Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 17.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Regнови  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.12.04 13:49



Хубаво е , повечето които минават през този клуб да влизат регистрирани ... щото има опасност като нерегистрирани да им се появи

страница...



Тема Re: Reg [re: wiper]  
Авторнeper (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 14:01



ей изкефи ме)))кккеееф



Тема Re: Regнови [re: wiper]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.12.04 14:58



Аз собствено влизам всеки път нерегистриран ... няма да подпиша конвенция , споразумение или граждански договор със клубовете в дира...освен това имам и фтори нерегистриран ник РРР-)



Тема Re: Regнови [re: wiper]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано02.12.04 15:38



да не ти пука.

важното е като пиеш винаги да се регистрираш... поне с два ника едновременно, но без да си противоречите.
в духа на взаимного сътрудничесто.
и при въпроса "ти мен уважаваш ли ме, щото аз те обичам", да има обратна връзка
да има взаимност в любовта .
да живеят двустранните никови взаимоотношения !
да живее разбирателството между никовете!
мир на планетата!

пс: не яжте сурови животни!

ти сега нещо оплакваш ли се...

Редактирано от !Soley на 02.12.04 15:55.



Тема Re: Regнови [re: !Soley]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.12.04 16:03



Нскоро се разделих с поредното си гадже , несъвместителсво на трапезата - тя вегетарианка , аз - суровоядец ... последните и думи бяха -"Като откриеш огъня , обади ми се "



Тема Re: Regнови [re: wiper]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано02.12.04 18:36



хахахаха
несъвместителство на трапезата
хахахаха

на мен таз картинка дет си пуснал ми е ценнотфайндъпейдж.
ама се смях с глас и на предната тема
за какви са били клубовете преди 44та
хахаха
и на тая
а бе росеее
хахахахахахаха

it's all about love.


Тема Re: Regнови [re: MissFix]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.12.04 18:54



Не мога да намеря шибаната страница
Страницата, която търсиш, са и ебали майката. Или собственика на сървара се е напил кат' говедо, изключил е тока и и се търкаля някъде баз памет и националност. Или нея въобще не я е имало и к'ъв го търсиш тука, не мога да разбера.

--------------------------------------------------------------------------------

Пробваи да накликаш следното:

Цъкай на Refresh или иди се наспи и ела по-късно.
Ако този адрес сам си го напечатал, то изпии още една бутилка бира и го напечатай отново.
За да провериш дали изобщо имаш връзка с Интернет, влез в Tools и там десетина минути търси Internet Options. Пии още една бира, цъкни на Connections, после помпи на Settings.
Нищо ли не става? Значи мако бира си изпил. Вземаи бутила водка,слагай кисели краставички за мезе, изключи компа и с думите "А бе за къв чеп ми е този нет ?" иди да спиш.
На накои саитова админите са големи мухльовци, и навсякеда слагат разни кодирания и щифрования и всякакви такива тъпотии. Този саит с такива глупости не се занимава, така че можеш и да не търсиш настроиките на SSL.
В края на краищата натискаи на Back и се връщай от където си се домъкнал - там сигурно е пълно с голи мадами.
От това което търсеше, никакъв хуй не намерих.
Internet Explorer



--------------------------------------------

Ето това излиза ... ама в експлорерско - уиндолска стилистика ... сети се




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.