Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: За петъкнови [re: Ka-no]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано19.11.04 19:40



Ако искаш да знаеш, аз не съм се напивал, изливах водката във фикуса. Голямата Гърда пък дори не й се виждаше зърното, така се беше вкопчил ти в нея.
А когато петък си свали кюлотите, това е услуга за цялото мъжко съсловие.
Поне хиляда пъти! Но всеки път сменя числото. На теб винаги ли три ти казва?! Ех, знам, че те има за по-наивен. На мен ми извежда решението, чрез диференциал.

Абе всъщност, кво се разправям с теб, след като и без това гласът ти няма да се зачете. Като навършиш Осемнайсе тогава ще се обаждаш. До тогава на задната седалка с включена детска защита.



Тема Re: За петъкнови [re: !Soley]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано19.11.04 19:51



Още ли вярваш, че затова ходиш до 4-ти километър? Милата! Нека, нека... прави сърмички, рисувай си в блокчето за оцветяване, все пак и ти имаш право да се чувстваш полезна. Само давай, редовно кръв, решавай онзи тест и пий розовите преди белите.



Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: Пaтилaнчo]  
Авторburatino (Нерегистриран)
Публикувано20.11.04 08:44



Може ли аз да не пея , а да танцувам ламбада?



Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: buratino]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.11.04 12:37



Да девиантноста на петък е поразителна , мен с нищо не успя да ме подкупи, и аз спокойно ще гласувам за Патиланчо не , че той ми е симпатичен но Българския двуполюсен модел се е насложил и тука така, че трябва да се действа , по-добре да дам моя глас за Патиланчо , който напоследък се е впил в живота ни като кърлеж , отварям чата - Патиланчо , отварям клубовете- Патиланчо , отварям кю-то - Патиланчо, отварям вратата на детската - Патиланчо, отварям хладилника - празен... отколкото да гласувам за някой дето нищо не знам за него , освен , че има прасе и го храни със някаква сложна храна ...



Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор пeтъk ()
Публикувано22.11.04 00:57



Гласувам на 1756...и мен ме дразни петък...лицемерна е, наистина. Освен това не и е тук мястото.....1756....1756...1756.....триг гласа за Патиланчо!



Тема Re: За петъкнови [re: !Soley]  
АвторKa-no (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 14:16



:-)



Тема Re: За петъкнови [re: Ka-no]  
Автор пeтъk ()
Публикувано24.11.04 10:41



защо се усмихваш така много значително, няма да преживея ако има нещо между теб и Патиланчо...не съм пила хапчета от два месеца, тъкмо се чувствам малко по-добре, взех да излизам до магазинчето пред блока..сама! защо ми причиняваш това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.