Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сексът, Пиячката и Всичко останалонови  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано13.12.04 11:26



Хай дер,
Надявам се, оценявате дълбоката философия на горното заглавие. Разбира се, Вие го свързвате с "Пътеводителя" и се надявате накрая да Ви иде да кажете "довиждане и благодаря за бирата". Всички, които сте имали неблагоразумието да се срещнете с мен сте забелязали що за човек съм. За мен егзистенциалният въпрос не е въпросът за Живота, Вселената и Всичко останало, а именно въпросът за Сексът, Пиячката и Всичко останало. Както казваше моят добър приятел Лао Дзъ "Или ще се пие или няма да се пие". След като дълго изучавах себе си, открих, че най-важният въпрос за мен е Въпросът за Сексът, Пиячката и Всичко останало. Отдавна търся отговора на този въпрос и силно се надявам, да излезе поне седемцифрено число. Ако поразсъждаваме математически и вземем Всичко останало за константа излиза, че Сексът и Пиячката са обратнопропорционални. И за да не си помислите някакви педалски тъпотии, ще Ви поясня, че обратнопропорционални значи, колкото повече едното нараства, толкова повече другото намалява. Това не съм разбрал още - Великият предел - Тай Дзи - Кривката между сексът и пиячката - Балансът. Не очаквам да ме разберете. Тук е пълно със сладникави типажи. Бас държа, че ще заменят думата Секс с думата Любов, а думата Пиячка с думата Мултивитамини. Работата е там, че ако човек не се харесва не иска да се опознае. Т.е. Вие не се приемате като пиячи и ебачи и се самозаблуждавате, че сте романтици. Не Ви знам какво сте се замъчили, но аз се абстрахирам от Вас.

адиос



Тема Re: Сексът, Пиячката и Всичко останалонови [re: Пaтилaнчo]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано13.12.04 11:48



Това ми напомня за оня интелектуален спор между мъже - при въпроса коя е превъзходната форма "по-" или "най-",
единият се замислил и отговорил .. ми на мен когато най-ми се ебе, по- ми се пие.

ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re:Много завъртяно си го написал.нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано13.12.04 13:42



Значи ли това че ЗВЕРСКОТО напиване, което планувахме за другата седмица се няма да се състои?



Тема Re: Сексът, Пиячката и Всичко останалонови [re: Пaтилaнчo]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано13.12.04 17:13



всичко, всичко, което сте написали е отвратително!

и
еКзистенциален е с "К".

с изключение на онзи мъдра мисъл, че човек ако не се харесва не иска да се опознае, но съм убедена, че сте я закачили от някой разговор със солей и нямали сте търпение да ви се оттдаде възможност да я ползвувате. та сега на.

it's all about love.


Тема Re:Много завъртяно си го написал.нови [re: buratino]  
Автор пeтъk ()
Публикувано13.12.04 17:48



Буратино!!!!!!!
Веднага се извини, дето си отворил и прочел тема с такова заглавие....
какво зверско напиване?



Тема Re:Много завъртяно си го написал.нови [re: пeтъk]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано13.12.04 18:21



кво любипитстваш, какво та какво- зверско - то си го пише, но не ебане, а напиване, така че... трай там.

ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re:Много завъртяно си го написал. [re: !Soley]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано13.12.04 18:49



ооооо
изисканата ми персона не търпи подобен речник.
зверско
ебане
напиване
не може ли да ползвате думи като фелацио, конилингус, коитус, петинг
моля.

ае отивам на училище. при възпитани хора.

it's all about love.


Тема Re:Много завъртяно си го написал.нови [re: buratino]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано14.12.04 10:02



Естествено, че ще се състои. Но някой ден трябва да идем да пием в Стриптийз бар, за да установим Предела. Ти си много подходящ съмишленик за тази нАучна кауза. И вероятно ще си вземеш десет.



Тема Re: Сексът, Пиячката и Всичко останалонови [re: MissFix]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано14.12.04 10:12



Ето на, казах Ви аз, че сте сладникави.



Тема Re:Много завъртяно си го написал.нови [re: !Soley]  
Автор пeтъk ()
Публикувано14.12.04 11:47



Противпопоставям се теърдо, Буратино се лекува от алкохолизъм, ако сте му приятели не го въвеждайте в изкушение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.