Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 28.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Първи сме по интелект!нови  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.02.05 14:09



Имаме си на гости чужденци от Френското Патентно ведомство!!!!!!Представяте ли си!Ето защо аз съм облечена с блузка с голямо деколте, макар да не я изпълвам особено….баба ми казваше…Важна е големината на деколтето, а не съдържанието!Не само аз съм интересно предизвикателство за колегите от вносното ведомство. Нашият главен секретар им събра очите без преувеличение, щото не знае нито дума на английски език! Ма какво бе!Ми да научат те български, какво ми идват тука и шпрехат някакви неконвертируеми езици…английски, френски, един па и немски! То така ако проявим слабост веднъж като нищо ще ни се качат на главата.
Мога да Ви кажа, че българите сме най-хитрата нация, самородни таланти!Не веднъж съм се чудила какво толкова им величаем на чужденците, че те нямат елементарна мисъл за нещата и култура на потребление. За да не кажете, чр говоря напразно ще ви приведа няколко примера в подкрепа на твърдението си!
Ще започна с патилата си от времето когато благодарение на късогледството на един преподавател и същото това деколте, дето го описах по-горе заминах на специализация във Франкфурт, ама не на Майн, а на Одер за да се обучвам по важни въпроси……В общежитието ни имаше обща пералня, където срещу закупен жетон, дето забравих колко точно струваше, айде да кажем едно евро всеки обитател можеше да си пере , каквото там му е стигнало фаза за пране.
Е, питам…как на никой от тия хора, предствителни извадки от цялото земно кълбо не им хрумна гениалната идея да си спестят това едно евро за по-важни работи!Българската група беше най-изобретателна!На мястото на жетона поставяме лъжица и пералнята почва да пере…колко му е да се сетиш, ще кажете, ама на - само на българите ни хрумна!
Само на българската група и хрумна и друго важно нещо, благодарение на което спестих аз персонално три марки, а целият ни екип от седем души още шест пъти по три, следователно шест по три осемнайсет и три двадест и една….марки! Тия загубеняци от прости, по-прости не сложили на плувния басейн служител да следи кой влиза и срещу колко пари ми някакъв автомат, на който пише ЗА ЛИЦА ПОД 18 ГОДИНИ 2 МАРКИ, ЗА ВЪЗРАСТНИ-5 МАРКИ….и тия немци като си пускат по пет марки, абе будала, как ще те знае тоя автомат на колко години си, пусни две, да не би да ги намираш на готово!
Колко още случай мога да разкажа…..ей пред очите ми е как полвин час търсихме от къде можем да прескочим оградата на открития басейн за да си спестим таксата, а като прескочихме немските ни приятели и една испанка отидоха и си платиха таксата!!!!…..изводът се налага от самосебе си чужденците са неимоверно ограничени, стадо малоумни и бръщолевещи на неразбираем език полуидиоти.
Те просто те изкушават да им се подиграеш, да надсмееш глупостта им….в Созопол възпълничко и преждевременно развито немско девойче, обуто в семпли и малко умалели къси гащета, на две плитчици, с фотоапаратче на врата и инфантилна усмивка за ръчичка с още по хилнатия си и съмнително учтив татко , след десетминутно преследване от страна на собственика на позападнало кръчме влизат да вечрят вътре, опиващи се да приемат прахоляка и застъпеното присъствие на насекоми за вълнуваща екзотика, а тоя същия превъзбудено вика подире им…"Ай да ви еба майката" и доволно потрива ръце!!!
Същото това доволно изражение ".прецакахме ги тия" съм виждала и у колежката ми от Министерство на Правосъдието, дето ми я комплектоваха за една командировка, щото на мъжа и майката искала да прати по нея едно нещо на една жена….та тая същата добиваше егати самодоволната физиономия, докато тъпчеше сандвичи от служебния обяд в чантата си!Кой да й каже на милата, че целия офис е в камери….пък и си е права жената, само на абсолютни кретени ще им хрумне да ни оставят сами в една стая с храната, без да предвидят, че ще си я натъпчем за из път…при все че тя храната е за нас забележете!
С две думи….никакво такова поклонничество към тия чужденци…да не съм чула, ще че се караме!
А тия францизите им сложихме от сладките, дето останаха от работните групи оня ден и им претоплихме част от останалото кафе…нека им е, като са прости!Бас ловя че няма да се усетят!



Тема пууууууу че ма яд!нови [re: пeтъk]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано01.02.05 14:38



"Тест на нацията"
Четвъртък 27 Януари 2005 15:21ч.


Българската Национална Телевизия и Продуцентска къща “Едита” обявяват кастинг за набиране на участници в шоу-играта “Тест на нацията” за отборите на блондинките, таксиметровите шофьори и студентите. Кандидатите трябва да носят документ за самоличност, студентски книжки и служебни карти за таксиметровите шофьори.
Кастингът включва решаване на кратък тест за интелигентност и телевизионни проби.
Конкурсът ще се проведе на 02 февруари 2005 г. от 10.00 до 16.00 часа в кино “Влайкова”.


За контакти: 9441124 и 9441320


за една бройка го изпуснах ейййййй цццццццццц
Можеше да кандидатствам в отбора на студентите!!!!!!


кикикикикикикикикикиккикикикикикикикикикики




P.S. да допълня, че забравих:

петък, дъ земеш да идеш да кандидатстваш за отбора на блондинките - ще ги разбиете!!!!!! Поне да не ме е яд, че аз не можах да отида!

Редактирано от ДжoДo на 01.02.05 14:39.



