Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема koi kak se e promenil za 5 godini?нови  
Авторgiver (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 02:42



TIxata stupka mi kaza che vischki koito edno vreme predi 5 godini si chtixme v Java Chata si pishat tuk.Taka che ako ima na niakoi na koitoda se surdite che vi pisha tuk tova e Tixia.
Mnogo vreme ot kakto ne sum pisal v klubove,ne sum chatil i razni takiva drugi virtulani neshta.Tixia mi kaza che minaloto e minalo ,i kato mine gledame samo v budeshteto. Az puk si go obicham minaloto,i mi xaresva da se vrushtam tam poniakoga.Namerix nikakvi enshta koito sum pisal v klubovete prez 2001 godina, i se smiax mnogo na sebe si. Kolko li sum se promenil. Vse si miislia che sum si poveche ot sushita. Da sum poumnial ,...neznam ,da sum oglupial sushto neznam.
Poniakoga se draznia na sebe si che prokletia mi avanturistichen dux pak ne me ostavi zadulgo na edno misto.
Vinagi sum si kazval che neprekusnato tursia sebe si ,no za sebe si razbrax che nikoi ne iska da nameri sebe si.
Taka....
Ta, koi kak se e proemnil za 5 godni?

giver



Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: giver]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано28.06.05 04:59



яяяя, гивъра.

няма вече джава чат, гив.
ама сега ще ти кажа кой как се е променил.
вайпър се ожени.
медуза се омъжи.
двамата си имат две деца.
момиче и момче.
аз съм кръстница. кх кх.
солей се разведе и най-после е свободна! некакси.
патиланчо не го знам какво прави ама знам, че жените много го харесват и вероятно той просто си консумира.
АС не се е променил. той си е още на три.
за другите и аз не знам много, защото пиша и чета клубовете всеки първи вторник в месеца ;-) /днес е по изключение -))
аз съм се променила най-много.
живея в америка, нося изсулени дънки, джапанки през пръста и тениски с надписи.
сега за 4ти юли отиваме в Лас Вегас и после в Сан Диего. Ти къде си на празниците? Можем да пием по една българска бира в магурата във вегас мммммммм?

it's all about love.


Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: MissFix]  
Авторgiver (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 06:58



a az puk ti namerix neznam kak web stranicata ti.I tolkova bavno se zarejdashe che naprvo me poburka. I si chetox ,tovi i chujdi pisania.I daje v nachina ti na pisane mamiche ima promiana ,ne samo v stila na oblichane?
Kefi li te USA ?
Az sum dalechko ot Vegas. Na july 1 zaminavam za Wahington DC i shte stoia tam okolo dva meseca.
A za decata.... az imam edno ,kazva se Nikola i e na 3 godiniki. V momenta za purvi put v negovia tri godishen jivot e na lager na moreto ,sam i kaza che ne iska da se pribira.Sigurno na men shte prilicha.I na men mi e mnogo trudno tova s pribiareneto.A go ostavix nego i maika mu v BG i az pak sum za malko .....to stanaxa veche 8 meseca v USA, i sigurno shte stoia oshte okolo 18 i zimata xodia v Florida ,tkaa che moje da idvate na plaj pri men :)


giver



Тема Re:нови [re: MissFix]  
Автор Пaтилaнчo (4Е)
Публикувано28.06.05 10:01



Е след като не ме знаеш, можеше и да не отговаряш с предположение за мен, още повече, че човека изобщо не ме познава, камо ли да се интересува как съм. Ако все пак ти е интересно кво правя, при все да не си ме питала последните 3,4,5 месеца бързо ти обяснявам, че, без да знам колко точно жени ме харесват и без това да има някакво значение, аз харесвам една точно определена. Ако това ще те зарадва, мога да се похваля, че там нещата вървят гладко.



Тема Re:нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано28.06.05 19:14



уаууу, че си ме насмел!
къде отиде чувството ти за хумор?

ако това, ще ме оправдае, през последните 3-4-5 месеца не съм говорила повече от 2 пъти и със Сол, ама това не е биг диъл, нали.
я да ми се усмихнеш амаха.

it's all about love.


Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: giver]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано28.06.05 19:21



аз живях във вашингтон дс 6 месеца, и на 26 август моя приятелка се жени и може би ще сме на сватба там, ако още си наоколо можем да се видим.
иначе америка ме кефи. как не ;-)

да ти е живо и здраво детенцето, гив.

