Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 18.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: ОК [re: buratino]  
Автор Poruchik_Rzevski (пристрастен)
Публикувано27.01.05 13:33



Познаваме го лично доста народ, а ти се не бой да се запознаеш с него - той повече от 2 пистолета не носи едновременно.
Ако не е тайна, за къде ще е поръчковото изследване на тема "Колко всъщност са ненормални притежаващите законно оръжие и защо трябва да се вкарат директно в затвора без право на помилване"?
"Космогърл" или "Жената днес"?

......
А в 33 - распяли, но не сильно.
.......


Тема Re: преди да отговоря на въпроса тинови [re: buratino]  
Автор Poruchik_Rzevski (пристрастен)
Публикувано27.01.05 13:36



тоя въпрос е много общ, подходящо приложение - пистолетите за забиване на пирони. принципно бих претопил всички метални оръжия.


Да му се не знае, глогаджиите пак намазаха! Техните нали са полимерни, ще им се размине

......
А в 33 - распяли, но не сильно.
.......


Тема Re: оръжията ... [re: buratino]  
Автор lvo lll (Ag008)
Публикувано27.01.05 13:39



как възприемаш оръжието?
*като опасност
= за кого? ако опасноста насочена към лошите ?
катеренето по скали също е опасно ... но не е забранено нали ?


за какво служи то?
*са да бъдат убивани живи същества с него
чувал ли си че оръжия могат да се използват и правят специално за спорт, хоби, развлечение, колекциониране и др.


за какво може да се използва?
*тоя въпрос е много общ, подходящо приложение - пистолетите за забиване на пирони. принципно бих претопил всички метални оръжия.

всеки изстрел не значи че един умира .. някои хора с много натоварени професии .. позлват стрелбата като медитация ... за разтоварване от стреса



виждал ли си на живо оръжие ?
*да виждал съм
какво си виждал ?


стрелял ли си някога ?
*вероятно с повече оръжия отколкото ти, но не по собствено желание
къде си стрелял .. и някои насилил ли те е да стреляш ?


имаш ли/ имал ли си някога хоби ?
*да имал съм и още имам
опасно ли е било хобитото?
имало ли е такива които са искали да ти попречат да имаш хоби или не са те разбирали?
и как си се отнасял към тях



спортувал ли си нещичко?
*да, спортувал съм
защо не спортуваш и сега ?

"Чрез огъня природата се възобновява изцяло!"


Тема Re: ОК [re: Poruchik_Rzevski]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано27.01.05 13:45



Г-н Рзевски, не бях убеден, че оръжието е опасно до момента, в който не се появиха тези еднакви типове от клуб "Оръжие". По постингите им разбрах, че те са крайно опасни. Изказват се неаргументирано и са слонни да обиждат когато нямат какво точно да кажат. Не искам и за миг да си представя какво може да се случи ако се опитам да се да изразя някакво различно мнение от това на членовете на клуб "Оръжие".



Тема Re: нима някои стреля по хотата които го нервират [re: buratino]  
Автор lvo lll (Ag008)
Публикувано27.01.05 13:55



???????

това пък откъде го измисли ?

или понеже ти направил така :)

оръжието е отговорност

много хора които са буйствали и скачали да се бият при всеки скандал
след като имат вече оръжие ... сами признават че са станали много по спокойни и отговорни

защото използването на законно оръжие
трябва да се докаже че е правомерно в съда
докато за побой .. рядко се случва да се влиза в съда



"Чрез огъня природата се възобновява изцяло!"


Тема Aбе дървен философе [re: buratino]  
Автор grizi (BG)
Публикувано27.01.05 13:56



Аха, значи си полицай.. ..знам ви какво правите с личното си оръжие (което ви е толкова необходимо), като се напиете/дрогирате почвате да стреляте по заведенията и убивате невинни хора. Трябва да ви дадат копия на вас.. ...даже не и копия , че може да се раните... ..трябва да ви дадат гумени палки за да не стават инциденти!
нали малко по горе точно ти обясняваше че държавата и органите на власта трябва да те пазят
а и с гумена палка могат да те утрепят само дет ше се мъчиш повече



Тема Re: ОК [re: buratino]  
Автор Poruchik_Rzevski (пристрастен)
Публикувано27.01.05 14:02



Абе не сме чак толкоз опасни типовете от клуб "Оръжие", можеш и сам еф ту еф дет се вика да се убедиш. Нормални хора сме - инженери, журналисти, адвокати и какви ли не още. И си треперим над разрешителните, та от такива като нас издънки и "разпищолване" едва ли ще има. Всъщност ако се разровиш из темите на клуба, ще забележиш, че Йосарян примерно е един от хората които са против тоталното и лесно получаване на оръжие от всеки. Така, че различни мнения както виждаш има и в самия клуб, и никой още не е отстрелян за мнението си

......
А в 33 - распяли, но не сильно.
.......


Тема Re: Всъщност, това ... [re: marta_s]  
Автор lvo lll (Ag008)
Публикувано27.01.05 14:10



мнение .. е може би най-точното и без пристрасития



"Чрез огъня природата се възобновява изцяло!"


Тема Re: оръжията ... [re: lvo lll]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано27.01.05 14:11



* кои са уо уо уошитеее?
какво общо има с оръжието карането по скали и кой кара по скали?
* да, чувал съм! аргумента се приема , но това не ги прави по-малко опасни
За развлечение? Какво е това оръжие?
* е то оставаше и при всеки изстрел да умира човек.. ...да се разтоварваш от стреса, ОК разбирам какво искаш да кажеш. Но само на определените за това места, нали? Не приемам за разтоварване от стреса гърменето по Нова Година и даже на мен ми се образува стрес, когато някой глупак си извади пистолета в заведение и гръмне с него.
* какво съм виждал не мога да кажа точно, не съм се интересувал. ще тикажа какво съм държал и с какво съм стрелял.. ..приблизително:
пистолети и револвери- Рюгер(нов модел беше), ТТ, Макаров (много пъти), Глок, много стар Смит & Уесън (май така беше)
автоматично оръжие - ловната пушка на дядо, АК 47 5.45 и 7.62 (та та та т аааа) , ПКТ 7.62 (стрелял съм , та съм се насрал), РПГ, 23мм автоматично оръдие на БМП.
самолети,ракети, кораби и най-много танкове и верижни машини
Това за какво ти беше не ми стана ясно?!
* да, наслилиха ме , да не мислиш че ми се е ходило в казармата
а там на колко критични ситуации съм присъствал... .болно ми е за хората с оръжие в ръка
* да ходя да плувам. има такива , които ми пречат .. ...разни глупаци, които не могат да разберат, че в БГ всички трябва да се движат вдясно. Че преди тренировка трябва да се изкъпят и най-много тези , които не си спират водата след като свършат с къпането. Тея дето пикаят в басейна също не ги обичам.
Добре ,ч е не пускат с пистолети във басейна , че не знам как ще плувам с бронирана жилетка.

Абе ти пак не ми отговори на темата!
Иво не мога да ти разбера идеята , искаш да ти разкажа за живота си ли?



Тема Re: Aбе дървен философе [re: grizi]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано27.01.05 14:14



Е то и от болест може да умреш, ама ще се мъчиш още повече.

Не съм казал ,че полицията във БГ е организирана така , че да е най-ефективна. Прочети другите постинги и достигни до истината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.