Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 12.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Тема Въпрос за 100 лева:нови  
Автор aндpoидпapaнoиk_ (с долна черта)
Публикувано15.10.05 21:30



Защо кучето си лиже топките?



Тема е как защонови [re: aндpoидпapaнoиk_]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано15.10.05 21:56



защото иска и може.

it's all about love.


Тема Почтиправилен отговор.нови [re: MissFix]  
Автор aндpoидпapaнoиk_ (с долна черта)
Публикувано15.10.05 23:00



Не знам дали иска или му се налага, но за моженето - категорично го може. Жив свидетел съм бил как куче ....айде, тва сам ще си го модерирам. Относно стоте кинта, нямам ги. Дано не се сетиш да си ги искаш от мен.



Тема Re: Почтиправилен отговор.нови [re: aндpoидпapaнoиk_]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано16.10.05 01:04



Аз пък съм била свидетелка на това как две кучета.... нали. Ама нали по някое време това, дето е отгоре, слиза, ама пишката му остава заклещена и застават залепени гъз срещу гъз, сещате се как. Обаче свидетелка на гореспоменатото беше и тогавашното гадже на брат ми (при това хем не беше хич невръстна на години), ама тя явно за първи път свидетестваше, щото викна на майка ми "Лелеее, навън две кучета вият, някой им е вързал опашките!"



Тема Re: Въпрос за 100 лева:нови [re: aндpoидпapaнoиk_]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано16.10.05 11:46



Аз дори за себе си немога да го обясня та камо ли за кучето , просто така става понякога , качвам си десния крака над лявото ухо , забивам муцуна посред чатала и намереното там започвам да облизвам...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Въпрос за 100 лева: [re: aндpoидпapaнoиk_]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано18.10.05 12:00



защото има такива като теб да му завиждат,и то се кефи на завистливия ти поглед

всичко е в ръцете ми:)))))



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.