Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Малко гимнастика за ума.нови  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.03.05 22:49



Разделяме се на двойки или тройки....това ще са отделните творчески колективи и почваме да пишем теми колективно.
Кой с кого е в колектив ще се определя или от жребий или ще се групираме по килограми, така че общото тегло на творчески колектив да не надхвърля 180 кила, т.е ако например колективът е от трима души може всеки от тях да тежи по 60 кила.
Темите ще са по ваш избор. Може да включвате и визуални ефекти. Ако произведението ви е на чужд език ще ви помоля да приложите превод.
Утре очаквайте по-точни указания и най-важното, формирането на групите по творество.
Аз искам да съм в една творческа група с Атомната чушка и Буратино.
Ще се радвам да споделите идеите си относно организацията и протичането на конкурса игра по долу.



Тема Re: Малко гимнастика за ума.нови [re: пeтъk]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано01.03.05 22:59



Кво да правя с теб и с някакъв зеленчук в една група ?



Тема Re: Малко гимнастика за ума.нови [re: buratino]  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.03.05 23:04



Буратино!!!
Много добре знаеш как познахме числата!!!
С ман си в групата и това е.......

Редактирано от пeтъk на 01.03.05 23:05.



Тема Re: Малко гимнастика за ума.нови [re: пeтъk]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.03.05 23:24



Начи освен , че ще трябва да пишеме ти взе Буратино и АС...е това е ... незнам , според мене трябва жребие да се тегли , и жребието да си покаже кой сват ,кой брат , кой на овцата врат...плюс това не всички ще са съгласни , аз не съм съглаен още от сега , обаче поради кофти стечение на обстоятелствата ще трябва да пиша , и още ... защо трябва да се пишат теми , по-хубаво си е така като си е чистичко и никой не пише , аз немога само да влизам и да чета някакви си неща тука , пък и почнах от понеделник вто-ра работа , времето вече ми е пари ... макар , че като гледам парите не разбирам как те са време ...

Сега друго не ми идва на акъл което мога да напиша и си отивам , много ще се радвам ако има приятели които да откликнат въпреки , че не помня какво съм ги помолил , а... Пете и ...Буратино и Другите (Петък и Сол)...може да дойдете да пиеме ракия в четвъртък , ако разбирасе имате ракия и уста...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Малко гимнастика за ума.нови [re: wiper]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано02.03.05 05:17



Е може да направиме сбирката на Герена. Имало някакъв ресторант, дето ти давали оръжие, да гърмиш свадбарската като се напиеш.
Може да отидеме на български сушибар. Ще пиеме "Сахалинска сливова" и ще мезиме с японската луканка "Цунами".
А може просто да се събереме да пиеме ракия, ако някой от клуба може да си уцели устата с шишето.

Петък и Сол ми звучи като Салт енд Пепър



Тема Re: Малко гимнастика за ума.нови [re: пeтъk]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.03.05 06:43



петък, ти прибара чушката и буратино точно с какви привилегии, извинявай?
като организатор или как?
аз предлагам да се разделим по континенти.
разбира се штот искам да играя с чушката в един отбор.
ако не се приеме
моля да се приеме да съм с радо /имам предвид ника, а не името/, и ако може да ни оставите сами в един отбор, и да ни включите чак на финалите, за да не ни се налага да се занимаваме с вас.

а! имам и едно процедурно предложение
моля
марта и патиланчо да ги сложим в един отбор.
защото и двамата пишат със зелени никове и почти не ги различавам. все ми се струва, че е един и същи човек. така за всички ни ще е по-лесно да преглътнем писанията им.

it's all about love.


Тема Re: Малко гимнастика за ума.нови [re: MissFix]  
Автор Пaтилaнчo (4Е)
Публикувано02.03.05 09:32



Аз смятам да се включа в отбора с ракията за четвъртък. Там разбира се, ще наливам в гърлото на wiper и накрая ще го заставя да подпише декларация, че се включва в отбора ми. Аз, марта и вип - това си е направо дрийм тийм. Стягайте си задниците лузъри.



Тема Re: Малко гимнастика за ума.нови [re: wiper]  
Автор пeтъk ()
Публикувано02.03.05 09:36



Вайпър!Отговарям именно на теб, защото ми се струваш най-благороден!Но нека отговорът ми да се счита до всички, взели отношение по темата.
Докато спях ми хрумна, че творческите колективи може да са динамични!Така творците от един колектив ща могат да изявят таланта си и в друг, при спазване на общото условие теглото на колектива да не надхвърля 180 килограма. Ето защо аз, чушката и буратино ще можем да се местим и в други колективи, макар тясната спойка помежду ни.
На въпросите на мис, специално!
Не може да се групираме по континенти, тъй като така ще има само два творчески колектива-ти и чушката на всички останали, а всички останали минаваме 180 кила и така се нарушава регламента!Ето че с правилото за динамика на отделните елементи от творческия колектив се удовлетворява и твоето желание:))
Сега за Вайпър!!!!Предвид обстоятелствата покрай вашето семейство теглото на творческият ви колектив ще е определи след приспадане на числото 10, изчислено по сложна формула с едно неизвестно, с която сега няма да ви занимавам:)
След минути очаквайте примерна тема, написана в съавторство от мен, буратино и чушката!Пояснявам, че тя не участва в състезанието, възприемайте я като примерен образец!
За въпроси, предложения, мнения, жаби и петиции, заповядайте на денонощното ни гише- ТУК!



Тема Re: Малко гимнастика за ума.нови [re: buratino]  
Автор Пaтилaнчo (4Е)
Публикувано02.03.05 09:43



Петък и Солей не може да са солта и пипера на живота.
От къде знам ли?
Аз и Вайпър сме (Вип, ще има още комплименти, ти само "ела в отбора")!!!



Тема Re: Малко гимнастика за ума.нови [re: пeтъk]  
Автор пeтъk ()
Публикувано02.03.05 09:46



Драги приятели...ето и първото пролетно кокиче, сътворено от мен, буратино и чушката.....частта, написана от чушката ще я познаете по латиница, аз съм с болд, а буратино с италик.


Абе, Лидия...какво да правя блееееееееееееее
Пиши за пролеттта!
egati tapata tema.
Иде пролет, птичките пеят, слънцето грее, а една ракета в небето се рее, чувствам глад в стомаха си полуизпразнен, ще изям едно кюфте, нека пък да ми е зле.
Снежко вече се стопи, колко бързо времето лети. С нова радост ще ни срещне пролетта, нека я посрещнем още сутринта!
Mnogo ste tapi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.