Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 23.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Пaтилaнчo]  
Авторgiver (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 02:31



ne te poznvam ,istina e .....
I vse pak kak te promenixa poslednite ti 5 godni ot jivota ....
a dali da spodelish takova neshto pred men ,i pred predppolagam i drugi xora koito ne te poznvat zavisi samo ot teb.
Dano da sa te promenili s xubavo.

giver



Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: giver]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано29.06.05 06:04



Аз пък чакам бебе номер 2,живот и здраве ноември началото и ако са познали ще е мъж:-)))
Апропо аз съм mery ,ako izob]o me pomnite:-)



Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: giver]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано29.06.05 18:16



Айде де, ти пък как си писал, като че ли да се промени човек е нещо лошо, ся чак съвестта й човъркаш, загубвала себе си, бла-бла... Поразрови се няколко теми по-надолу, писала е и за любов и за каквото там си мислиш, че е изгубила, има си цяла нейна тема. Стига с тия клишета за Америка бе хора. Еднакви били, намкви били. Сигурно ги сглобява някоя роботска компания, а? Хора като хора, човешката природа е една и съща в целият свят. Айде някой рекъл нещо и вече най-великата мисъл на света. Ама то човек вярва в каквото си ще, всъщност, и има фрази-клишета за всяко нещо. Също като "Сговорна дружина планина повдига" и "На вълкът вратът му е дебел, щото си върши работата сам". А де? Кое е вярното. Рекъл китаецът нещо... И ти що живееш там като не ти харесва и като са ти неприятни хората? Вече колко години си там, м? Ела си тука де, всички сме индивидуалности, различни, прекрасни хора, усмихнати, щастливи...



Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: esprit]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано29.06.05 18:19



Абе не съм много сигурна за тоя ник мери, ама ако кажеш че си Лудото, направо се фърлям да те прегръщам. Начи още съществуваш по широкия свят, м? Айде кажи дали си ти и отма те адвам на кюто да ти кажа аз на теб колко съм се променила за тия 5 години :)))



Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: medusa]  
Авторgiver (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 19:24



mi ....ot 1998 dodneshna data samo otivam i se vrushtam ot Amerika. Za kvo jiveia tuk li ako kaja che e za pari samo shte izluja, idvam tuk za da moga da izbiagam malko to BG. Zashto iskam da izbiagam ot BG li .....prichini mnogo. A zashto obicham da sum v BG li prichini oshte poveche.
Ache v USA se jivee poveche ot lesno ,i che tova za ednakvostta na xorata e isitna mojesh da go razberesh samo ako si pojiviala malko tuk i si kontaktuvala samo s amerikanci ,ot razlichni prosloiki na obshtestvoto. Isitna e che bulgari koito samo s bulgari kontaktuvat ,meksikanci s meksikanci ....i taka.
Ama te ti se radvat mnogo ,xubav akcent ,po razlichni xora .........Az ne kazvam che ne niakoi xora /chujdenci/ ne im xaresva da sa tuk. ama shtoto taka govorish znaesh li che edno 95% ot xorata koito sa doshili ot niakude si mogat da si pozvoliat da iamat vsichko za iadene koeoto mojesh da si pomislish ,da imat izbor da piat 4 vida priasno mliako i da se chudiat koeto tochno da piat, ta tezi xora sa siti ,imat za zadacha da xodiat na rabota i tova e . za tezi xora Amerika e evtina xrana magazini kato K-Mart ,WalMart, Marshals......Stomasite sa im pulni ,imat po dva garderoba drexi i, i .......tova e dostatuchno da sa shtastlivi nali?
Sudbata me sbluska s bogatite v USA. Igria po cial den golf s tiax,xodi na obiadi i vecheri po skupi mesta....Kazvam go tova za da ti obiasnia che poznvam doniakude US obshtestvo.I kakvo niamat?
Mnogoplastova chuvstvitelnost,i chetiriizmerno mislene.
Imat pari ,i pulni stomasi ,i durjava ustroena taka che da imat vsichko.
A sega ,ili niakoga slez/kachi se na nivoto ot koeto xorta koito sa jiveli poveche vreme v USA gledat na neia ,i xorata koioto mogat da si napraviat ravnosmetka kakva cena sa platili za da sa tuk ,xorata koito sa otkrovenni prei vsichko sus sebe si i togava napishi neshto .


giver



Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: medusa]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано29.06.05 20:35



е съм Лудото,не ми скачай:-))))



Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: MissFix]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано23.07.05 13:06



