Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 30.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: пoдpacтвaщ]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано03.09.05 06:26



Бата Мата,какви разисквания за едното полоопределяне!!:-))



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: AC]  
Автор Пaтилaнчo (4Е)
Публикувано03.09.05 12:24



Знаех си, че си кауза пердута, Злобльо.
Ще се правя на рицар колкото си искам, защото това е моето момиче. Заслужаваш да ти счупя носа. Даже съм длъжен да го направя.


Ще те ступам още на летището



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: AC]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано03.09.05 16:33



Ти пък мълчиш, мълчиш и като видиш някъде възможност за скандал айде.
Сега си избърши пяната от устничките и намери с нещо друго да се занимаваш. Не мога да си представя колко неудовлетворен трябва да е човек, за да е толкова зъл. Хич не ме интересува какво мислите и пишете за мен, аз имам за какво да мисля, имам най-прекрасното нещо на света и се чувствам щастлива с него. Може за разнообразие и ти да пробваш да се порадваш на човека до себе си и нещата край себе си.
А и още нещо......аз със сигурност ще ти разбия носа още на летището.

Редактирано от пeтъk на 03.09.05 16:35.



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: esprit]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано03.09.05 16:37



Как го каза "за едно полоопределяне", като че е нещо лесно. Я виж Азис вече трета година се лута и още не може да каже със сигурност мъж ли ще е или манекенка.



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: Пaтилaнчo]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано03.09.05 23:53



Детски, хехехехехе пий си хапчетата. Ако продължиш така ще се превърнеш във футбето.

За носа, той не ми е чупен. Ще чакам да промениш тоя факт.

Не обичам да ме заплашват, Пете, особено от разстояние. Запази си каквото имаш да ми казваш за когато се видим. Не си хаби "мъжките" приказки във виртуалното пространство.

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.


Тема Само лаеш кучконови [re: пeтъk]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано04.09.05 00:23



Хайде, кажи каквото имаш да казваш за мен на всички вместо да ме "заплашваш" на Кю. Да видим къде ще му излезне края.

Ето на, нали не вярваше...

В отговор на:


Всичко има някаква граница и ти започна да я минаваш. Съвсем тенденциозно не се обаждам в клубчето, защото не виждам какво бих могла да отговоря на нещо толкова злобно и глупаво. Но....си позволяваш малко повечко, навлизайки в обяснения за неща, които са част от личния ми живот.

Не съм ти казала, че харесвам Патиланчо?Е и?Да не би да съм ти казала, че харесвам теб?Аз и на майка ми не бях казала и сигурно съм имала причини за това, които, щеме прощаваш са си лично моя работа.

Като говорим за последователност и честност, ти ми описваше на кю как Мис ти е досадна, не ти харесвала достатъчно физически и прочие, но не те питам защо сега си с нея, нали, още по-малко го изтипосвам в клубчето. Ти си уникален недорасляк, въпреки това смятам, че ще проявиш достаъчно разум за да спреш да се изказваш, когато става дума за мен.

На мои реплики и теми отговаряй колкот искаш, само не ми навлизай в интимната сфера, защото някой ден ще реша да ти отвърна, а ти си ужасно, ама ужасно приказлив човек.




Елементарна си много. И не се прави на много отворена, да не направя изключение и ти да си първата жена, на която съм счупил носа. Личните си взаимоотношения ги замеси ти, скъпо добиче, а не аз. Сега месиш и мойте. Аз коментирах само плагиатството ти, тъпите ти провокации (от типа на тия в Лаф да стане) и досадността ти настояване хората да те харесват (като влаченето ти в Лов и Риболов). И двамата говорите за злоба, пък паднахте 10 нива по-ниско от мен. Да не ви е срам един от друг. Пете го разбирам ако го е срам, ама тебе??? Ти трябва да си горда.

Ще ви чакам и двамата на летището. И понеже явно има връзка със заплахите... ето ви ги усмивките

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.

Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: пeтъk]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано04.09.05 07:26



Пред властта официално е циганин евангелист от мъжки пол .От Костинброд .Всичко друго в ШОУ;-)))



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: esprit]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано04.09.05 12:44



По последни данни Азис е осиновено от циганско добро семейство германче. Ромското семейство вече имало няколко /около 10, плюс - минус 1/ дечица, но разликата в годините между последното и предпоследното била твърде голяма, за да могат да си играят. За късмет на малкия Азисчо майката - циганка тъкмо претърпяла първата хирургическа намеса в живота си, за поставяне на силикон в гърдите и не искала да разваля бюста си с още едно сукалче. Ето защо осиновили малко русичко германче, сегашната мегазвезда Азис.
Каквото и да се говори Азис заслужава уважение, той е българската Едит Пиаф.



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: AC]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано04.09.05 13:03



Явно липсата на правописни грешки в текстовете ми е нещо толкова шокиращо за теб, че единственото обяснение което можеш да намериш е копи - пейста.


Редактирано от пeтъk на 04.09.05 13:04.



Тема Re: Я да питам запознатитенови [re: пeтъk]  
Автор AC (Sixpounder)
Публикувано04.09.05 22:11



За сметка на това липсата на мисъл е съвсем присъща на теб.

When people fear the government u have tyranny. When the government fears the people u have freedom.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.