а за сайта ми,
аз изобщо не мога да отворя хит.бг от тук.
но имам огледална версия в геосайтс - чек ит аут -



it's all about love.

Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: MissFix]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано28.06.05 20:27



Искам да ти кажа нещо мила. Знам, че бидейки в америка не можеш да не се промениш нанякъде, тоест в тяхно направление. Бачкане, забързан живот, надпревара с времето и околните и т.н. Знам, че много хора направиха този избор пред безвремието тук и ги оправдавам някак. Боли ме обаче и не мога да скрия, че ме боли. За какво ли?
Боли ме за всеки самолет с мои сънародници напускащ родината - ако можех щях да го спра.
Боли ме за всички тук които искат да опитат на запад а нямат смелост или пари - бих им помогнал да заминат и опитат, с тайната надежда, че ще се върнат по силни и смели от преди.
Боли ме, че сме един от първите народи в европа исторически а сега се молим да ни приемат къде мислиш - у нас, където винаги сме били. И за какво се молим ли? Ми да получим в замяна на членството някои друг грош които политиците ни да окрадат със завидно майсторство. Унизително!
В голямото разминаване между минало и бъдеще стоим сега и тук в България, нашата родина, колцината останали българи и се питаме защо и как стана така? Едни съвременни хъшове които освен да пият и псуват нямат сили да направят нищо друго.Боли ме, да! И за болката няма открити никакви медикаменти, за съжаление, а може би за радост!

Magister bibendi


Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано28.06.05 21:33



ех, тих..
Знаеш ли, и мен ме боли...
Боли ме, че искам да се прибера в България и да се чувствам добре дошла там, а нищо не улеснява този ми избор.
Срам ме е от пресконференцията на Атака и въпросите, които им задаваха журналистите.

Мъчно ми е и ме е срам от Бълария.
Изпратих колет с подаръци на семейството си.
Знаеш ли. В Америка не можеш да изпратиш препоръчано писмо до България. Знаеш ли защо. Защо в Америка никой не иска да се натовари с този ангажимент.
От тук като изпращаш колет/пакет/ до България и като му направиш застраховка - го изпращат в митницата и хората отиват и си го вземат от там. Знаеш ли защо? Защото в Америка не искат да чуят за българските пощи. Не им вярват. Не искат да подпишат договор за сътрудничество с тях.
Защото ако подпишат. И откачената, безхаберна лелка на гишето като отвори някой пакет и си хареса нещо от него, от тука ще осъдят Американските пощи за много много хиляди долари. Пари които българските пощи нямат за да удовлетвоярт после американската страна.

Изпратих колет на семейството си. Колета е бил "разкъсан" в София, нещата напъхани в някакъв плик и изпратен в Пловдив. Така са обяснили чиновничките на майка ми, която е отишла да го вземе.
Имаше 5 диска в колета. Музикални дискове за подарък.
Знаете ли как са пристигнали дисковете - НА ПАРЧЕНЦА. Какво трябва да се направи с този пакет /със специална хартия с найлон с балончета/, колко трябва да се гаври някой с него, за да станат дисковете на парченца!!!!!!
И знаеш ли, тих.
Трътлестата лелка на гишето е отворила пакета и е откраднала парфюма, който бях изпратила.
Отидох в пощата тук, в която платих 20 долара за да изпратя въпросния колет. Взех от тях всички документи за изпращането, трасирането, съдържанието на колета и стойността на нещата вътре, и ги изпратих на Българските пощи. Изпратих писмо на Международната Пощенска организация, в която България членува от 20 години.
Защото това е скандално не само защото е нарушен закона за пощенските услуги и наказателния кодекс, а и защото ИМА ХОРА, КОИТО СИ ПОЗВОЛЯВАТ НЕЩО ТАКОВА.
Срам ме е и ми е тъжно.

Но няма да им го спестя.
Докато има подобни служители във тази компания и във всяка друга. Толкова безотговорни, че да натрошат цял един колет. Толкова безочливи за да бръкнат вътре и откраднат част от съдържанието му.
Докато няма кой да ги накаже, уволни и назначи нови, свестни и честни хора на тяхно място.
До тогава, мене ще ме е срам от България!!!!


