Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Косово-2
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема К'ва е тая петък, бе!  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано17.11.04 15:15



Гледали ли сте "Улицата - изчезващият човек"? Ей така се чувствам - сякаш изчезвам. Някога бях духовит, симпатичен, с поразяващо чувство за хумор. Бях душата на компанията, бях кривката между Ин и Ян. Бях хармонията в живота ви... А сега?! Появила се е някаква петък и най-безпардонно се намества в сърцата ви. Че какво е това нейно чувство за хумор, бе? SS, BB - ай сиктир!
Аз съм човекът! Аз съм по-забавен от Иван Балсамаджиев, Искра Радева и Маргарита Хранова взети заедно. По-чувствен съм от Драго Драганов, по -идеен от ДиДжей Дамян, по-голям философ от Гала и по-комлексна личност от Къци Вапцаров, по-натрапчив от Албена Вулева, по-стилен от Евгени Минчев, по-безкористен от Александър Божков, по-висок от Слави Трифонов, по-влюбчив от Наталия Симеонова, по-аристократичен от Иво Танев, по-добродушен от Венета Райкова, по-решителен от Валя Ахчиева и по-смел от Дейвид! АЗ СЪМ!
Да изгоним леконравната петък!
Ако смятате, че петък е повърхностна и затова искате да я изгоните, гласувайте чрез sms на 1756



Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор пeтъk ()
Публикувано17.11.04 15:49



Точно от теб, дето те обичам най-много от всички съквартиранти не съм очаквала такова отношение -не, това не е нацупване....може би ми е малко тъжно, чувствам се разочарована и в някаква степен ограбена...но ти нямаш вина. Нямаш вина, че мислех за теб, като за едно забавно момче с добро сърце, винаги готово да се притече на помощ, винаги на линия, когато трябва да се даде приятелски съвет, да се изцери мъката в душата чрез някоя закачка, смешка или просто усмивка.

Аз имах другар,

добър другар,

но…пишеше лошо.

Той беше гадняр!!!



Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор eskarina (once upon)
Публикувано17.11.04 21:03



pete!

...

...death is a lonely business...


Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: eskarina]  
Автор MissFix (rebellious)
Публикувано18.11.04 06:21



;-)))))))
good to see u again.
welcome back!!!

а по темата. х. ква е тая петък бе? на кой му дреме?
аз тъй или иначе не я харесвам, щото ми напомня меган.
тва беше грубо, новсетакинемидреме.

пете, ТИ СИ!!!
аз гласувам за теб! the better one!

it's all about love.


Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: Пaтилaнчo]  
Автор buratino (корекомски)
Публикувано18.11.04 14:35



Патиланчо, гласувам за теб, защото си комплексна личност!
Не искам да обиждам тоя Петък но ми се струва , че той не е истински мъж.
В един постинг (не помня къде и кога беше това) дори висях да пишат за него в женски род! Не му е чиста работата.

Как се променя света само!



Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: buratino]  
Автор пeтъk ()
Публикувано19.11.04 14:19



Et tu, Brute?...
Ти, дето си ме виждал с плувна шапка, ти - дето си ял от бисквитената ми торта, ти....дето съм те посветила във вътрешните си лутания....
РЕЛАКС, ПЕТЪК, РЕЛАКС.....Иди и си пусни телевизия 2001, маг Елена и маг Искра ще ти помогнат да преодолееш вътрешния си гняв!После си пусни касетка дъ бест от Коцето Калки....най-голямата звезда на българския артистичен подиум (преди около 10 години дори го даваха веднъж по телевизията, но знаете драгият зрител е доста паметлив!).
Значииииииии....ма аман от вас бе, с тоя първия- кривката между Ин и Ян - ще прибегна до лична саморазправа, ако е необходимо ще му спра Конса Консито, докато не се научи да ме уважава.. ...а с теб, с теб ще се видим на лостовете!



Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: buratino]  
Автор пeтъk ()
Публикувано19.11.04 15:41



Щях да пропусна....
Номинирам те за изгонване, защото, макар никога да не съм виждала напречен прорез от простатната ти жлеза, изследван с помощта на микроскопски препарат, подозирам!!! че този евентуален разрез би могъл имагинерно да напомня на прорез от простатната жлеза на другарката Анна-Мария Захирева по музика(опс...тя другарката няма простата...ма на кой му дреме), а същата, както знаеш ми е смъртен враг от как в 4 клас ме нагруби, че не взимам добре високите октави.....Пък ей тука някакъв насила се издрайфа насред кабинета...бе дреме ти!


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от пeтъk на 19.11.04 15:45.</EM></FONT></P>

Редактирано от пeтъk на 19.11.04 15:53.



Тема За петъкнови [re: Пaтилaнчo]  
АвторKa-no (Нерегистриран)
Публикувано19.11.04 17:11



Путилане, как можа?!?
Колко пъти сме се напивали с теб, петък и Голямата Гърда?
Колко пъти тя ти е услужвала с кюлотите си, след като си имал неочаквана среща с мен?
Колко пъти те е успокоявала, че от три пъти педераст се не става?!?
Аз гласувам с голямо "ЗА" петък



Тема Re: За петъкнови [re: Ka-no]  
Автор !Soley (system error)
Публикувано19.11.04 18:13



Моля моля, голямата гърда ще викаш на Теньо Гърбавия от долната махала, макар, че буратино поразително го оприличава като се изпъчи напред и леко прибере левия си крак до дясната си ръка (бе щях да те питам, ся се сетих, не мислиш ли че фъфли тва момче, бе, кво нещо оня ден кат запелтечи... измъчих се... докато каже нещо с “п” почваше ма .. не стигна до края) ...но не ми е сега думата за това.
Та ... не виждам нищо общо между Голямата Гърда и Големите Цици. Освен, че е едното е кратно на другото. Тоест че Теньо ми е кратен на мен. Макар, че теньо х 2 не прави нищо хубаво.

Патилан е в леко неразположение тия дни. Хремав е и го приеха на 4-ти километър, но на всички казваме, че му лекуват чувството за малоценност, да не си помислят, че е пипнал грип. Че някои само това чакат.

Освен това, много добре знаеш, че Патилан като си пийне и не помни. Това му е от диоптрите (8 диоптъра + троен траен астигматизъм). Вчера ходих до 4-ти километър да му нося вечерята (бях му свила сърми с кълцано месо) и той ми вика - здравейте, радвам се да се запознаем, аз съм вашия Господ Бог, а вие сте... ?!?

Нищо.оставих му сърмите и... му смених щорите с облачетата.
А на постера “Христос понесе своя кръст”, нарисувах набързо кюлоти на Христос, че го мисли за гол голеничък гей от спартакус.
Но вече е на витамин Ц, В-комплекс и капки за нос и бързо ще се оправи каза завеждащия НМВП, опс УНГ.

Не разбрах, на кое викаш “голямо ЗА”. Аз имам ли го и мога ли да гласувам с него. И ако го нямам как да си го ... набавя.

ти сега нещо оплакваш ли се...


Тема Re: К'ва е тая петък, бе!нови [re: пeтъk]  
Автор Пaтилaнчo (5Е)
Публикувано19.11.04 19:24



Много си лицемерна, петък! Освен това си дребнава - даваш солети и бисквитени торти на хората, а после се опитваш да ги изнудваш.
И престани да се опитваш да им свириш по тънката струна - и без това не можеш да вземаш високите!
За да се избавиш от срама, гласувай сама за себе си!!! 1756
всичко друго ще прозвучи като ти и буратино да изпълните "пароле, пароле" на кариоки. Той поне е артистичен...

Редактирано от Пaтилaнчo на 19.11.04 19:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.