Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 14.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Я да питам запознатите  
Автор пoдpacтвaщ (непознат)
Публикувано01.09.05 15:38



Това вашто петък мъж или жена е. Вклуб литература ту се пише мъж,там ведин конкурс за еротични разкази, ту жена.Проследих мненията и видях, че най многото са тук.
Аре, черпя виски, който ми каже кво е.



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: пoдpacтвaщ]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано02.09.05 01:03



ами въпросът е спорен.
това петък май е ТО.

така или инак, то основно това прави... пише. или по-точно ако трябва да се изразя, преписва.

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: AC]  
Автор eskarina (subliminal)
Публикувано02.09.05 03:01



copy/paste iskash da kajesh :-pppppppppppppppppppppppppp

...Jivota e hubavo neshto, no nikoi ne e izliazul jiv ot nego...


Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: пoдpacтвaщ]  
Автор korna (непознат )
Публикувано02.09.05 11:22



ако беше мъж щях да си помисля, че си влюбен в нея - такова преследване из клубовете, човек не си прави този труд ей така ...
... но понеже май си жена, явно си впечатлена от петък ...
чудиш се да я харесаш ли или да я намразиш
в момента не знаеш накъде да захванеш
аз предпочитам да я харесвам и да я чета
има интересен поглед върху доста неща, чувство за хумор, усещане за еротика, не е дребнава, не е злобна
и не се взема насериозно както повечето в интернет



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: AC]  
Автор Пaтилaнчo (4Е)
Публикувано02.09.05 14:59



Винаги ми е била непонятна непредизвиканата злоба у хората. Някои го квалифицират, като типипчно българска черта. Ако наистина е част от националния манталитет, то ти си ярко доказателство на теза от типа "Не е важно къде ще отидеш, а къде си роден".
Явно ти е доскучало. Но е по-добре да идеш да се поскараш пак с футби, защото момчето е отзивчиво и е достатъчно ограничено, че да не му писне. Апропо, намекът ти за плагиатство ме навежда на мисълта, че не си далеч от него. Вероятно и той би помислил, че ако той самият не може да измисли нещо, то никой друг не би могъл.



Тема Re: reнови [re: пoдpacтвaщ]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.09.05 17:05



И ние неможем да разберем със сигурност какво е макар , че го познаваме наживо...понякога е мъж , понякога жена ...то ходи с един мой приятел , който също незнам какво е мъж или жена , когато ни дойдат на гости двамата , никога не съм сигурен кой е мъжа и кой жената , и въобще се чудя две жени ли са ни на гости или двама мъже , един ден се опитах да ги позная по обувките , със сигурност дойдоха с един чифт мъжки и един чифт дамски обувки , рекох си хванах ги , като си тръгнаха гледах кой ще обуе дамските и кой мъжките , обаче те си тръгнаха с детски обувки и пак ме метнаха...така , че и аз искам да знам какво е ... или какво са, ако някой знае за него си е ... хич да не казва...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: пoдpacтвaщ]  
Автор пoдpacтвaщ (непознат)
Публикувано02.09.05 17:22



Дрее ми на оная работа кво са. Може да е педал некъв ама пише тарикатско.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=javalaf&Number=1943328320&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=talkabout&Number=1944301977&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=talkabout&Number=1944264783&page=3&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: пoдpacтвaщ]  
Автор пoдpacтвaщ (непознат)
Публикувано02.09.05 17:30



Абе крадец или крадла е.Няма собствен стил.Веднъж е така а веднъж е иначе.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=literatura&Number=1944298753&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=literatura&Number=1944292053&page=0&view=collapsed&sb=5&part=3#Post1944303449



Тема Re: reнови [re: wiper]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано02.09.05 17:42



Като се възпроизведем всичко ще се разбере. От който излезе малкото, той е жената.
Затова хората си филмират събитието на раждането, явно подрастващ първо е цъфнал в САЩ, защото мисля че тази мода води началото си от там....пък може и да греша.



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: Пaтилaнчo]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано03.09.05 01:08



Патилане, ми може да е предизвикана бе, ти от къде знаеш, че е непредизвикана. Зор ли ти е да се правиш на виртуалния рицар сега? Тя очаква да се намесиш, или кво?

Ако нещо несвързано с Петък те мъчи и искаш да ми го кажеш, моля заповядай. В противен случай, защо не я оставиш сама да се "защитава" ако намери за нужно.

В моята оценка към нея няма никакъв упрек към теб. Не виждам защо ти е да се намесваш? Защитаваш честта на любимата ли, кво? Това е по-уместно на улицата. Тук, като не иска да не ме чете и няма да се чувства засегната. А това, че ти ще се намесиш няма да промени моите усещания по нейн адрес или ще ме накара да спра да ги изразявам.

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.