях си носиш
а най мистериозно и тъпо се чувстваш като си загубиш някой чифт
бе не е като да си си загубил чантата нали, или цигарите
гащите си си загубил!
и даже срам го е човек да каже на къщните си - а бе онези червените с златничкото виждали ли сте ги, че ми се губят..
ахаха

а замисляла ли си се тези от вида никога-не-носени
колко пъти си казваш - а беее я да ги изхвърля тези явно няма да го нося щом до ся от как съм ги взела веднъж съм ги слагала, не са ми любими
и си викаш - хммм, а бе я да ги пазя за всеки случай, може пък да дойде момент на безгащие и да трябва да ползвам тоз чифт
и така никога не ги изхвърляш и за тва са ти станали толкоз много

а има и такива
тези-са-ми-малки-ама-ще-отслабна и тези-са-ми-тамън
скъпи и евтини
аз имам едни виктория'с сикретс дето никак ама никак не са ми любими ама как сега човек да ги изхвърли
неее, толко пари струват
се кат съм на зор за гащи ще ги сложа
хахаха

ама че идиотска тема

it's all about love.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: MissFix]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано02.11.05 18:26



супер си е темата.

да, и винаги като ги наричаш, защото замисляли ли сте се колко често всъщност човек говори за гащите си пред къщните си, та като заговори за гащите си винаги ги нарича .. сините със скъсаната дантелка отстрани някой да ми е виждал, (щото са ти от любимите, освен, че са от сините)
ония оранжевите, например сами по себе си са определени с тоя цвят, но например черните.. . там пък винаги имаме още нещо - черните с жълтичкото отстрани, черните с надписа отпред, черните с червенкото, със зеленкото, с бродерията, черните със златното сърчице, черните дето бях с тях.. не, това не е с домашните .. . но пак си е за гащи кво пък.


Кари, например като идва в къщи винаги идва с НОВИТЕ гащи и Новия Сутиен, и разбира се, ги показва. и аз винаги и завиждам. ВИНАГИ. (а какви цици има тая Карина, казвала ли съм ви.. оф... ),

най-обичам като ида на някой пазар и се спра на сергия за гащи - нали си представяте за какво ви говоря...

Редактирано от !Soley на 02.11.05 18:37.



Тема да четат само фимейлнови [re: !Soley]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.11.05 18:43



ей са тук така тайничко да пусна един линк към една култова тема



има и за гащи-специално-за-в-цикъл
никой мъж никога няма да разбере нещо такова..

препоръчвам на всички женки да го прочетат.
препоръчвам на мъжете да не го.

само за жени!
повтарям - да го четат само жени!
сериозно - мъже да не го четат!
чесна дума ако си гнуслив и мнителен ще получиш световъртеж, ще вдигнеш кръвно и ще искаш да ИЗБЯГАШ - така, че за по-сигурно НЕ ЧЕТИ този линк!

it's all about love.

Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: !Soley]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано02.11.05 18:44



всъщност ето сега като казах - новиТЕ гащи и новиЯ сутен се замислих - защо гащите са един чифт заради дупките за краката, а сутиен, не е един чифт сутиен, а къде по-голямо основание има за това...
ама че работа с тия гащи



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: !Soley]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.11.05 18:49



ти па са кво ма!
аз (примерно) кат нямам ГатиЦицитеКвитоКаринаИма (примерно) няма ли да ме изтъкнеш с нещо друго (примерно)
хората са ш си кажат само за карина хубави неща.
примерно кажи, че и аз имам хубави цици
или задник
или пръсец
или плешка
врат
кожа
коса
устни
вежди
нещо нещо кажи и за мен дееее!

it's all about love.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: MissFix]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано02.11.05 19:06



хахах млъквай - ти не носиш сутиен изобщо...

ся например се замислих и за статийката - там един е казал, че много ни съчувства, макар той лично да не вярва на нищо, което кърви по една седмица и не умира..., но е чувствен и нежен иначе и ... бе НМФП



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: !Soley]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.11.05 19:15



прочете ли го? готино нали

мене най ме забавляваше тази част:

Той идва! Всичко те нерви и налиташ на бой. Депресията е 8 по скалата на Рихтер. Мразиш всички, а те са се наговорили да те дразнят. И сега как да си сложа белия панталон… Но това е дреболия. "Яде ми се" се редува с "не ми се яде", "жадна съм" се редува с "не ме обича" (ако е наоколо - да потвърди, че ме обича - Лъже!), "ходи ми се до тоалетна" се редува с "пак ми се ходи до тоалетна", а сега защо плача?!Графиката, която ме описва, е назъбена гъсеница, но има и други гадни влечуги вместо топчета в супата.


хахаха
"жадна съм"
се редува
с "не ме обича"
ааааааааахахахахахахаха

it's all about love.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано02.11.05 20:14