Липсва ми България.
Не гласувах. Не се и интересувах от предизборната борба, а това ми казва колко много всъщност съм се отдалечила от всичко там.
Страх ме е, че като се прибера ще бъда още по-непремирима от преди.

Знаеш ли, майка ми има рожден ден. След 20 дни. Купувам й почивка в Германия. Избирам да купя самолетния билет от Хемус Еър. Ако се чудиш кои пък са тези - това е БГ авио-компанияТА. Правя резервация онлайн. Отговарят ми с един ред на развален английски, че кънфърмейшън номера ми е едикойси. Няма цена на билета, няма методи за плащане - нищо. Пиша им 2 писма, в който ги питам колко струва билета и как мога да го платя, защото съм в чужбина. Не ми отговарят.
Накрая решавам да им звънна. Звъня. В офиса им на Графа /май Графа, някъде из центъра на София/. Вдига ми превъзбудена и забързана кака, която "ми"ка през целия разговор, звучи напрегната и нахакана. Не ми дава никакви конкретни отговори, на момнети е непростимо арогантна, защото аз правя толкова сложни нещата с това, че си купувам билет от тях.
Не, не може да се плати по интернет, не не може и по телефона, не не приемат дебитни карти и чекове. Не не и не. Ама вие нали не мислите, че аз ще си дойда до България, за да го купя от вас този билет?!
Добреее, ще изпратя някого да го купи.
Може ли да дойде човека в офиса ви на летището?
миииии, виШте гУспоУ, не е желателно.
Добре, ама на мен по някакви си причини ми е най-удобно в този офис. Защо, какво пречи?
а БЕ, гУспожУ, казах ви, че не е желателно, вие сега като не искате да ме чуете..
(унемявам! не знам какво да кажа)
Добре, не е желателно според вас или как? Там продават ли се билети или не? Не е ли централния ви офис там???
МИ гУспожУ, можете да идете и там, ама ако се наложи да чакате няколко часа - да знаете, че съм ви предупредила.
(добре бе, аз не искам да ми се налага да чакам няколко часа, и не е нормално да трябва да чакам никакви часове само защото съм избрала един офис пред друг и то защото ми е по удобен, но нейсе.. мълча си)
Добре, понеже билета е за подарък, няма да го купува пътника, нали може 3то лице да дойде, да го плати и да го вземе, те ще го занесат на пътника.
МИИ, не е желателно.
( а бе вие ДОБРЕ ЛИ СТЕ????) Може ли или не може?
ми, гУспожУ, казах ви, че не е желателно, ако се отрази отрицателно на пътника, да не кажете, че не съм ви предупредила.

КОШМАР!!! КОШМАР!!!
не, те не просто не знаят как се прави бизнес. Не може да е това. Защото има книги, учебници, наръчници, има умни и можещи хора на този свят.
Те просто са арогантни! Не им дреме за нищо освен да не им откарнат портмонето в трамвая навръщане от работа и комшиите да не слушат музика на мах цяла нощ.

Затворих с усещането, че по-малко от преди искам да купя този билет от тях. Казвам си -- ооо, аз ще се обадя на главния офис, ще питам тях, те ще знаят, и ще им кажа, че не съм получила никаква помощ от вдигачката на телефона в едикойси офис. Обаждам се. Жената на телефона започва да ме убеждава, че не не ама не е това телефона на който трябва да знънна едикойси бил номера, там да се обадя. Казвам - ок, аз гледам телефона тука, който ВИЕ ЛИЧНО сте сложили в уеб страницата си, не се обаждам от България, не може ли вие да ми дадете информацията, която ми трябва, за да си купя билет от вас на стойност 3 минимални работни заплати, дявол да го вземе (не всичко от това казвам, мисля си го, най-любезна съм иначе)
Жената ми обяснява много по-учтиво от предната, че всичко, което искам е възможно, с изключение да платя от разстояние и аз съм повече от щастлива вече...
Тъжното е, че като свикнеш с такива неща.. спираш да мислиш за това, че има режим на водата и тока в столицата на държава, която е на прага да влезе в европейски съюз, казваш си - ОК е че имаме вода нали, преди милион години са нямали вода, о! аз съм щастливец, че живея в толкова Хубаво Време! Не мислиш за това какви са пътищата, благодарен си, че има изобщо пътища..
тъжно.
гневна съм.

