Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 16.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ебасинови  
Автор ka6alot (a koi sam az)
Публикувано03.12.04 11:16



Защо лудите толкова мълчим
толковали сме тъпи че немога да се забавлявам
ебати работата нищо не разбирам мислех че живота е крив ама аз май съм надолу с главата

а бе ти подиграваш ли ми се


Тема Re: ебасинови [re: ka6alot]  
Автор пeтъk ()
Публикувано03.12.04 11:37



Номинирам те за изгонване от клуба!
Причините за това са , че слушаш Лепа Брена и че все още си инструктор по тай бо, това е демоде, сега вече е модерно да се ходи на салса...



Тема Re: ебасинови [re: пeтъk]  
Автор пeтъk ()
Публикувано03.12.04 11:44



Освен това какъв е този въпрос до името ти (a koj sam az)?! доста философски и екзистенциално звучи...а кой съм, аз, кои сме ние и накъде сме тръгнали...айдеееее, да ги нямаме такива, на кой мислиш му се пишат философски есета в стил Дора Габе от ранния й период!



Тема Re: ебасинови [re: пeтъk]  
Автор ka6alot (a koi sam az)
Публикувано03.12.04 11:45



стига, аз вече използвам бютифу съсенсив гранули за корем
мускулатурата ми се изглади кат на мозъку, и стига с това тай бу, а на салса ходя вече щото е модерно

а бе ти подиграваш ли ми се


Тема Re: ебасинови [re: пeтъk]  
Автор ka6alot (a koi sam az)
Публикувано03.12.04 11:48



и виж аз съм влюбен велисавета багряна, и тя е бременна от мен, направих и неприлично предложение и тя прие

а бе ти подиграваш ли ми се


Тема Re: ебасинови [re: ka6alot]  
Автор пeтъk ()
Публикувано03.12.04 12:01



Абе, Лянчо бе!!!!!!Какъв е тоя благ отговор сега...кажи ми тъпачка, кажи ми копеле и гей, кажи ми фак ю, бич...да знам как да ти отговоря....аз си имам определен набор от отговори и извън него се затруднявам...ей сега ако ми беше отгооврил с "Млъквай, педалче", щях да ти отвърна "Ей, копеленце, айде да излезем отвън и да видим колко си отворенгяз"..ама сега какво да ти кажа.....
Пък чувал ли си тая песен на Васко Кръпката.....Искаш със теб да останем добри приятели, как да разбирам това, как да разбирам това....устни който до вчера се пареха страстно, дружески да си мълвят, дружески да си мълвят....бяхме до вчера с тебе най-близки в света, ще сме най-чужди от днес, ще сме най-чужди от днес.......



Тема Re: ебасинови [re: ka6alot]  
Автор пeтъk ()
Публикувано03.12.04 12:12



Ооооо, Велито Багряна ли бе, ми какво прави това момиче, ама не съм я чувла от как бяхме в онова заведение "Звездата на моряка", а знаеш дружбата ни е "Вечна и свята", такова е "Сърцето човешко", приеме ли веднъж някого за приятел това е за цял живот...за цял един курс по тай бо, така да се каже....ето какво стихче сътворих в период по случая...

Аз ще живея с тези мънички минути,
тъй дълго чакани и минали тъй скоро.
Над тях ще тръпнат често мислите залутани,но нивга никому за тях не ще говоря.

Ще помня първата надежда ненадейна,
като сокол над нас извила волнокрила,
и седмоцветната дъга в душата грейнала
и срещите невъзвратими озарила.

Ще помня улиците леко заскрежени,
отдето бавно минахме в часа прощален
и трепналите дълги, светли отражения,
пред нас разкъсани зигзаги начертали.

Ще помня даже... даже номера на влака
и стъпканото малко цвете на перона...
Но нищо, че очите ми са пак разплакани -
устата ми ни зов, ни прошка ще пророни.

Редактирано от пeтъk на 03.12.04 12:15.



Тема Re: ебасинови [re: пeтъk]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано03.12.04 12:35



Стига! наистина с това тае бо!!!
Човекът се развива стъпаловидно! Той израства стъпвайки. Той практикува Степ-аеробика!
Стига с това тае бо!
Той отначало лъжеше, че владее някакво бойно изкуство, но като го заплаших с един приятел айкидист знаеш ли как се уплаши. Повече не е продумал за това. А вчера тотално се убедих че не може да се отбранява, като му замахнах с една точилка той само примигна и чакаше да последва удар. е аз се смилих. колко човек е, ако го засиля с точилката ще му събираме кокалите по килима.
Иначе наистина много мълчалив ми се виде. Ама ако му знае много устата наистина ще викна айкидиста да го размята като нощница.



Тема Re: ебасинови [re: Пaтилaнчo]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано03.12.04 12:45



Много ми харесвате всичките и аз съм напълно съгласен с вас , иска ми се да се опознаем и да може да си ходиме на гости , мечтата ми е някой ден да ви поканя на гости всичките , та дори да е на Нова ГОДИНА...



Тема Re: ебасинови [re: wiper]  
Автор пeтъk ()
Публикувано03.12.04 13:09



Значи...може да си организираме маскен бал + всеки да напише по нещо за другарчетат си, разнообразни томболи и промоции, игри на загадки и т.н!
А може Лянчо да ни покаже някоя фатка от тае бото!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.