Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:10 03.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Обява  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано23.12.04 01:25



Хора , помогнете търся си несериозна връзка с цел секс , може да е момиче , работата е такава , че жена ми наскоро навлезе във такъв месец на бременноста, че немога да правя секс с нея , ако некой е навит - аз съм трижди по навит , ето малко данни за мене , работя като огняр в 47-ма детска градина (веднага ще ме познаете по пламъчето в очите) , не съм висок , но за сметка на то съм строен 167-60-60 , равнището ми на тестостерон надвишава всички граници ,и затова вече имам брада по ръцете , предпочитам пози - партер и мисионерската , надявам се ,че който да отликне от към мен всичко ще бъде точно , няма да се разчува , а всичко ще бъде дискректно изпълнено , няма да има изрази от сорта -" Е-е-е-еее погледни батко , тая съм я ебал" ... обещавам ... иначе друго какво да кажа за себе си , в свободното време пиша и чета поезия , говоря свободно иврит и латински , колекционирам препарирани кучета ... в общи линии смея се, и се радвам на живота...

Много ще се радвам , ако се обадят хуманоиди , средни на пол и ръст , нямам предпочитания към количеството , важното е да се получи качество , практикувал съм много техники и вярвам , че ще има изненади за всички...

Обаждайте се , аз ще бъда всеки ден на централна гара в ляво до макетния влак , ще бъда с най-лонови чорапи , и розова туба от 20 литра в ръка за да ме познаете ...

Моля нека се обаждат хора сериозни от София само , а не от Америка или кой знае къде ...

Иначе всичко Българско и родно ....... и милеея ...



Тема Re: Обяванови [re: wiper]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано23.12.04 05:10



хахахаха, росе
четох го на глас на цялата къща и се смяхмеее, смяхмеее хахахахаха
и даже Мила /другата ми съквартиранта/ вика - я му пиши от америка.
та

писмо от америка:
Скъпи, огняро/рьо?/
ние сме малка, но дискретна група /количество/ но и за качеството можем да гарантираме. рекъмендейшънс сме изискали от всички живи бивши участници в групата.
ние сме средни на пол и ръст и на всичко сме средни, точно както искаш.
не говорим иврит и латински свободно, но пък за сметка на това боравим най-свободно с езика на тялото.
правим си всеки трети вторник на всеки четвърти месец тестове за спин и всякакви други, здрави сме. кашляме малко, пушим трева и пием, но не сме тихи.
не сме бременни и не искаме да бъдем.
имаме договор с местния вносител на дюрекс, доставя ни необходимости всеки следващ понеделник.
Четем само субтитри на клиповете на емтиви, пием всичко и вода от кана брита, пушим всичко без цигари.
любимо ни е всичко стига да е достатъчно влажно.
мислим, че интелектуално, сексуално, материално и всякак ще си допаднем.
нямаме против да разкажеш на всички за нас и ни препоръчаш.

натиснете ТУК, за - прочетох и съм съгласен с условията** и да продължите с информация за номера на кредитната Ви карта.

**с мн. малки букви шрифт:
може да си платите с чек по пощата
visa
mastercard
american expresс
discover

благодарим, че избрахте Нашите услуги.
уи апришиейт ьор бизнес, очакваме същото от вас.
с пълна дискретност:
подпис: дискретен.

it's all about love.


Тема Re: Обяванови [re: wiper]  
АвторRadd (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 09:51



Вип, разбирам пристрастията ти към лицата от среден пол, но затова батка се ходи в затвора...не така на висок глас...обърни се направо към мен, ще ти намеря нещо...можеш да си избереш и възраст и цвят на косата...ти не ги слушай разни там от Хамерика...те взимат скъпо...гледат как само да си избият разходите...булгар,булгар...туй му е цаката...



