Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за общочовешкото звучене  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано25.05.05 11:23



нещо напоследък гледам клубо се излага. не се опвдигат теми от общочовешко значение -например требе ли като се прави сфирка да има презерватиф /женската версия/ или да нема /мъжката такава/. да не споменавам за други важни и общочовешки теми - например, требе ли задължително да се праиш на пич и да не ядеш шкембе у компанията на дама или ако си мноо махмурлия е позволено.
те тва е - некак си сте разводнили нещата, некви леви идеи са ви напъпили, некви умни приказки пускате, дето немат грам приложение у практиката, вервайте.

да се ядосваш е навик.


Тема Re: за общочовешкото звучененови [re: MeчoПyx]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано25.05.05 11:46



Пфу, как може въобще да повдигаш въпрос за шкембе в присъствието на дама. Естествено, че не може! А махмурлукът не е никакво оправдание. Ами, представи си начи, ако в твое присъствие дамата си поръча торлю гювеч! Или кьопоолу. Или, недай си Боже, пръжки с лук? И на всичкото отгоре поясни, че е в цикъл и затова яде гадости. Абсолютно недискутабълен въпрос.
Иначе диспутът за мъжката и женската версия на т. нар. "свирка" стои отворен. За жалост този проблем стои на дневен ред, отакакто измислиха ягодови, бананови, ментови и намквиоще презервативи. Но да се върнем на предната тема за малко - нема такива с вкус на шкембечорба. Ако имаше, отговорът щеше да е НЕ. А сега мисля да оставя думата на експертите.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: за общочовешкото звучененови [re: MeчoПyx]  
Автор sirlvanhoe (рицар)
Публикувано25.05.05 13:06



Пич, ти нещо много почна да се бъркаш тоя клуб с какво ли не...
Като се замисля (а аз само това мога да правя):
1. Не е лошо да понаучиш българския език и да забравиш, че на село си си говорил, както ти се обърне езика. Заради такива като теб селенията ни е нагазила навсякъде.
2. Темата за свирките ("сфирките" - това е, за да ме разбереш за какво говоря) не е за тоя клуб. Има си там "Адам и Ева", "Говорим за секс" и тям подобни.
3. Сега си е демокрация и еманципацията ни е притиснала здраво и затова не виждам смисъл от такива теми: ще се притесни ли някоя дама от това, че ям щкембе или няма да се притесни. В последно време "дамите" започнаха да псуват като каруцари, да пият като казаци и други такива "мъжки" неща.
Така, че, приятелю, не е лошо да вземеш да се пооправиш и на човек да заприличаш. :)))
А, щях да забравя да ти напомня: който иска да скрие нещо за себе си, започва да обяснява на всички, със или без повод, как не е това, което не е. По тази причина не е лошо да спреш да говориш за леви и десни, защото май на доста хора им се догади от една и съща боза (вкиснала)...



Тема Re: за общочовешкото звучененови [re: MeчoПyx]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано25.05.05 13:17



Трябва да поровя в памета си , защото такива неща ме вълнуваха когато бях 18-22 годишен , няма начин да нямам някакъв спомен макар , че минаха вече 20 години от тогава ... ...тц , нищо не помня , минаха 5 минути както седя пред компа , чешам се по кратуната за да ми се ороси мозъка по-бързо и да си спомня нещо... ама тц , няма .... бяло поле ... май най-добре ще е да влезеш в клуб 10-15 при връсниците си и да питаш тях.

За някои хора всичко в живота е въпрос на престиж ,и като си помисля какви неща бяха престижни в България - да си мутра , и да имаш мутреса манекенка, да си футболист, да си педераст, да си евреин , да си реститутка ... е , всичките тези неща са ми точно като въпроса с шкембето и ягодовите капути...

А някои хора си живеят чисто и просто - като къпан милиционер....

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: за общочовешкото звучененови [re: sirlvanhoe]  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано25.05.05 13:33



напрао ме радваш с тфа, дет ме сфетваш,че съм прост, вервай.
1. ако става дума за това какво е българския език ти изпявам песента на део "по-добре недей, бате, по-добре недей"...може да си премерим дипломите, ако ти е интересно
2. темата за сфирките си е баш актуална и прочее, да мъ прощааш за френската приказка... щото каките станали едни взискателни, не се трае.. а ония клубове не са ми интересни ич и отникъде, вервай. и тука пишем само щото таковото си имам фенки, дет мъ четът... нал си спомняш кво каза иванчо йотата - кешки аз да бех изгорел, а не списанията ми. за народа загуба велика...та и аз така
3. колкото до това дали шъ заприличам на човек -отеби, мина ми начи времето дет ме влечеше...а относно левите не си праф, вервай пак - левото нахлу начи като тайфун нахлу... и у тоя дир се родиха върли леви идеи, хегелиански, както бих ги назовал, ако исках да давам названия на нещата, ма не ме влече де...
а кату ти се гади -не ме чети, вервай... от леви идеалисти одобрение не чакам, не го и искам отнекъде...


да се ядосваш е навик.


Тема Re: за общочовешкото звучененови [re: wiper]  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано25.05.05 13:35



да ти потфърля начи на на теп тема за размисла неква
темата с презервативите некак си е важна и отсекъде... тва с мутрите, пидалите и секва паплач вече ми омръзна... дреме ми за човечеството, вервай, писна ми да го спасявам, мамка му... сега требе да се говори за бира, секс и рокендрол, дето пееше бат жоро минчев, да го прости бог, че беше пич и отсекъде...
а за годинките, кът гледам май сме набори. само дето ти се праиш на сериозен у клубо, което си е чиста проба леф идеализъм, да мъ прощааш

да се ядосваш е навик.


Тема Re: за общочовешкото звучененови [re: MeчoПyx]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано25.05.05 13:39



Само БСП и ЦСКА-Cool Condoms ;-))))

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: за общочовешкото звучененови [re: wiper]  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано25.05.05 13:41



отеби тва, че напрао ми се гади ве -требе си дюрекс, син, на пъпчици...
и САМО ЛЕВСКИ, ма то това по дифолт де

да се ядосваш е навик.


Тема Re: за общочовешкото звучененови [re: MeчoПyx]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано25.05.05 13:54



Ужас. АНТРАКС!!!

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: за общочовешкото звучененови [re: marta_s]  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано25.05.05 13:57



къф антракс пъ сега... нещо не сванах ич репликата, да се поясниш начи, нема да говориш кът царо на 24 май, молим.

да се ядосваш е навик.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.