Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "За хората и мишките"нови  
Автор KeвинKocтнъp (разпознат)
Публикувано11.03.05 19:45



Здравейте!:)Аз съм едно семпличко провинциално момче, ноо комплексирано и т.н., но да не размивам опита за тема с разказ за себе си!:)Чета Ви от няколко дни и забелязвам изключително ерудирани теми и мнения визиращи собствените Ви преживявания и възгледи и споделени"наужким под формата на майтап-фантазийка"....това ми дава повод и надежда, че бихте отговорили/при тва квалитетно/колко от Вас биха теглили куршума на любимото си куче, "когато му дойде времето"!?:)Много благодаря предварително на отзовалите се или"чок мерси, както казват в Англия"!:)



Тема Re: "За хората и мишките"нови [re: KeвинKocтнъp]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано11.03.05 21:19



Ами кучето живее десетина години , човек живее да речеме 60-70 , начи ти се падат по 5-6 кучета в живота , на мене кучето не ми е слабост , никога не съм имал "домашен любимец " , незнам какво да ти кажа... освен че папагалите гледат на нас като нещо временно , за техните 200-300 години , колко ли собственика се сменяват ...така и ние трябва да гледаме на кучетата ... има куче-няма куче , лесно е ...ох настървих се ,и ми се пристреля по помиари , тука в квартала има много и ходят на глутници... бенг бенг буги буги бенг бенг

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: "За хората и мишките"нови [re: KeвинKocтнъp]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано12.03.05 03:08



Нека го превърнем в тест.
За да не се изкушим със свободни разсъждения върху понятия като "наужким под формата на майтап", "теглил куршума", "Чок", "квалитетно", "куче" и "Англия"

моля отбележете с Х-че
1. не бих казал /_/
2. бих казал /_/
3. отвреме навреме /_/
4. обикновено в края на седмицата /_/


ПС: Кевин, тъкмо си прав би ли метнал боклука през прозореца.



знам, че в живота има и други неща, освен пари, секс и водка, но не се сещам кои са

Редактирано от !Soley на 12.03.05 03:12.



Тема Re: "За хората и мишките"нови [re: KeвинKocтнъp]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано12.03.05 06:06



нека поставим въпроса така:
Кога му идва времето?
и ако ти мислиш, че му е дошло, а то не му е дошло мммм?
какво печелим когато губим нещо?
и какво печелим когато не губим нищо?
и изобщо печелим ли?

ако на повечето въпроси отговорите са ви двубуквени /опшънс - да, не/ - не сте разбрали въпросите, започнете теста отначало.
ако на повечето от въпросите сте отговорили с цели изречения с точки и запетайки - времето НЕ му е дошло! върнете се към теста, след време.

а иначе - я да оставиш животинката да си живее спокойно и да си умре в мир! ааааааааааамаха!
и нали ти е любима!

а колкото до куршума и тегленето, ти на какво мнение си:
мислиш ли, че трябва да се либерализира режима на УПОТРЕБЛЕНИЕ* на оръжие?

* думата е употребена в точния й смисъл, да не се заменя с носене, притежаване и др. глаголи изразяващо просто съхраняване. иде реч за у-по-тре-бле-ние.
и аз като един виден стреляч
кх кх кх
ще илюстрирам!



иии впрочем, горния линк
е
специален поздрав за буратино, с много любов.
т.
;-))

it's all about love.

Тема Re: "За хората и мишките"нови [re: MissFix]  
Автор KeвинKocтнъp (разпознат)
Публикувано12.03.05 09:34



Отговарйки на Вас-отговарям на всички/поради липса на време/.
1.Темата е в кавички, понеже е взаимствана от произведение на Стайнбек/тоя не е чатър, нито пък клубен преписвач и словоблудец/.
2.Не ставаше въпрос нито за кучета, нито за евтаназия и т.н.
3.Питането бе дали на всеки от нас ни стиска да се разделим с нещо много любимо завинаги, виждайки, че това е единственото правилно решение и сме положили достатъчно много усилия преди това да предотвратим неизбежното.
Както и да е-весел клубен живот Ви желая и " чок-чао, както казват в Англия"!:)



Тема Re: "За хората и мишките" [re: KeвинKocтнъp]  
Автор Пaтилaнчo (4Е)
Публикувано12.03.05 09:56



Ако не го застреляш, когато му "дойде времето" то и само ще си умре. Само дето ще се помъчи повечко. Важното е, дори да не си го застрелял, когато умре просто да го погребеш. Иначе всичко се вмирисва. А ти едва ли искаш да помниш любимото си куче, като една миризлива мърша.
Или с други думи, отговорът е ДА, би следвало да ни стиска.



Тема Re: "За хората и мишките"нови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано12.03.05 11:23



Вие не разбирате , във уравнението константата е , че кучето трябва да умре на всяка цена ... то или е болно и ще умре само в страшни мъки ,но след дълго време...или ти ще го претрепеш и ще му направиш густо като го отървеш от мъките му...също така в уравнението не се вижда един хипотетичен знак , който се казва -"кучешки живот"... е как да не го застреляш сега а ? кажи...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: "За хората и мишките"нови [re: KeвинKocтнъp]  
Автор тиxaтa.cтъпka (Д.Д.Д)
Публикувано14.03.05 21:17



Много ме радва фактът, че се включват и нови хора в тоя клуб. Поздравявам те за това, щот знам какво ти струва тази смела постъпка. Колкото до темата - мисля да се въздържа от коментар. Много обичам и Стайнбек, и кучетата. И за да има продължение престоя ти в нашия скромен и високоинтелектуален клуб, добре би било в друга тема да ни кажеш нещо като встъпителни мисли. Избираш си тема, която би те изявила добре и я разчопляш безжалостно. Свободно съчинение му казваха в училище.
Както се казва в една реклама: " Не е лесно да станете член на нашия клуб. Лесното идва после"!

Magister bibendi


Тема Re: "За хората и мишките"нови [re: KeвинKocтнъp]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано15.03.05 06:06



са понеже само аз разбрах за кво аджеба иде реч ето ти моя семпъл но много категоричен отговор:

Питането бе дали на всеки от нас ни стиска да се разделим с нещо много любимо завинаги, виждайки, че това е единственото правилно решение и сме положили достатъчно много усилия преди това да предотвратим неизбежното.

Никога не е правилното решение да се разделим с Нещо Много Любимо завинаги!
Това никога не е правилното решение.

и още нещо:
неизбежно е само едно нещо. умирането.

не убивай кучето.
ако то само умре, или друг го убие, е тогава поне знаеш, че си направил всичко възможно.

Пази обичта си. Обгрижвай я. Спасявай я в трудни моменти. Тя не е миг. Градеж е.
не я оставяй да си отиде. това наистина никога няма да можеш да си простиш.

it's all about love.


Тема Re: "За хората и мишките" [re: MissFix]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 23:36



толкова те обичам много, щото си много умничко! и си толкова права!
но тук е друго...
да теглиш куршума... за да няма разпятие.
от това да оставиш някого да разпънат на кръст и да му теглиш куршума..
тук ас е по-прав с евтаназията...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.