А много ми липсва България.
Честно!

Знаеш ли, на едно кафе съм в момента, седнала отвън, батерията на компютъра ми свършва и влизам вътре, за да го включа, ставам вземам си раницата, кафето и компютъра, едно момче става от съседната маса и казва - изчакайте, изчакайте да ви отворя вратата. Хората са добри тук, тих. Много добри. Не, ученичките не се бият по дискотеките. Не са завистливи и злобни. Нямането не ги е озлобило. Мъжете не са цинични и арогантни.
Хората са добри тук, тих. до-бри!
а така се живее по лесно. и по приятно.

О, а мен как ме боли, тих.
Че завърших право в България с отличен, а не мога да се занимавам с право.
Че искам да се прибера при семейството си и приятелите си, но ще трябва да минат години сокато си купя кола в България, или жилище или мога да си позволя спокойно да ида на почивка.
Да, тих, удоволствията струват пари, а в България пари няма.
В България не искам да имам деца, защото ще изразстнат сред злоба, мрачни погледи и безпаричие.
Това е истината, тих, и няма защо да си я спестяваме.
Колко човека са щастливи в България?
За колко хора да живеят там е Техен Избор, видели са какво е в чужбина и са се върнали с ясното съзнание, че Искат Там.
Колко? 10% от всички? 20%?

Боли ме, че се регистрирам в сайта на ЕЛСА - европейската организация за студенти по право, които предлагат възможности за платен интерншип в европейските институции, и знаеш ли, не мога да се регистрирам защото като напишеш българия и трябва да избереш от списък с университети този в който си завършил - и този списък е празен! няма списък с университети за българия! и не можеш да се регистрираш.
За какво пренадлежане към Европа ми говориш, тих?
Как пренадлежим към Европа? С това, че сме на същия континент?
Как?
С какво сме част от европа?
С митата?
С абсурно ниския ни брутен вътрешен продукт?
С това, че комунистите спечелиха изборите?
С това, че няма начин да ползваш европейските начини за плащане?
Знаеш ли колко бизнес ще дойде в България - зиро! докато този бизнес ще трябва да идва в българия на крак за да плаща кеш за бизнес операциите, които прави.
Всяка затънтена бутка тука приема кредитни, дебитни карти и чекове.
Летището в България не приема.
С какво пренадлежим към европа, тих?
С неизмеримото ниво на корупцията в съдебната система и в политическите среди.
С това, че абсурдна личност като Симеон Сакс бла бла бла е министър председател. С това, че партия като Атака спечелва над 8% от гласовете.
С това, че прокурори и съдии вземат подкупи? и всеки всеки знае за това.

За какво да се върна в България, тих?
За да не мога да спечеля конкурс, с успеха който имам и с това, че съм в топ пет на курса, само защото конкурса е купен вече.
За да не мога да вземам решения по съвест, само защото имам шеф, който взема незаконните решения и ме принуждава да отсъдя това и това, в противен случай оставам без работа. Тих, това е истината за съдебната система в България. И съм сигурна, че ти го знаеш.
Да работя за 400 лева, 500, 600 и да не смогвам да си платя сметките с тях?
защо ми е, тих?
Заради абсурдната фикс идея, че Трябва да се върна в България?
Защо?
Да ме навикват чиновнички?

И мен ме боли, тих.
Много ме боли.
И много ми липсват приятелите ми и семейството ми в България.

it's all about love.


Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: MissFix]  
Авторgiver (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 02:25



neznam kolko shte sum vuv Washington
znam che na 20 avgust trivba da sum v Chicagona niakolko dni.
A ti ot kolko vreme si tuk?
Vijdam che kolkoto i da si prekaral si ja zaobichala Amerika .
Az taka i nemojax da se naucha na tova ,vupreki che moje bi sum stoial tuk okolo 4godini che i poveche veche.
A ako mojem da se vidma niakude i na men shte mi e priatno.

giver



Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: MissFix]  
Авторgiver (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 02:29



Eto za 5godini ti si se promenila mnogo.
Pomniache chetix ,za prozorec ,za dujda......za teb ....za tova kakvo e da obichash.
Imax edni pritel kitaec lekar tuk .TOi vednuj mi kaza '' v tazi durjava vsichki idvame razlichni i si trugvame ednakvi''
ne zagubai sebe si......

giver




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.