Вижте ся, аз гащи нямам. Но все пак и аз имам какво да кажа по темата. Значи имах едни и ги загубих, ей Солей е свидетел. Бяха си ми на гъза и след малко вече не бяха. До ден днешен незнам къде са. Слагам си гащи само като ми дойде, някакви торбести от пазара, от тия Незапредхората, за да ми държат памперса.
Веднъж брат ми беше донесъл 10 000 гащи вкъщи. Да, да, бройката е точна. Цялата къща беше в гащи. И не какви да е, ами едни тантелени, ама тантелата като шкурка. Брат ми вика, че щял да ги продава евтино, нищо че са гадни, ама аз му казах, че и циганките няма да си купят такива, щото те ще предпочетат от памучните Незапредхората, отколкото тва да им жули изотдолу. Той каза да си избера поне за вкъщи, че и без друго били много, нямало какво да ги прави толкова. Вие чували ли сте за гащи "за вкъщи"? Аз не бях, ама ей на - чух. Имам анцунг и пижама за вкъщи, имам блуза за вкъщи, ама гащи нямам. И за навън нямам. И сутиен нямам. Подариха ми един за кърмачки, като родих Цоко, ама не го нося. Нося го само в официални случаи, примерно среща с шефа или данъчните, за да не ми се мантахерцат циците пред тях, че не е удобно, но всъщност такива официални случаи не съм имала от около две години и половина. Така че на практика не нося ни чифт гащи, ни сутиен. Защо на сутиена също не му викат чифт? Нали две цици носи?
Освен това да спомена, че и на Росен гащите му изчезват мистериозно вкъщи. Както и чорапите. Ей на, чорапи почти не са останали. На всичкото отгоре не изчезват чифт по чифт, а един по един. Така остават комплекти в най-различни цветове, докато един ден изчезнат до последния чорап.



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: medusa]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.11.05 21:10



хахахаха

да бе, аз знам за гащи за вкъщи
те обикновенно са такива, които са ти най удобни ама са НеЗаПредхора дет викаш, а гащи за навън са най често по-неудобни, ама са ЗаПоказване, че не ти се знае къде ше се случи да си покажеш гащите, нали. особенно ако си лекомислена.

и чорапите - те винаги изчезват мамицата им.
особенно пък в америка нали пералните са някъде по етажите или в друго помещение, а не у вас си и всякак си по пътя или някъде все си загубвах чорапите. и като се приберях от вземане на прането и започна да сгъвам и подреждам дрехите, все казвах - ахххх, пак ми се е загубил чорап и имах едно сладурче, с което живеех тогава и той казваше - НЯМА КАК ДА СЕ ЗАГУБИ ЕДИН ЧОРАП! ти го губиш!
ама то му е лесно, защото те мъжете никога не си сгъват чорапите, нали така да ги мушкат един в друг и да правят чифт, те си купуват 60 еднакви чифта и понеже са абсолютно еднакви само переш и фърляш в шкафа. и то става един куп с абсолютно еднакви чорапи и те никога не разбират, че им се е загубил някой.
ама при нас е друго.

it's all about love.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: MissFix]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано02.11.05 21:37



хех
пък на мен гащите сичките са ми готини
обаче имам гащи за евентуално
и всички други
гащите ми за евентуално са по-хубав цвят
щото нали, ако види сиви гащи, те пак хубави, ама сиви

пък аз познавах едно момиче дето се й се виждаха гащите почти постоянно, щото не знаеше, че колана не е само аксесоар ми има и функция. поне имаше хубави гащи...

има Чорапено Чудовище! обаче по един чорап не се губи от първия етаж до мазата. Чорапи се губят като ги навреш, както са си чифт някъде, когато примерно си се прибрал от работа и ги сваляш на дивана, щото нали, спалнята е много далече. Ама така с губят и двата. По един не изчезват.

мдам, аз мойте скоро ще ги пенсионирам щото и сред еднаквите има разни дето са от различен тип. затова мисля всички в пенсия и да си купя едни дето са абсолютно напълно еднакви. пък нека се губят после, щом им е толкоз акъла.

П.С. Жените дали се замисляте каква част от живота ви минава в безсмислени дейности като подреждане на чорапи и гладене на бельо.

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано02.11.05 21:45



Еееех как си мечтая и аз за камара с еднакви чорапи, да не се занимаваш със сортиране... Ама това ще е като заживеем в някоя нормална държава и няма да си мисля дали да дам 6 лв. за чорапи или не... че те така като се купуват чифт по чифт и от дъжд на вятър, накрая са все различни по цветове... Апък ето ви и един практичен съвет - ако всичките ви чорапи имат дупки, обувайте по два един върху друг, така има шанс дупките да не се припокрият и да имате един вид здрави чорапи.

П.п.: Пък Росен се прибра одеве по чорапогащник. Черен на дантелени формички. С това облекло си беше и на масата, по време на вечеря. Инак много сексапилен, аз го загледах :)



Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: AC]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.11.05 22:20



хахахаха
гащи за евентуално
и всички други
хахахаха

сега разбирам!
мъжете никога не разбират че им изчезват чорапите защото никога не обръщат внимание на чорапите си.
дет викаш дали ще се съберат на куп под дивана и накрая заедно на куп в пералнята или някъде си другъде - няма никакво значение.

ама тва е така щото ти имаш много чорапи
я да видя да имаше 6 чифта
да те видя, за по един на ден и неделята е ден за пране бос ;-)

it's all about love.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: MissFix]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано03.11.05 00:32



ония ден затова си купих гащи
че се наложи да събувам мойте долу в пералнята
и фанелки бели си накупих
сигурно и потници трябва, че някой отнесе два от мойте за да е модерен

бе друго си е някой да пере на всеки кръгъл час

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: AC]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано03.11.05 10:28



хахахаха, е не си си събувал гащите в пералнята! хахаха кажи, че не си!

иначе кви си купи казваш.
такива " за евентуално"
или някакви обикновенни?

купи си потници, купи, може и на мен да пратиш в някое колетче, че се оказа, че само два имам

а, ако визираш мен с прането на всеки кръгъл час, не е било истина.
всеки 2ри ден може би, но това е защото по едно време имах само 2 ризи за работа, кво да го правя.. да ходя по потници?

it's all about love.


Тема Re: колко чифта гащи имате?нови [re: MissFix]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано03.11.05 19:10



хех купих си кожено яке за евентуално
гащите са някакъв експериментален модел... да видим дали ще са ми удобни

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.