Тема Re: Първи сме по интелект!нови [re: пeтъk]  
Автор Biscuit ()
Публикувано01.02.05 15:42



Неам нерви аз да го чета туй дългото нещо и няма да изкажа компетентното си мнение. В случая предпочитам да съм тиква в задния двор на Музикалната дирекция.

На мен баща ми беше в затвора, брат ми беше в затвора, аз ко?! - няма да ида ли!!!

Редактирано от Biscuit на 01.02.05 15:43.



Тема Re: Първи сме по интелект!нови [re: пeтъk]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано01.02.05 15:59



петък, тоя с немския..., с групата ли си тръгва?

ако може... нямам търпение шнеле да се запозная с него.
Дано изглежда вундабах.


нищо лично - от два месеца въртя един немски филм... та няма с кой да го гледам.
имам неясни моменти. само едно бързо преводче на няколко епизода.

ти сега нещо оплакваш ли се...

Редактирано от !Soley на 01.02.05 16:00.



Тема Re: Първи сме по интелект!нови [re: !Soley]  
Автор пeтъk ()
Публикувано01.02.05 16:34



Щ е те уредя при едно условие!Не, при две!
Първо, да ми обещаеш, че ако те покани в хотела шампоанчетата и сапуните, които успееш да задигнеш от банята и всичко каквото намериш в мини бара е за мен!
Второ...да звъннеш от хотелкстата стая на следния номер 00179635842693853414214 и да предадеш на Рангел, че майка му иска от мен пари за събора на село, а от сестра му не!



Тема Re: Първи сме по интелект!нови [re: пeтъk]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано01.02.05 16:43



ох, това ли, бе... нямаш проблеми - имам даже и от други хотели неща.

От последния си взех и 3 шапки за баня и една чаша с надпис РСВ от стола на една станция на ЖП-то.

аз си помислих, че ще ми искаш филма... - не съм го разучила още.

ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re: Първи сме по интелект!нови [re: пeтъk]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано01.02.05 16:45



Рангел ми е доведен брат все пак.

Съжалявам оправяйте се без мен.

ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re: Първи сме по интелект!нови [re: пeтъk]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано01.02.05 18:35



цъ.
прости
невъзпитани. основно невъзпитани
бедни
и тесногледи
сме българите.
и нито е смешно, нито забавно.
на мен ми е тъжно.

щото 3 марки за входа на басейна не са нищо за един германец, и няма нищо ама нищо против да ги даде, защото знае, че за всичко се плаща. за неговия труд също се плаща и много ще му е неприятно ако него някой гледа да го прецака.
нас обаче щот все ни прецакват. и ний все се чувстваме яко преебани, гледаме да прецакаме и ние колкото може повече. пък и за нас 3 марки/или евро там н.з. са много.
бе Алеко го е написал преди толкова години..

аз всяка сутрин проверявам колегите като купуват вестници по колко цента са пуснали. като са взели 2-3 или повче вестника дали са пуснали там съответните 35 цента за всеки от тях или само веднъж 35 цента и ти се отваря вратичката на кутията и си зимаш колко душа ти иска.
и ако са пуснали само за един вестник а са взели повече им казвам ЧЕ НЕ Е ЧЕСТНО. и те са съгласни с мен. и другия път пускат един долар повече.
щото един долар е нищо, защото този вестник е от 118 страници за които работят сигурно 10000 души, защото някой е станал в 4 сутринта за да пълни тези кутии с вестници. какво са 35 цента повече? за какво говорим изобщо, нали?

аз примерно нямам нищо против да си купувам дискове.
и всеки ми вика. ама как бе, не си купувай, като си дойдеш ще си теглиш и ще си записваш всичко, което искаш, защо да даваш пари.
а един диск е 5$, и за 20$ съм си купувала, ама зависи от настроението, сигурно саундтрака на клоузър и за 50$ ще си го купя ама.
та 5$ са толкова нищо за диск.
само като си представиш колко хора са работили по него. и това е тяхната заплата. аз като оценявам труда им, харесвайки диска, си плащам. кво са 5$. като ги имаш.
защо да не ги дадеш.
на мен днес минимум 20 човека по същия начин са ми дали по 5$.
бе
докато се чувстваш преебан, винаги ще гледаш да преебеш и ти.
много тъпо

it's all about love.


Тема Re: Първи сме по интелект!нови [re: !Soley]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.02.05 18:36



Тоя филм дето го въртиш от два месеца да не е на медицинска тематика ... голи по организъм немци си слагат разни неща кой където може ... един нищо не си слага освен една пура в устата , седи на стол пуши и се поти ... ония слагачите са на гумен тепих , но за сметка на това са целите в кожи ... тънки , както и тънки са камшиците им с които се налагат докато си слагат нещата тук там , накрая всички се изпикават в устата на свободноизбран ... като гледам колко течности са отпразнили от себе си , се чудя дали после няма да отидат и да се изсерат някъде , за да може да се изпразнят напълно ... да стане толкова празно , колкото в душите им ...

Сол , мисля , че докато го гледаш не седиш да пушиш пура в някой стол и да се потиш , мисля , че докато го гледаш , готвиш или переш , за да не отива времето на халост ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Първи сме по интелект!нови [re: wiper]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано01.02.05 18:46



"... да стане толкова празно , колкото в душите им ... "
кажи ми, кажи ми че това е вдъхновено от ана каренина, която /книгата за която де, не нея/ държиш под възглавницата си. докато отмине бременността на жена ти.

иначе не разбирам защо да е празно в душите им?
или на всички немци им е празно в душите?

it's all about love.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.