Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Тема Какъв е този клуб???????  
Автор komita ()
Публикувано03.02.05 13:48



Тука що не си пишете за Косово? Какви са тези работи за които си пишете и как се събрахте в клуб наричан Косово?



Тема Re: Какъв е този клуб???????нови [re: komita]  
Автор Пaтилaнчo (4Е)
Публикувано03.02.05 13:50



ти пък ще кажеш за кво да пишем
ние сме войници и превзехме Косово 2. сега ще си правим квот си щем. С момчетата вече изнасилихме пленничките, а сега разпределяме златото. Закъсня, с други думи.



Тема Re: Какъв е този клуб???????нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор Джoaннa (гордата ТО)
Публикувано03.02.05 14:21



Ми да, и избухна мир , сега правим само любов ,щото кво да правиш след като си изнасилен,това ти остава само

всичко е в ръцете ми:)))))


Тема Re: Какъв е този клуб???????нови [re: komita]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано03.02.05 16:03



А, така, кажи им. Ред трябва да има тука, ред!

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Какъв е този клуб???????нови [re: komita]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано03.02.05 16:09



виш
избраха ни.
имаше един голям кастинг, критерии - бързописане и задоволително ориентиране в интернет среда.
и после ни сложиха тука.
нещо като виртуален биг брадър.
написаха това име на клуба за прикритие.
а вече какви са тези работи за които си пишем тукккааа, и аз не мога да ти кажа какви са. не знам.
от службата са ни дали кодове за всичко.
затова звучи като все едно някаква хаотична реч, амааааааааааа нееее, всичко това има подтекст, задтекст, и никога контекст.
марта е ръководителя на мисията, с нея само не говори!

it's all about love.


Тема Re: Какъв е този клуб???????нови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано03.02.05 16:48



Ето какво е написано в клуб Телевизия , с автор Митю Пищова .

Уважаеми зрители само и единствено тук можете да си купите полезни продукти на прилична цена:
1.Искам да ви представя нашия първи артикул.Той е многофункционален,екстравагантен и последен писък на модата.Универсалната броеница.Цена 50 лева.Ако се обадите до 20 минути-поръчвате една получавате цял кашон.
2.За да се информирате за следващата ни стока ще поканя известния в цял свят Ташо Снегорина от Априлци.Кажи,бай Ташо,сега да чуе българския народ как ти помогна Косми диска:-Туй нещу кой го е измислил,как гу е напраял Господ здраве да му дава.Слушай сега да ти разправям.Рина на прасетата и по едно време усещам болка.Ама моиш ли са сети каква болка?-Никога не мога да се досетя.-Болка в кръста.Брех викам си!!!Ко ша праим сига!!!Отидох си млад.Пък ми са живей.Гледам рикламътъ пу тиливизоръ.На унуй нещу ричи му имиту чи забраях.-Косми диска.-Точно.От космоса.Тъй.Тъй.Мисля си нищу няма да изгубя.Какво са иляду лева.Иляду и двеста с ДДСто.Кът го сложих чувствам едно такова чувство ша ричеш топло.Има няма пет години и смених инвалидната количка с патерици.Айде Господ здраве да ви дава и 1051.
3.Разплули сте се в креслото.Ядете си манджата и си гледате рахатлъка.Навън вали сняг.Кучи студ.Не ви се спортува,а искате да отслабнете.Няма проблеми.Имаме решение.Купете си специалните опити(впити)чирпугащи.Ем си седиш,ем се топи сланината.
4.Вие сте плешив,грозен и миризлив.Вие сте глупав,нисък и дебел.Вие сте,вие сте...А бе направо сте за оплакване.Ние предлагаме професионални оплаквачки,най-добрите в бранша,на телефон 0900555555 на живо и 0885555555 на запис.Те ще ви помогнат да се почувствате по-добре.
5.Старите ви цървули и дрехи са се износили.Не берете гайле.Нашата телевизия Илиянци Те Ве Шоп предлага богат избор:”Одибос”,”Гуси”(от свинска кожа),”Нийбийток”(с изолация),”Крада”,”Хармани” и други.Доказателство за тяхното качество са многото,но неуспешни опити да се копират от пиратски фирми като:”Адидас”,”Гучи”,”Рийбок”,”Прада” и “Армани”.
А за довиждане искам да ви кажа нашия девиз:”Пачка кинти въф ръката-дрехи,печка и пералня за жената”.Чао.


Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Какъв е този клуб???????нови [re: komita]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано03.02.05 18:41



Един чукчи отива в магазин и иска брадва Heavy Metal. Продавачът му дал брадвата и чукчито си тръгнало. След 4 часа чукчито пак идва и пак иска една брадва Heavy Metal. Продавача леко учуден пак му дава тихо и кротко. След оше 4 часа чукчито пак идва и пак иска брадва Heavy Metal. Тоя път продавача не се сдържал и попитал:
- Абе ти кво ги правиш тия брадви, бе, к'во цепиш, че се чупят?
Чукчито отговорило:
- Цепя лед.
И продавача:
- Ми така кажи та да ти дам една брадва LED ZEPPELIN.

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Какъв е този клуб???????нови [re: komita]  
Автор eskarina (once upon)
Публикувано03.02.05 19:59



ne e vajno kakvi kak i zashto sa rabotite tuka
vajnoto e che Nero 6.0 e mnogo kuho organizirano.
!

...Give me one reason to stay here and I’ll turn right back around...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.