Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 29.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Можете ли да познаете  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано07.02.05 11:21



Кой ще влезе след вас ...

А мисля , че след мене ще влезе млада руса и очукана от живота жена , с татуировка между средния и показалеца на лявата ръка... ще е облечена с гарванови и щраусови пера, в съотношение 1:4 за гарвановите пера , ще има баба в Горна Оряховица , която през лятото ще е била удряна в сеновала от крайпътен знак , най вероятно ще има сетра , както бабата така и русата, сетрата на бабата ще е дама пика , но за нея няма да говорим ,а сетрата на русата ще е русалка , която ще е женена за бобеното зърно от едноименна приказка ...влизайки тука , може би ще сподели с нас , че е била жестоко измъчвана от педофили , че е била яздена от кон или обратно пропорционално на това , иначе ще е весела и заядлива на моменти и ще прилича на момичетата на късмета , за което никой няма да и се сърди...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Можете ли да познаетенови [re: wiper]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано07.02.05 11:36



ами доста е трудно да се прецени,но пък и аз виждам понякога неща които другите не ги виждат,ама като се събудя и всичко си идва по местата...

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Можете ли да познаетенови [re: Джoaннa]  
Автор Пaтилaнчo (4Е)
Публикувано07.02.05 12:56



Аз пък напоследък съм се притеснил, че сънищата ми са станали тривиални. Тривиални, смисъл че сънувам все неща, дето реално биха могли да се случат. Например в офиса съм и шефът ми намалява заплатата под претекст, че закъснявам сутрин. Къде останаха онези странни същества като, че извадени от фантастичен комикс дето ще те преследват, ще ти говорят на извънземен език, но ти ще ги разбираш, даже ще ги разбираш и без да казват дума, особено ако са се втурнали подире ти с някоя томахавка. Дето точно когато те достигнат и понеже си главен герой и не може сценаристите да те убият, се оказва, че тия дзверове са искали всъщност да заровят томахавката. Няма ги тия пейзажи - живописни като от приказка с летящи човечета и феи.
С други думи, ако човек е това, което сънува, то значи аз съм се превърнал в строг, но справедлив чичко, здраво стъпил в обществото, набиращ скорост по релсите на реалността!

*Ми айде някой малко цветни сънища да ми пусне, че тия съм ги гледал.



Тема Re: Можете ли да познаете [re: Пaтилaнчo]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано07.02.05 13:47



Понеже виждам че си сериозен, а аз уважавам сериозните хора и аз ще ти призная нещо.
Сънувам много често че летя над полета и гори,че се изкачвам по върхове и разни планини, ама едноооо красиво,чак не ми се събужда. Като се събудя и като видя реалността и се щипя,дали пък онова не е истината, а това е сън. Кажи ми сега на кое да обърна повече внимание

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Можете ли да познаетенови [re: Джoaннa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано08.02.05 16:42



Изглежда имам над 70% познаваемост ... само дето Джоана не е познала , че след нея ще влезе млад и напорист младеж , член на бригадирското движение и личен съратник на Бенковски , докато варел лютеница в двора с баба си му дошла следната идея Е=m . c2 , тогава той се откъснал от летящата чета и заминал на запад за да стане Розенкройцер...години след това не се чуло за него нищо , освен , че са го видяли на един италиански пазар да виси на кръст със забити в краката и ръцете пирони , други хора разправят за него , че го видяли в Тесалоники да продава гълъби на мира , но каквото и да говорели за него , един ден той се прибрал при баба си и лютеницата , като и носел в буркан от компот, едно стадо калинки ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...


Тема Re: Можете ли да познаетенови [re: wiper]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано08.02.05 16:50



.................извода е че не трябва да се пикае в пепелниците,

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Можете ли да познаетенови [re: wiper]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано08.02.05 19:16



Ти защо ходиш в дамската тоалетна?

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Можете ли да познаетенови [re: marta_s]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано11.02.05 11:53



Защото като видя жена дори и на картинка , освиряпявам , кръвта ми се качва в главата , краката ми се качват в ръцете , торбичките ми под очите слизат под коленете ... търся си сериозен партньор там , партньор с който можем да основем кенеф , в който може да се пикае на воля без да се плаща ... понякога влизам за да си натопя устните в чинията ,за да не ми се напукват от студа ... понякога влизам колкото да има кой да влезе в него , а понякога излизам ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Можете ли да познаетенови [re: wiper]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано11.02.05 11:58



довечера ще дойда да ти донеса хапчетата.

всичко ще е наред. пак.

бе, ако не друго ...


Тема Re: Можете ли да познаетенови [re: !Soley]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано11.02.05 12:10



Донеси , моля те , но без чертичка по средата...

Всичко което ме убива ми е неудобно...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.