Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 30.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема CLOSER филма  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано29.01.05 04:13



дават ли го по кината в българия?
и ако да - гледали ли сте го?
и ако да - хареса ли ви?
а ако не - гледайте го.

it's all about love.


Тема Re: CLOSER филманови [re: MissFix]  
Автор eskarina (once upon)
Публикувано29.01.05 10:57



da
da
da
-

...Give me one reason to stay here and I’ll turn right back around...


Тема Re: CLOSER филманови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано29.01.05 12:02



Ние го дръпнахме от мрежата. Много тъп ни беше и на двамата. Аман от депресантски филми, в които хората не знаят кво искат и все нещо им е накриво и им пречи да си живеят живота естествено и нормално и си крещят един на друг и изобщо... всъщност като се замисля, то и извън филмите хората живеят така... Абе, уотс ронг уид ю пипъл??? Сбъркан свят...


Виж, "Finding Neverland", ето това вече е хубав филм! Да му стане благо на човек на душата, че винаги в тоя скапан и сбъркан човешки живот са се раждали и нормални хора, които знаят как да живеят и да се радват на дните си.



Тема Re: CLOSER филманови [re: medusa]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано29.01.05 17:56



именно - хората в живия живот са тозчно такива като тези във филма, отношенията са им такива, изключая няколко двойки като теб и мъжа ти. може би. но иначе, наистина мед, това е което е тук. в живота.
да, с всичкото незнаене на какво искат.
знаене и ненамиране на смелост да си го вземат.
намиране на смелост, когато искането се е изхабило.
лутане, секс, и груби думи.
обичам те и не те обичам.
от днес обичам друг.
това е което е.
малко драматично изглежда щото много от тези неща са ги наблъскали във филма, някакъв многоидеен да бъде.

на мен много ми хареса.
нищо, че че there is something wrong with you, people!
yes, there is.
but.. this is what the life is. excactly what it is.

it's all about love.


Тема Re: CLOSER филманови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано29.01.05 18:24



Е какво му е хубавото на всичко това, че чак филм да правят за него? Аз като видя такова нещо, еми не ми харесва. Кое точно ти хареса толкова много? Ти Така ли искаш да живееш?



Тема Re: CLOSER филманови [re: medusa]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано29.01.05 19:00



ако може АС да те чуе сигурно би ти ръкопляскал!
все едно той го е писал това мнение.

Защо трябва нещо да е хубаво, че да направят филм за него? защо трябва да има винаги хепи енд? защо? в живота не е така, бе мед!! не-е-така.
в живота е точно ей така като във филма, хубаво, нехубаво - такова е.
той се прибира от командировка и казва, обоЖавам те, но чуках друга в ню йорк, за мен не значи нищо.
тя казва - ок, и за мен не значи нищо, но аз обичам друг. и той ме чука по добре от теб. така, че разделяме се.

това е което се случва, мед. това е което е истината. това е начина по който хората си говорят.
когато жена ти ти каже, че си има любовник от една година, първата ти мисъл е, че ще убиеш нея, втората че ще убиеш него и третата е къде ли са правили секс? на вашето легло? а тя свършила ли е? колко пъти? .. нали. за да сравни. а дали наистина този другия е по-добър от него.
това е бе мед.
това е което хората си говорят.
това е което усещат.
когато ти казват чао си тръгваш. и боли. и си стриптизьорка в клуб щото нищо друго няма смисъл. когато отново се върнат при теб ти се забавляваш за малко.. после казваш всъщност - аз вече не те обичам. и как да те?! ти разби живота ми. тръгвай си, ще се обадя на охраната.
когато някой е чукал жена ти ти отиваш и чукаш приятелката му.
нали.

ето това е което ми харесва.
че е истински.
че е от живот

it's all about love.


Тема Re: CLOSER филманови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано29.01.05 19:24



Бе то в живота има всичко бе. И такова има, ама има и друго. И всичко е въпрос на личен избор. Не се задоволявай с такъв глупав живот и такива филми. Ако очакваш да живееш така само щото "живота е такъв", еми такъв ще е. Ама що зорлем да се отказваш от красотата? Харесал й бил филма... ми то в него нямаше нищо красиво, какво ти хареса?... освен Натали Портман...
И като му гледам наградите на филма, си мисля, колко емоционално ощетени и осакатени са хората... ама кой им е виновен като така им харесва. Драма да има.



Тема Re: CLOSER филманови [re: medusa]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано29.01.05 19:59



сигурно сте прави.
твърде драма има в мене.

мед, ей сега ще отида и ще гледам неверланд.

и не че е нужно да правим кой знае каква велика дискусия си мисля: наистина ли не намерихте нищо хубаво в този филм?
първо и 4мата главни герои си играят супер.
второ: има идеи, които са прокарани много категорично и ярко.
сети се за последния трилър, който си гледала и ти е харесал. имало е убийство нали. перфекто убийство пример, и ако харесваш филма, не значи че харесваш убийството. харесваш начина по-който е показано във филма.

ей сега проверих след 45 мин. дават finding neverland, отивам, после ще си говорим.

it's all about love.


Тема Re: CLOSER филманови [re: MissFix]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано29.01.05 20:13



Глей ся, аз и филми с перфектни убийства не харесвам.
А те актьорите са си първокачествени, ясно че ше играят добре, милиони получават за това, ама ролите са им посрани. То разбира се и най-грозното нещо си има някаква добра страна.
Иначе никакви полезни идеи не ми прокара тоя филм. Виж Невърленда много хубави идеи прокарва. Най-ми хареса "Не карай момчетата да заспиват насила. Утре ще се събудят с един ден по-стари. Докато се усетиш и ще са порастнали." И много други неща ми харесаха де. Айде отивай да гледаш и ше коментираме :)



Тема Re: CLOSER филманови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано29.01.05 23:49



Мамка му всичко сте изписали дето е трябвало да се каже по темата , а пък аз нали съм на работа и няма как да влизам в нета , филма е тъп то е ясно ... че е ртеалност реалност е ... ама защо ния показват , може би затова ,че незнаем как живеят хората ... и да си кажем ... А-а-ааа ето така живеят хората ... аз съм даже един от тях , живота начи ми е безмислен , дали да не зема да си прережа вените със стъкло , или пък простичко да се метна от 23-тия етаж примерно ....като казах ейтаж та се сетих , че АС иска да гледа филми за това как се скача от небостъргачи ... е филма за това е Спайдър Мен 1 и 2 ... който да вземеш се ще те научи на това ...пък Невърленд ... деба разрева ме на няколко пъти... ебати съм мекушавото копеле ... за мене само руски филми ...военни ...сирена ... разбираме , че сме във война ... събираме се всички да отидем на фронта... ядем само някаква каша и около нас свирят снаряди ... стреляме и ние , когато не стреляме пушим в окопите и се влюбваме в мед. сестрата...

Всичко което ме убива ми е неудобно...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.