Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Филмът е с Хепи Енд бе!нови  
Автор medusaМодератор (Мамино Меде)
Публикувано22.11.04 00:11



Гледах някакъвФ филм току що. Бе с хепи енд бе! Начи едни алпинисти тръгнаха да се катерят по Еверест, ама пусто пренебрегнаха предупрежденията за лошо време и измряха (естествено, имах си хас, то нямаше да има филм иначе, ако се бяха вслушали в съветите). Ама трима изпаднаха в една дупка и оцеляха. Едната беше сестра на брат си, който е долу в селото и ги чака да си дойдат (то баща им умря в една предишна катеренка, тъжна работа ви казвам). Та уговори той една група "смелчаци", ма с много уговорки и подплатено с чек по 500 000 ю ес долара на човек (понеже втория от пропадналите беше милиардер), да тръгнат да ги спасяват. Естествено по пътя почти всичките измряхя, с изключение на брата и на една пичка, която трябваше да остане жива за да могат да се целунат накрая. То лавини ли не ги помитаха, то нитроглицерина, дет го бяха взели за да взривят дупката на ония пропадналите ли не им изтичаше незнайно как от резервоарчето си и се взривяваше... Измряха и сичките в дупката, като изключим сестрата, понеже нали филма трябваше да свърши щастливо. Разбира се, кво да ни пука за измрелите, те и без друго бяха или гадняри, или безделници и пияници, имаше и един мюсюлманин, дет спираше да се моли на килимче, не го е срам да забавя групата, а на единият жена му беше умряла преди години, така че по-добре за него и той да се гътне, за да не се мъчи. Важното е, че спасиха добрата жена, нищо че кашляше лошо, тя ше се оправи, и че братът имаше кого да целуне преди финалните надписи. Не трябва да съжаляваме за жертвите на спасителната мисия. В крайна сметка, винаги борбата за справедливост и мир взима доста жертви, вие кво искате?
Еееех, благо да му стане на душата на човек да гледа американски филми с хепи енд, евала на сценаристите! Друго си е ами, вместо да гледаме примерно безцелни филми като "Хамлет", в които даже ни един не остава жив, а последният оцелял се самоотравя без да разбере.



Тема Re: Филмът е с Хепи Енд бе! [re: medusa]  
Авторkвo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 14:42



ма жесток филм, аз позаспах (т.е.Правихме нещо с жената....)ама като пуснах тв -то вече всички бяха се избили та си заспах спокоен))...
та тза какво беше думата



Тема ииихххххх бееее, Медеееееенови [re: medusa]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано22.11.04 18:22



ама само ти, мама, можеш така образно и нагледно и подробно и конкретно и низнамсикакоще да разкажеш един филм, дето хич да не съм го гледала и да ми стане ясно за кво са разправя....
тва амириканцкия филм нарочно така е измислен - той е като амириканцката мечта - дето ако устискаш да не остарееш и да не умреш, може и да се хванеш за опашката на последния влак...
питай Мисата да видиш ко ше ти каже!
абе инак филма хубав, викаш, а?! пък аз толкос ного са идосвах, че съм го изпуснала, добре че влязох тук да прочета... абе направо го изгледах бе...



Тема Re: Филмът е с Хепи Енд бе!нови [re: medusa]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано23.11.04 09:35



Аз пък мислех, че "Вертикална граница" е продължението на "Граница" и много исках да го гледам, за да видя дали Кръстю и Козичката ще се вземат. Те пък взели, че се завирали по разни дупки. Аз зимата съм на Пампоровец да карам найлон. Дано оцелеем аз и сестра ми.



Тема Re: ре, някой май се-Ре виканови [re: ДжoДo]  
Авторyцeлял aлПИHИC (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 09:38



какво ,ре какво му толква на филма, а някой знае ли че тва беше реалити шоу и всичко беше документално, питате ли ме как оцелях след нитроглицерина дето бях изпил...и как внинавах докато аках да не го разбълникам , а при разтройство на нитроглицеринова основа акането си е опасна работа.
но ей ме на оцелях))поне част от мен де))
тва е дяца, какви времена бяха......живите на биха ,мъртвите на ....баха.
дрън дрън глупости

ааааааааааааааааааааааааааааааааааааа, под нивото на клуба съм......махвам се ...отивам да стана депутат



Тема Re: ре, някой май се-Ре виканови [re: yцeлял aлПИHИC]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано23.11.04 10:00



Отивай. И после пак ела. Ние тука всичките сме бивши дей-путати. Сега сме рапъри. Важно е градация да има. Утре ще се събудим и ще сме част от българската история.



Тема Re: Филмът е с Хепи Енд бе!нови [re: kвo]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано23.11.04 10:08



Ние със жената пък се обогатихме сексуално от този филм. После правехме Нещо. Оказа се, че филмът наистина е жесток. С жената вече знаем, защо нитроглицерина не се използва в производството на секс-играчки... извинете, че пиша толкоз бавно, но средният ми пръст отхвърча... ама много ми пука. Тя жената повече се е впрегнала - уви се като мумия преди да излезе сутринта, щели били да й се виждат белезите от котките. Аз кво да кажа с тия карабинери по паласките и зърната...
Другата седмица кой филм ще дават? Дано да не е "Пришълецът срещу Хищникът"!



Тема Re: Филмът е с Хепи Енд бе!нови [re: Пaтилaнчo]  
Авторбaбa мy (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 04:49



с коя сестра, че нали имаш 2. тази ли дето е лоша актриса, пък ти ме караш да я гледам от ложата.. не ми се гледа театър не знаеше ли




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.