За съжаление едва днес прочетох мнението ти и е редно да кажа какво мисля по нещата които си казала.
Някой ще каже - лесно ти е на теб щом си вече "материално осигурен". Как звучи само. Имаш коли, къщи и си в България при това. Да, ама не. Ако съм постигнал нещо досега и тук, то е въпреки лелката от пощата и служителката от компанията с които си се сблъскала. Въпреки това, че не можеш да плащаш безналично все още. Постигнал съм го защото съм отчел тези фактори, както и много други. Борил съм се с тях, а не са ми служили за оправдание, че ми пречат. Преодолявал съм ги всеки ден, а тези които не мога - съм заобикалял. За да остана. Това е моят избор и аз стоя зад него. Както ти стоиш зад своя - разбира се.
Винаги съм смятал, че богатството на нашата цивилизация е в разнообразието. Нека сме различни. Това не е препятствие. В този аспект разбирам и подкрепям гивъра/този вечно търсещ дух/. В америка бих живял , но не бих останал. И не осъждам тези които са избрали това. Просто ми е мъчно , че не сме заедно. Защото както се казваше в едно послание преди:"Заедно можем повече". Някой беше прибавил завистливо отзад - "да крадем". Аз бих добавил днес и сега: "да съградим и се обичаме".
България не е и няма да бъде недружелюбната и крадлива служителка от някой офис. България е прекрасна страна и аз ще я обичам до последния си дъх, въпреки здравната ни система заради която дните на баща ми са преброени. Да, въпреки това. Защото всичко може да си купиш от заредените магазини на америка, но родина - никога.

Magister bibendi


Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано23.07.05 20:17



не ми е чужда гледната ти точка, тих. никак.
ти вероятно имаш своите причини да се "бориш" и да Бъдеш "въпреки" нещата.
аз нямам нито желание нито основание да се "боря" с чиновнички. не ми е даже интересно и предизвикателно.
не искам и да Бъда въпреки Нещата искам да Съм Заради Тях.

да, америка е чудесна държава. подредена, богата, красива.
моето момче е тук и вероятно това е което прави усещанията ми ТОЛКОВА положителни.

и знаеш ли - след 2 месеца се прибирам в България. и дали ще се върна пак тук един господ знае.
но като си дойда - обещай, че ще направим едно събиране в софия и тогава ще си говорим пак. ЗАЕДНО. за нещата.
:-))) нямам търпение ;-)))
айде смааййййллллл
на мене навсякъде ми е готино!

it's all about love.


Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: MissFix]  
Авторgiver (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 22:58



Offfff,nemoga da ne napisha Miss za tazi krasiva durjava ,koiato taka se sluchi che poobikolix mnogo.Az ne kontaktuvam s bulgari ,moje bitova pravi prestoia mi tuk takauv kakuvto ne mi xaresva. Popadanla sum v edno obshtestvo s dosta intelekt ,pari i ....vsichko koetotazi svobodna krasiva i chista durjava im dava. Ama nemoga da gi ponasiam ,zanesh li kvo e da sa ti kraino nepriatni ,inache sa mili ,i umisxnati i gotovi da ti pomognat. Ama tezi beli chorapi ,koi gi e izmislil neznam ,no fakta e fakt ,mnogo sa na pochit v tazi xubava durjava. Golama chasto ot denia mi minava v pravene na nishto,i samo si sedia na niakoia Starbacks i pia kafeta. Sega sum vuv Washington DC i jiveia na 5min ot Belia dom ,kato vseki downtown na USA ima masi navun ,narod ...nespirno dvijeni, ei mamka mu stara ,chista li kazvash e durjavata ?chisti kazvash sa xorata ? i vsichkite tezi jeni deno da si maxnat kosmite ot krakata i podmishnicite i te sa chisti.... ne te napadam ,ama vsichera veche mi doide mnogo kato stoiax i gi gledax .A za koletite .....az dosega sum izpratil koleti za mnogo parichki v BG i vsichkite sa na miasototo kudettrivba da sa. Nali znaesh che USPS imat niakolko opcii,nai xubavata se kazva Global Express mail malko e poskupa ot air mail,no vsichko pristiga za 3-5dni i go nosiat direktno na adresa koito si posocila. Mi che az kolelo pratix na sina mi za rojdenia mu de... Aide kato si otidesh v BG i kato se suberete ,i kaji posle kude ti e po xubavo. A mojebi tochno zatova ti e xubavo tuk, zaradi momcheto ti......
A che e xubavo i chisto i podredeno v USA i che izkarvash pari koito na kraia na meseca ti gi vzimat i tova e viarno.Na strano mnogo xora im xaresva tuk i sa dovolni i shtastlivi che imat 4vidia priasno mliako da piat. A puk az znash li na kov se kefia tuk? Kato otida niakude i xorata me gledat i vikat, kolko razlichno izglejdash ot vsichki nas/amerikancite/ evropeec si nali?I az s ogomno udovolstvie kazvam che sum ot Bulgaria.A puk i az kato po goliama chast ot xorata koito sa v USA sum tuk shtoto izkarvam mnogo parichki ,koito ,znam kolko xubavo se xarchat v BG,no iskam v BG da si gi xarcha.
Kusmet Miss.


giver



Тема Re: koi kak se e promenil za 5 godini?нови [re: MissFix]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано24.07.05 01:21



Въпреки, че както всичко около нас и моя живот се променя непрестанно, обещавам че ще дойда в София или където и да е за да се видим. По-добре веднъж да видиш, отколкото сто пъти да чуеш. Тези които ме познават знаят, че обещая ли - значи е направено.
Целувки

Magister bibendi



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.