Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема докога?нови  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано27.05.05 11:37



навремето така започваха дописките на прохождащите журналисти, които описваха някоя квартална дупка с изключителни размери и после изкупуваха тиража на вестника, за да го раздават на приятели и да показват как на седма страница, ей там, отдолу им пише името.
разказвам тоя дълъг увод не за друго, а защото ми се струва, не , даже съм уверен,че повечето хора пишат в тоя клуб ,колкото да си видят името. ех, мамка му, трябваше да направя навремето вестник, в който да публикувам размислите на идиотите.
кефя ви се.
вервайте.

да се ядосваш е навик.


Тема Re: и аз това се питамнови [re: AC]  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано27.05.05 12:28



сладур, че си цървул е видно и отдалеч. по принцип на тъпуци кът теп даже и не отговарям, но имам 3 минути и ще ти задоволя прищефката да се почустваш велик за още 5, не за друго, но видно е,че си ограничен и четеш бавно.
да си селянин, какъфто очевидно си, е призвание. гордей се, ама леко с цървулките,че понамирисваш.
освен,че си прост и нямаш чуство за хумор, нещо очевидно присъщо на селяните , изоставили родните колиби, си и с леви идеи и навярно по душа си педераст. най-голямата ти радост е да се чустваш мъж, ама то е, щото си педал. повярвай ми, занимателен си ми само колкото да ти кажа,че ако те влече педерастията, отдай й се с пълна сила. там може би ще си им интересен.


да се ядосваш е навик.


Тема Re: и аз това се питамнови [re: MeчoПyx]  
Автор sirlvanhoe (рицар)
Публикувано27.05.05 13:26



Интересно... много, много интересно...
За първи път да ми хареса изказване на чушката и ти да така да се изкендзаш отгоре му с мазното си подопашие...
Абе пич, ти явно си мазохист (не само прикрит хомосексуалист)!
Не ти ли стигна дето тука половината клуб те оплю, ами сега и с чушката се захвана??? То чушлето си има много трески за дялане, ама поне не е обратен глупак!!!
А, сега виждам, че има малко прогрес в теб - започнал си да подражаваш и на тия от клуба "Попръжни". Ама приятелю, пак си сбъркал, бре! Клуба си сбъркал (и като гледам и много други работи са ти объркани, ама нейсе!)
Готини хора ми казаха, че и ти си готин, ама почвам вече да не им вярвам. То това твоето просто не се издържа вече!!! Що не вземеш да си купиш едно въженце, добре да го насмолиш, да го вържеш на някое клонче и да се обесиш (ако нямаш пари за въже, ще ти услужа). Така ще спасиш много хора, включително и себе си от простотията и глупостта. Белким света стане малко по-добър и умен...



Тема Re: и аз това се питамнови [re: sirlvanhoe]  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано27.05.05 13:40



леле, верно не сте у ред. понякога сте ми занимателни с простотията си, а понякога просто скучновати. ти, еле пъ ти, си тип "досада мазна", да мъ прощаваш за френската приказка.
и като фметка онли - не подражавам, некак си, щот съм уникатен, дет пееха банана замунда бенд , макар че ти, очевидно слушаш азис и нема да ме разбереш.
не е лесно да си прост, вервам ти,че не ти е лесно.
а за педалите, тоже ми вервай, разпознавам ви отдалече. некак си съм станал чуфствителен на тема "меки китки" и щом ми седогади ,начи наблизо щъка кът хлебарка неква такава.
вервай.

да се ядосваш е навик.


Тема Re: и аз това се питамнови [re: MeчoПyx]  
Автор sirlvanhoe (рицар)
Публикувано27.05.05 13:43



Разбирам те напълно, че си наясно, че не е лесно да си прост! Явно от опит знаеш!



Тема Притча за СърАйвънху (демек, иван..кой?)нови [re: sirlvanhoe]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано27.05.05 13:55



Живял едно време един сър айвънху. Жалки времена били. Некво немало какво да се прави по цел ден. Един ден прочел у вестнико, че правели кастинг за смели рицари, които трябвало да се сражават против Ламя. Сърайвънху се явил и (това все пак е приказка) взел че спечелил. Щели да го дават по телевизията и всичко било лайф. Орагнизирали сичко като истинско, а камери следели по цял ден кога сърайвънху (и останалите спечелили кастинга) се съревновавали да си бъркат по носовете, да акат зад храстите в Замъка и да дебнат Ламето. В крайна сметка, след безброй такива приключения, сърайвънху безславно отпаднал от надпреварата след едно твърде некадърно изпълнение на Лиляно моме. Независмо от загубата, той пак спечелил, както се казва след избори. Станал критик и дръзко започнал да охулва всякакви Лайф шоу продукции. Благодарение на това името му продължило да не говори нищо на никого и всички за краткост му казвали сър...ху?

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: и аз това се питамнови [re: AC]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано27.05.05 13:58



Кога те посветиха в рицарство, АС?

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Притча за СърАйвънху (демек, иван..кой?)нови [re: marta_s]  
Автор sirlvanhoe (рицар)
Публикувано27.05.05 14:20



Еййййй, много точен разказ. Сякаш си била там.
Да не би ти да си била Ламята???



Тема Re: Притча за СърАйвънху (демек, иван..кой?)нови [re: sirlvanhoe]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано27.05.05 14:26



Значи все пак не си знаел, че участваш в лайф...

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Притча за СърАйвънху (демек, иван..кой?)нови [re: marta_s]  
Автор sirlvanhoe (рицар)
Публикувано27.05.05 14:33



Ми.... нали съм си тъп рицар...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.