Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 28.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема 70 %нови  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано20.01.05 09:02



очевиден извод - само дето често не виждам гората, загледан в дървото. не, че не се опитвам да обхвана необятното, както казваше колегата прудков, но това е друга тема.
та това е, каки-сладури, 70 % и смешно. макар че като се замислиш е тъжно. но от друга страна - що ли трябва да ми пука.

да се ядосваш е навик.


Тема Re: 70 %нови [re: MeчoПyx]  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано20.01.05 10:24



70 % какво? Що така с недомлъвки? Бе говори като на идиоти, та да можем да те разберем бе човек!



Тема Re: 70 %нови [re: medusa]  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано20.01.05 10:30



вчера по талавизоро един сексолог каза, че 70 % от жените в българия страдат от липса на секс или кофти такъф. човекът начи ми изясни от кво са проблемите на каките ве, се чудех що са такива, а то кво било, просто било. странно е, че при мъжете процентите са онли 10, ма те тва е.

да се ядосваш е навик.


Тема Re: 70 %нови [re: MeчoПyx]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано20.01.05 15:03



По мое скромно наблюдение, жените освен от липса на секс страдат и от липса на насилие. Едва 5% от българските жени след работа получават по един як пердах от мъжете , децата си или от непознати. Когато процента на жените носещи травматични очила достигне 70, България ще стане Ирак на Балканите и няма да чувстваме проблемите на прогнилото ни псевдохристиянско общество ;).

АЛАХ АКБАР!



Тема Re: 70 %нови [re: MeчoПyx]  
Автор пeтъk ()
Публикувано20.01.05 15:33



Мечо Пух,
представям си те като един гигантски член, искащ да помогне на всичките седемдесет процента от българските жени!Бял и добър!
Всяко време има своите велики личности, всеки индивид носи историческото бреме на епохата, в която се е родил.....напред с голямата гага, Мечо....ние сме с теб!



Тема Re: 70 %нови [re: пeтъk]  
Автор MeчoПyx (бял и добър)
Публикувано20.01.05 15:45



стига ве. въобще нямам такава претенция, пък и съм с вкус и есет. някак си не ме влече да съм оправящ каки-недоклатки. за тая работа си има чатъри-онанисти, за да са си в контекста. както казваше един друг любим литературен герой - аз се забалвявам само, защото това е нещото, което умея най-добре.
а защо ли от текста ви отново лъха леко наставническо чуство, ама даскал ботьо? баба ви, която често цитирате, очевидно не ви е подсказала, че освен взаимопомагателната олендорфова метода има и други начи за обучение и/или поучаване.

да се ядосваш е навик.


Тема Re: 70 %нови [re: пeтъk]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано20.01.05 15:46



"един гигантски член" - ето за това ще се делим на проценти - 30 на 70, щото се задаволявате с един, като грандоманщината няма да я броя.

петък, такъв не съществува и стига се кри зад размера, за да оправдаеш моногамността си.

ето това ти препоръчвам



ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re: 70 %нови [re: !Soley]  
Автор пeтъk ()
Публикувано20.01.05 15:53



Какво е това странно цвете на картинката?Не е много красиво, но е интересно?
Моногамността се предвала по полов път, заразили са ме, аз вина имам ли?



Тема Re: 70 %нови [re: MeчoПyx]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано20.01.05 15:53



а теб пък мечо, не те разбирам. все за недоебани каки говориш.

искаш ли да наебеш ся някоя кака от тук и ако е така посочвай, ако ли пък не... ние посочваме.

ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re: 70 %нови [re: пeтъk]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано20.01.05 15:57



ми, петък, щях да ти пратя тоя

, ама много традиционен ми се стори, пък и увяхва по-бързо от предишния букет.

оня си държи поне до 60 години, ако имаш късмет....

ти сега нещо оплакваш ли се...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.