Тема Re: Обяванови [re: wiper]  
Автор пeтъk ()
Публикувано23.12.04 10:11



В отговор:
Млада пианистка, мога да свиря и на форте пиано.....Косите ми са хванати в дискретно кокче, а малките ми крачета са обути в строги обущета!!!
Обичам да се забавлявам лудо, като ходя на опера и оперета, чаят от маточина е любимото ми питие, вярвам, че копривата е храната, чийто лечебни свойства още на са разкрити докрай.
В зоопарка отдавам предпочитание на рибите, макар да са твърде темпераментни за мен.
Мечтая художник да ме нарисува до портрета на Мая Плисецкая.
Обявата ме интересува и искам да участвувам, но без да се събличам, имам една дълга нощница, малко се повдига и готово. Честна съм.

Редактирано от пeтъk на 23.12.04 10:12.



Тема Re: Обяванови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано24.12.04 11:34



Скъпи , скъпи ... как да ви кажа , аз ако имах мастер карт или некаква друга карт , изобщо нямаше да пиша обява... разбирам , че вие жените искате да го избиете на пари и проочие финтифлюшки дето ви се харесват , но тука става въпрос за взаимно удоволетворяване , понеже никой още не се е явил по обявата аз го карам на алкохол и мастурбация , лошото е че никога немога да свърша заедно ....



Тема Re:Е на мен постоянно ми се случва, няма нужда данови [re: wiper]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано25.12.04 22:56



Един път , като бех на Витоша да си бера жълт кантарион и брах , брах па не съм усетил кога се е скрило Слънцето и се е показала Луната. Летото беше и тъмница, и легам да спа право на земята, помогнах си с шишето ракия дето щях да го носа на баба с жълтия кантарион.

Събуждам се по едно време и виждам светлина. "А!"викам "хванаха ме, да бегам ли?" Фърялм женшена от джобовете и лежа, като че съм заспал, ама жумя само с едното око.
Изневиделица се появяват двама дрисльовци, ни жени, ни мъже, чужденц един вид. Единия се доближава до мен и се просяга към чувала с кантариона.
"Де бре, не пипай! Мое е!" му викам, а той ми бръмчи насреща като телевизор.
"Бжжжжжжж!" вика
Другия ме пипа по главата, после надолу, по-надолу и така стиган до чурката (да не казвам друга дума ,че си културен човек). Нямаше как,като ме пипат там и мъжа в мен се събужда! Викам си тея ще да са гейове някакви, зажаднели са за любов хората. Па като извдих чурката... ....трудно му свалих дрехата на първия, и трудно му намерих ....., абе малко като че на кръста им беше, ама викам си "хора всякакви" и като го почнах! Дай , дай , дай , дай!
Па след това другия, па после пак първия, дойдоха и други и ме дърпат за дрехите! Викам им "Спокойно бе, всички ще ви огрея!", да видят какви сме сърдечни българите .. ....после са ме приспали с нещо, като се събудих - военните ме прибрали. Готини пичове, не се обаждали вкъщи.
Две седмици ме държаха в някакъв секретен бункер, бил съм имал контакт с извънземна форма на живот. Разпитваха ме, писаха, мериха (и на тях показах чурката). Луди хора, гейове си бяха тия а не извънземни!

Та където и да отида, секса е с мен!



Тема Re:Е на мен постоянно ми се случва, няма нужда данови [re: buratino]  
Автор пeтъk ()
Публикувано25.12.04 23:08



Кантарионът за какво ти беше?



Тема Re:Е на мен постоянно ми се случва, няма нужда данови [re: пeтъk]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано25.12.04 23:11



За баба, да си прави чай за простатата!



Тема Re:Е на мен постоянно ми се случва, няма нужда данови [re: buratino]  
Автор пeтъk ()
Публикувано25.12.04 23:15



Чурка и простата едно и също ли е, батко Буратинко?



Тема Re:Е на мен постоянно ми се случва, няма нужда данови [re: пeтъk]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано25.12.04 23:28



Е простата май се вика на задстомашната желза.
Чурка си е .. ...абе на пикалото може и чурка да му викаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.